Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatriBarca Nie wiem czemu masz seks na myśli. Ale bez jaj, naprawdę? Mam go chwalić za takiego babola? Przecież ta piłka leciała i leciała. Nic go nie usprawiedliwia, miał mnóstwo czasu i miejsca0, źle wybrał moment do skoku i tyle. Niezależnie od zachowania obrońcy, to był lob rozpaczy, a Tobiasz sobie nie poradził.
1
@John_Doe W sumie racja. Choć był też domorosłym filozofem.
0
@Kamiloza91 Mecz się jeszcze nie skończył, no i na razie nie popisał się jedynie obrońca i bramkarz - to karma za pajacowanie w karnych z Rakowem. Niech teraz wywali jęzor na brodę :).
2
@HighestInTheRoom Czarna elka W KÓŁECZKU, mówi Ci to coś?
1
@John_Doe Al na pewno powiedział "mężczyznom"? Pamiętam, że nie był jakoś wielce wykształcony, ale chyba przesada. Gdyby chciał być konsekwentny, byłoby też "matkom".
2
@BorzyKrzys I co się stało z kasą za "tweetup"? Oddał? Choć sam temat o Natalii słuszny, jednak w takich przypadkach poruszający go powinien być jak żona Cezara.
1
@TheNekro94 Warszawa powinna odpowiedzieć aneksją Zalewu Zegrzyńskiego (i wszystkiego na trasie nad Zalew) i Wisły (od źródeł do ujścia).
0
@kuz Raczej gwarancja NA bramy. Dla przeciwnika.
1
@Sulimo A jeszcze jakbyś zaczął się myć na zewnątrz, tylko wtedy, kiedy pada... A zimą w śniegu... Pomyśl, jakie to otwiera możliwości...
3
@Kidd Widać od razu, że ściemniasz. @Luciano99 nigdy nie wysyła fizycznych produktów, tylko instrukcję, jak zmontować sobie układ wydechowy samemu, z puszek po piwie i filtra HEPA od odkurzacza.
0
@wislak2119 Nie wdaję się w te wojenki, co kto i jak zrobił. Napisałem tak, żeby było poprawnie politycznie. Ale faktem jest, że wierzyciele zostali na lodzie.
0
@Sulimo Widzę właśnie jak ten szacunek okazujesz, aż się zagotowałeś, że ktoś ośmielił się postawić Raków nad Lechem. Skąd Ty możesz wiedzieć, jaka będzie przyszłość? Nie tak dawno Lech tonął w długach, piłkarzy kupowali mu sponsorzy, bił się o utrzymanie, albo musiał zdobywać licencje innych klubów, żeby w ogóle grać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Już o tym zapomniałeś? Gdzie ten Twój szacunek? Nie masz go za grosz, a i pamięć dziurawa lub wybiórcza.
2
@Sulimo "Otóż nie. Nie jest i NIE BEDZIE." Za to u Ciebie skromność i pokora aż się wylewa. Typowy kibic Lecha z kkslech.com.
1
@pluszek A więc o to chodziło w Naked Weapon...
0
Dziś Rudko gra w Karabachu.
0
@BorzyKrzys I ja mam uwierzyć, że to nie UFO?
0
@RosjaninBut O co Ci chodzi? Osobiście zmniejszał nierówności majątkowe. Rzadki wśród polityków przypadek wcielania słów w czyny.
0
@RosjaninBut Wstawili mu do celi namiot.
5
Kilka sprawdzonych patentów chłopaków z warsztatu @Luciano99. Polecam.
21
@kamyk_23 Ech ty manipulancie jeden, ty...
2
@HighestInTheRoom Połącz pasję w skoki przez siatkę, znowu odżyje stara miłość.
0
@masq Oczywiście, że pójdzie.
2
@mindbender84 Rozumiem, że to jest to słynne otoczenie Viniciusa?
0
@Sulimo Pewnie Feio znowu jakąś awanturę urządza. Dowiemy się z jutrzejszej prasy.
1
@qbuteq To prawda. Miał już praktycznie wszystko dograne z Romą, a zgodził się przyjść do Barcelony.
1
@martin43 To są już jakieś oficjalne informacje? Podaj źródło. Bo z tego, co widziałem, to pojawił się jedynie arabski tweet, klub potwierdził, że są zainteresowani, ale to jeden z kilku kandydatów (a w samym klubie trwa właśnie wyłanianie władz, więc nie ma nawet kto go zatrudnić), a PZPN nie może się z Santosem skontaktować, co niczego nie oznacza. A Ty już tworzysz narrację faktów dokonanych. Jesteś plotkarzem?
0
@Sulimo Bramkarz wydatnie się do tego wyniku przyczynił. Przy pierwszej bramce uznajmy, że zatrzymał wcale nie takie proste do obrony uderzenie, ale nie utrzymał piłki w rękach. Ale przy drugim golu to jego pajacowanie doprowadziło do bramki.
0
@Sulimo Dobra, dobra. Lech wygrał, to się cieszysz przyrodą. W trakcie pierwszej połowy nie byłeś taki radosny :).
0
@Xxxbarca4ever No tak, racja.
0
@FcPortoFan1999 Wypuścił piłkę z rąk, a strzał nie wyglądał na jakiś silny. Nie przesadzajmy, naprawił błąd.