0

@MOLESTA "potem Donald Tusk wyrał podloge pisowskim funkcjonariuszem z tvp"
Czyli, rozumiem, gdyby sytuacja byłaby odwrotna, to skandal i chamstwo, ale jeśli to "pisowski funkcjonariusz", to należy mu się? W czym jesteś lepszy niż ci z PiSu? Żenujące.

1

@michal26 "Ja korzystam we Wrocławiu z placówki co się zwie Grabarska."
Doskonała nazwa dla ośrodka, w którym leczą. Cenię szczerość.

0

@TR3YWAY Za wiele razy jeździł do roboty. Więcej pracy, więcej.

0

@Borneo " i jeden i drugi zapisał się źle w Polskiej historii."
Ty to nawet jakbyś Hitlera czy Stalina zestawiał z Dudą, to napisałbyś pewnie tak samo.

9

@Luciano99 Wygląda na @Danny Gaucho w przebraniu. Pewnie @MesQueUnClub96 pyskował.

3

@Bocheno1 To był test na inteligencję. Oblaliście i nici z awansu. A wystarczyło zabrać ze sobą palnik z warsztatu.

0

@Deviler Nie siadam po tankowaniu za kierownicę.

1

@Popitek12 Miłość jak tequila. A po wytrzeźwieniu, spadajcie padalce. Znamy takich kochasiów... :).

0

@FcPortoFan1999 "(...) niech te dziady dostaną kogoś lepszego (...)"
Musisz być precyzyjniejszy, bo obecnie może to być każdy :)

0

@Coutinho007 Polska = Orkiestra na Titanicu.

0

@Coutinho007 Powiedział Stuu.

0

@FcPortoFan1999 Co Ty piszesz w ogóle?! :) Dopiero by był wstyd, jakby Kosowo ich pozamiatało. Lepiej niech trafią kogoś mocnego, wtedy nawet po przegranej nie będzie takiej siary :).

5

@mekston Nie no, Danny chyba nie zaliczył.

1

Polska by zremisowała. Co najwyżej.

0

@FCB_dimiC Masz rację, ale dla niego to "Debile i skapcy do potegi,ręce opadają" :)

1

@Rastafarnianin Nie wiedziałem, że ktoś namalował Smokowskiego. Albo Borka.

Ogólnie, to nie wiem jak to jest, ale rozpocząłeś kilka serii, m.in. z fotografiami, chyba rzeźbami, itp, ale jakoś rzadko widzę kontynuacje. Porzuciłeś je, czy to tylko ja mam pecha i przegapiam na LR?

0

@LM10GOAT To już nie ma znaczenia.

1

@DonCarletto Teraz będzie wciągał. Next level.

0

@FcPortoFan1999 Ja nie wiem, czemu Ty narzekasz, przecież oglądasz regularnie Ekstraklasę. Jasne, że są tam świetne mecze, ale paździerzy gorszych niż ten wczorajszy również cała masa :).

0

@mekston Farerzy i Frajerzy. Dopasuj nazwę do drużyny.

0

@LM10GOAT "(...) ja ze złamaniem chodziłem 2 dni (...)"
Dembele: "Bracie! Jak ja Cię rozumiem."
:)

0

@MesQueUnClub96 No tak, bo my mamy powołanych w talii takich asów i jokerów, że nikt by się nie domyślił, kto zagra i dałoby to Probierzowi strategiczną przewagę, gdyby trzymał karty przy orderach do końca. On nie jest cudotwórcą, kumasz?
:)

0

@LM10GOAT Dembele z taką kontuzją grałby jeszcze miesiąc. Mięczak.
:)

1

@MesQueUnClub_87 Zatrudnił Di Caprio dzięki De Niro, ten mu go polecił.

1

@kubix05 Tego jamnika.

0

@Odcinkowy Nie walki z, a walki o :).

7

@Kosteq73 Kochany Dembuś. Nasz niezdarny agent eliminuje zawodników Realu.

0

@jacob345 Brzmi jak opinia o Borku :).

0

@Bykunn Bo nie masz słownika ortograficznego :)

0

@Bykunn Jak niby "najmniej kasy w budżecie" może zostać "następcą"? A w ogóle, to w ZUSie jest monarchia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?