Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Masz całkowitą rację. Komentarz z kkslech:
"smigol 26 listopada 2023 o 19:27
Pojechał do Warszawy grac o remis po to żeby wyjebać się na ryj z pizdami z widzewa."
Nie sposób lubić takich gości, którzy nie maja żadnego szacunku do przeciwnika, mimo, że ich ekipa się przed chwilą skompromitowała (więc kim są?) - a tego typu wpisów wcale nie jest tak mało. Ze strony legionistów też.
1
@FcPortoFan1999 Czyżby Myśliwiec jednak był tak dobry, jak go przedstawiano? Chociaż Lech nie jest ostatnio zbyt mocny.
1
@bartas97 Daj spokój, wiemy, że chciałeś się tylko zwierzyć: "Zawsze wyzywam" i na tym skończyć :).
0
@TR3YWAY Nie ma okazji by robić coś takiego w pierwszym zespole, to musi w rezerwach :).
0
@tristan87 To już nie cytat, a jego rozwinięcie. I tak, w takiej formie jak najbardziej ma sens.
1
@Sulimo A przeczytałeś chociaż, co napisał?
3
@Ziemny Omg, omg! Co on tam znowu robił? Obnażał się? Onanizował? :)
1
@BartqRKO To długo szedł.
1
@Luciano99 " fakt, że szare ale było"
Odpowiem za kolegę. "Niech was nie zmyli żenujący obraz naszej gry. Jesteśmy robieni na szaro i to trzeba mówić głośno."
0
@Emhyr Nie wiem. Tam jest jakiś trener, prawda? Jemu za to płacą. Chce ryzykować, jego sprawa.
0
@Comentateiro Człowieku, jesteś prześmieszny. Tak jak i ekspert, na którego się powołujesz. Rację ma ten, który potwierdza Twoje fantazje. Szkoda czasu.
1
@Emhyr Jak się połamie, to nie będzie żadnego problemu z wyborem. Poza tym, nie mam takiego odczucia, że my gramy o punkty. Zawodnicy na boisku nie pokazują takiej postawy. Grają chyba za karę.
2
@Emhyr Chodzi mu raczej o to, że dopiero co wraca po kontuzji i jest ryzyko, że może się to źle skończyć, co może skutkować tym, że będziesz musiał dać jedno nazwisko za niego - i to na dłuższy czas. Nie musi tak być, ale mieliśmy już przypadki, które tak właśnie się kończyły.
1
@Comentateiro Teraz to już się rozkręciłeś na dobre. Skąd Ty możesz wiedzieć, co Hołowania wie, a czego nie? Na chwilę obecną popełnił błąd i tyle. A reszta to Twoje nieudolne próby racjonalizowania tejże pomyłki.
"W przeciwnym razie sugerujesz, że Hołownia zrozumiał, że Kmicic prosi Wołodyjowskiego, by Wołodyjowski oszczędził wstydu sobie - co by oznaczało, że Hołownia jest patentowym durniem. I jako dureń, który źle zrozumiał tę scenę (co jest niemożliwe), każe Morawieckiemu oszczędzić wstydu samemu sobie."
Sugeruję, że tak jak niektórzy inni, użył tego cytatu źle. Tylko tyle. Nie moja wina, że nie możesz znieść faktu, iż mógł się mylić, więc musisz dorobić do tego własną teorię, jakieś usprawiedliwienie, żeby Ci się światopogląd nie zawalił. Każdy może popełnić błąd. Nie oznacza to jednak, że zawsze tak robi i przekreśla go to w jakikolwiek sposób.
0
Dopiero mogłem włączyć, ale widzę, że bez zaskoczenia. Niestety, typowa Barcelona z ostatnich miesięcy... :(. Może jednak zamiast tych spotkań, kolacji, obiadów, rozmów itp., zaczęliby więcej trenować i robić dłuższe rozgrzewki.
0
@brd42 Zacytuję kolegę wyżej:
"rozumiem że można czegoś nie wiedzieć ale podwójna głupota jest upieranie się że się ma rację mimo że fakty mówią inaczej"
Racjonalizuj sobie swoje urojenia dalej.
1
@brd42 Wytłumaczono Ci chyba, co to jest związek frazeologiczny. A Ty nie, nadal będziesz w to brnął, bo nie możesz pogodzić się z tym, że jest inaczej, niż sobie wymyśliłeś. Po prostu przestań.
0
@AbelKabel "Moje pytanie drogi kolego czy to powiedzenie było tylko u Sienkiewicza ?
Wątpię"
Skoro wątpisz, to albo przedstaw dowody na potwierdzenie swojej tezy, albo przestań pieprzyć.
0
@Dieselzor Niech idzie pieszo, a Ty dojedziesz.
1
@AFA90 A raz nawozem. Dokładnie raz.
8
@Comentateiro "Każdy Polak może źle odmienić wyraz, nawet wybitnie oczytany, pokaż mi takiego komu to się nie zdarzy. Jednak scenę "Potopu" zna każdy z pokolenia Hołowni, a tym bardziej on sam. Więc na 100% znał kontekst, i użył zwrotu odwracając ten kontekst. Dlatego w mojej ocenie, to była zabawa zwrotem Hołowni."
Jezu, co to za fikołek logiczny. Nawet jak na Ciebie.
2
@bartoszplucinski Czyli, zgodnie z Twoją logiką, "bynajmniej" wkrótce będzie znaczyło to samo, co "przynajmniej". Gratulacje.
25
@Wojcio Nie masz racji. To prośba od wypowiadającego je, by przeciwnik zadał mu cios kończący, cios łaski i oszczędził w ten sposób sromoty, bo wypowiadający wie już, że jest słabszy.
0
@Pedri16Future Vegecie życia nie starczy, by się tego wszystkiego nauczyć.
2
@Luciano99 "Tydzień menela" w Lidlu.
1
@Emhyr
-"Poproszę na Popka"
- "Nie ma sprawy"
0
@BorzyKrzys Podobny do Jasia Kapeli.
1
@FcPortoFan1999 Nie ma dowodów, że Putin wiedział.
0
@Albatros Ja nie wiedziałem, jakiego koloru jest ten kaftan. Ale nie, nie będę pytał, skąd Ty wiesz? :)
1
@Saviola88 Bazując na jego dotychczasowym zachowaniu, to pewnie przyłączy się do Ukraińców.