1

@blakkudium No, widzę, że naszym nareszcie mięknie rura.

0

@Hosh No i zaczną się zamachy w Kolonii.

2

@macio_944 Hejter! On na pewno tak chciał. Koncentruje się przed strzałem jak Neo przed wzbiciem w powietrze.

2

@PeRRy A wiedziałeś, że mleko kokosowe wcale nie jest od kokosowej krowy? Ryje banię.

0

@Gaucho No i elegancko. Nie potrzebujemy go w naszym składzie.

2

@Jakchcesz Pozostałe 17% to chrapanie utrwalone na monitoringu.

0

@pt9 My być może tak, ale z Twoich wpisów zapamiętałem publiczne narzekanie na roszczeniową postawę rodzeństwa wobec Waszych rodziców (przy czym Ty oczywiście przedstawiłeś się jako całkowicie inny moralnie typ), zakamuflowaną próbę pochwalenia się zakupem działki w Bieszczadach oraz to dzisiejsze - kreator dobrego smaku i latarnia oświetlająca maluczkim drogę do lepszego gustu, którego ewidentnie nie mają. No pewne niedociągnięcia w charakterze jednak są.

1

@BORO_12 To tłumaczenie brzmi, jakby sami chcieli siebie przekonać, że dobrze zrobili.

6

@pt9 "Nie, gust się ma dobry albo nie."
Kompletna bzdura podlana ego. A ten dobry, to oczywiście Twój, tak? He he.

0

@pt9 Ja nic nie widzę, ale mnie też nikt nie widzi!

5

@Kgorecki2500 Tak, kiedy potrzeba i wygoda, to księży zaczynają cytować. A poszli w pole, szukać rezerw paszowych!

1

@Frimpong Ale fota idealna.

1

@FcPortoFan1999 POL jest tylko w POLo Cokcie.

1

@BillyButcher "Prawica kiedyś tak chętnie śpiewała: „Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, ale najwyraźniej czasy się zmieniły, skoro dla części jej sympatyków bohaterem został były działacz PZPR."
Tak. Miller wyrocznią i krynicą mądrości, a Czarzasty przewodnikiem parlamentu. Co za czasy. Jak to mówią, nie pytaj nigdy mężczyzny o zarobki, kobiety o wiek, Millera o moskiewską pożyczkę, a Kwaśniewskiego o wakacje z agentem.

1

@Kidd Na potęgę Posępnego Czerepu i Bogów Eternii, zgłaszam się!

2

@Comentateiro Dobrze, że i to się udało, jak z paliwem. Oby tak dalej.

1

@arasz1819 Umie gadać, to prawda. Muszę sobie przypominać, kim jest, bo często się z nim zgadzam. Tyle, że kiedy jedzie po Ukrainie, to myślę sobie to samo, co Ty, że to może być z innych powodów, niż ludziom się wydaje. I biorę na to poprawkę.

7

@arasz1819 "ależ to jest piękne jak bohaterem i idolem polskich pisfederatów został dziadek-komunista Miller, któremu z wiadomych względów bliżej do agresora."
Tutaj akurat się zgodzę, bo taka jest prawda. To znaczy bez tej części "pisfederackiej", bo to Twoje normalne uprzedzenia. Ale poza tym masz rację. Ludzie już nie pamiętają, kim on naprawdę jest. Pewnie spłaca w ten sposób moskiewską pożyczkę.

14

@Popitek12 A to już w zależności w którym bagażniku będzie Ci wygodniej.

18

@Kgorecki2500 A więc to na niego te 150 milionów?

4

@Popitek12 Wychowaj jak własne.
"Bramkarzowi. Mieszkaniec Houston od pokoleń, jego rodzina ma korzenie holenderskie, uciekli z Europy,.zamieszkali w Houston. "
Widzę, że dość dobrze go poznałeś. Pewnie rozwiązał mu się język po wszystkim. Niezła z Ciebie Mata Hari.

1

@FcPortoFan1999 Od nazwiska to mają tam Dembele.

1

@FcPortoFan1999 Nie no, za co miałby ją Mbappe dostać? Musiałby chyba naprawdę nastrzelać z 40 goli i dociągnąć repkę do finału.

2

@MessiForeverTheBest Nie no, jeszcze perypetie naszego brazylijskiego Xaviego, Arthura Melo. On też dostarczał dobrej jakości kontentu. Jak nie choroba weneryczna, to czołówka po pijaku z latarnią. Umiał się bawić.

2

@FcPortoFan1999 @Comentateiro Źle skończy chłopak, jeśli dyktator będzie w jego cieniu.

1

@kubix05 Franek Kimono przed wyruszeniem w drogę zbiera drużynę.
Edit: Dodam, że dla mnie jedna z jego najlepszych ról to kierownik ośrodka wczasowego w którymś "07 zgłoś się", bodajże "Hieny". No ale to raczej z uwagi na ogólny klimat odcinka i fakt, że kręcono go w moich rejonach. Fajna rola Szapołowskiej.

2

@Ali094 Jeśli zgłoszą się do Ciebie @Luciano99 i @Kessie, to nawet ich nie wpuszczaj do mieszkania. A już broń Boże do piwnicy.

1

@July_6_BcN W takim razie tylko pogratulować i pozazdrościć :).

1

@doc Co to za farmazon, że to dziwne? W Barcelonie to nic nadzwyczajnego. Poza tym panuje optymizm.

1

@escarabajo Jak Koeman, to czerwony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?