0

@Keson "Co do sprawy to oczywiste jest to, że w sumie nic o niej nie wiem i pewnie że warto zapoznać się co faktycznie się stało. I uwaga....od tego są odpowiednie służby oraz sądy. Co do świadków w internetach i tym podobnych to nietrudno sonie wyobrazić taką sytuację o jakiej pisałem w pierwszym wpisie i tyle"
I po co kręcisz? Napisałeś, co napisałeś, bo taka była pierwotna wersja. Nie chciało Ci się nawet po moim wpisie poszukać, co tam więcej ustalono w tej sprawie. Zamiast tego stwierdziłeś, że został zastraszony. A teraz jeszcze dodajesz, że "nietrudno sonie wyobrazić taką sytuację o jakiej pisałem w pierwszym wpisie".
To sobie wyobrażaj co chcesz, tyle tylko, że to nie było wyobrażenie, a pewna wersja, którą ślepo przepisałeś, nie pokusiwszy się o ostrożność w ferowaniu wyroków. A teraz usiłujesz z tego wybrnąć za pomocą racjonalizowania, odwracając przy okazji kota ogonem:
"(...) nie zależy mi na ostatnim słowie w internecie a tym bardziej udawać nikogo nie muszę. Za stary jestem na takie przepychanki"
"Abstrahując od całej akcji, w tej wymianie zdań ciekawsze jest co innego, a mianowicie to jak łatwo przychodzi niektórym podpalanie się w sprawach, które ich nie dotyczą..no chyba, że się mylę i jesteś w temat zaangażowany."
Co to ma niby być? Jakaś nieudolna socjotechnika? Niby Ci nie zależy, ale jednak piszesz. I próbujesz wbijać jakieś żałosne szpileczki, kiedy to Ty bez żadnej weryfikacji przyjąłeś narrację jednej strony. Może sam jesteś w temat zaangażowany?

0

@maroon A ja tam bym jednak wstrzymał się z topieniem go w bagnie, bo być może koloryzował, a być może ktoś go wprowadził w błąd. Coś tam jednak robi przy tych śledztwach. Potknięcia się zdarzają, a widzę, że dzieje się coś podobnego, co w przypadku Rubialesa. Jest okazja, to dawaj kopać ile wlezie, z byle przyczyny, bo się akurat kogoś nie lubi.

1

@Androchem Jest tu jeden taki @draxidox, który również składał podobne obietnice, ale kiedy przyszło co do czego, wycofał się rakiem.

0

@Keson Skoro nic nie wiadomo, to po co wjeżdżasz z tak kretyńskim tekstem jak ten w pierwszym Twoim poście? Ja nie napisałem nic w żadną stronę, wrzuciłem tylko tweet. A w odpowiedzi na te Twoje głupotki napisałem, że sprawa nie jest taka prosta i warto zapoznać się z tym, co mówią inni świadkowie. Więc o co Ci chodzi poza faktem, że chciałbyś mieć ostatnie słowo i w związku z tym nagle zaczynasz udawać obiektywnego?

3

@Keson Wypadałoby zapoznać się najpierw z tym, co mówią świadkowie tego zajścia, m.in. członkowie Straży Pożarnej rozdzielający uczestników bójki, zamiast klepać bez pojęcia to, co gdzieś się wyczytało i powtarzać legendy. Sprawa nie jest tak prosta.
https://www.meczyki.pl/newsy/dziewczyna-bramkarza-na-pewno-zna-agresorow-nowe-okolicznosci-zajscia-z-udzialem-komara-straz-zabrala-glos/219616-n

0


Kewin sam na festynie.

1

@draxidox To wygląda jak stand-up.

0

@abram3k Kołodziejczak też mówił, że gardzi :).

1

@Bobo25 Ja myślę, że on mógł pójść na układ z moderacją. Da im 1000 zł za usunięcie i nie będzie musiał płacić kilku - kilkunastu tysięcy. No bo niby czemu mieliby usuwać taką dyskusję?

0

@abram3k Czyli jedynym sprawiedliwym wyjściem będzie wysłanie po 100 zł każdemu zarejestrowanemu w serwisie użytkownikowi.

0

@MOLESTA "W latach 2012-2104 pod nadzorem Prokuratora Generalnego Hiszpanii prowadzona była nielegalna operacja o kryptonimie "Katalonia" (...)"
Czyli operacja nadal trwa.

1

@Rhaan Co prawda, to prawda.

0

@robertocarlos76 A w meczu chodzi o wygraną, czy o popisanie się? Przez takie zachowania ma tak mało czasu. Powinien grać pod zespół, a nie pod siebie.

0

"Robert Lewandowski opanował piłkę", która odbija się na 5 metrów.

0

@MesQueUnClub96 Skończ już racjonalizować. Jak tak dalej będziesz rozważał, to Ci jeszcze MVP wyjdzie dla niego.

1

Opisz mecz jednym zdaniem komentatora: "Lewandowski piłkę traci."

0

@Dankho94isback Nie musi. Po co ma się wpieprzać Barcelonie w pajacowanie?

0

@KrwawiaceoczyVEB "Sflustruje"? Czyli co się z nim stanie?

0

@kondzix2115 Więc sam, z własnej woli, spróbowałeś gówna. Gratulacje :).

0

@kondzix2115 "Jak lata temu spróbowałem wątróbki to myślałem, że się porzygam"
Trzeba było poczekać, aż usmażą, a nie wpieprzać na surowo.

0

@Rust_Cohle Sądzę, że gdybyś zamienił "to" na "Go", to wyniki byłyby podobne, o ile nie lepsze.

0

@VegetaPolska Odmówiła wszczęcia. Wg prokuratury nie ma podstaw.

0

@AlphaNumeric Nie o każdym, ale pewnie o każdym w takich okolicznościach. Natomiast tylko w takich przypadkach pojawiają się osoby, które - podobnie jak Ty - wolałyby, żeby ukryć narodowość sprawcy, bo stawia w niekorzystnym świetle daną grupę. Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ktoś nawoływał do niepodawania pochodzenia gwałciciela, jeśli jest nim Niemiec, Polak itp. Wręcz przeciwnie, ludzie piszą, żeby iść dalej i ujawniać wizerunek z danymi.
https://natemat.pl/157123,uchodzcy-zgwalcili-grupowo-mloda-dzialaczke-na-rzecz-zniesienia-granic-jej-organizacja-zmusila-ja-bo-to-tym-milczala
https://niezalezna.pl/polska/71644-imigranci-zgwalcili-lewicowa-aktywistke-jej-koledzy-kazali-jej-siedziec-cicho-dla-dobra-sprawy/71644

0

@PatrychoO Jak mogła wycofać coś, czego nigdy nie składała? Powtarzacie brednie i to, co sami sobie dopowiadacie.

0

@Nomadd Skoro masz swój rozum, to czemu tak chętnie oskarżasz i uznajesz winę oraz nazywasz coś faktem. Znasz definicję faktu? Niczego nie nauczyły Cię sprawy Deppa i choćby Mendego? Nie twierdzę, że jest niewinny, ale daleki jestem też od takich stwierdzeń jak Twoje. Tym bardziej, że nie za bardzo chyba orientujesz się w samej sprawie, tylko lecisz z pochodnią i widłami. Napisałeś, że to sprawa między adwokatami, sędzią i poszkodowaną. Otóż z tego, co można się dowiedzieć, ta kobieta wcale go o nic nie oskarżyła. Zrobiła to prokuratura niejako z urzędu, ale okazało się, że nie mają dowodów i dlatego ta sama prokuratura wycofała oskarżenie. Nie wiem jak dokładnie tam było, to wiedzą tylko sami zainteresowani. Nie ma co tak szybko ferować wyroków ani w jedną, ani w drugą stronę, bo można łatwo komuś zniszczyć życie.

1

@AlphaNumeric "imo ludzi posranych nie brakuje tez wsrod nie imigrantow, cos takiego ma tylko na celu sianie niecheci w ich kierunku"
Z pierwszą częścią zdania się zgadzam, natomiast druga to jakieś kuriozum. Co niby ma na celu sianie niechęci do imigrantów? To, że gwałcą, nie? Tylko to, że podaje się te zdarzenia do publicznej wiadomości? Mamy ukrywać takie czyny, żeby broń Boże nikt się nie zniechęcił? Co Ty piszesz w ogóle?

1

@MesQueUnClub_87 Jedź do Monachium, to się dowiesz :).

0

@Hosh A ona go oskarżała? Doczytaj, kto wycofał oskarżenie.

1

@MesQueUnClub96 I ile tej wiedzy w okresie zimnej wojny przyswoiłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?