Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 No tak, bo Barcelona nie chciała nigdy zrobić tego samego :). Tyle, że im się udało.
0
@Rewolucja123 "Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces."
"Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. "
No tak, brzmi logicznie.
0
@Azrik Messi poszedł bez klauzuli, nie miał wyjścia. Ciekawe, czy o Dembele Laporta też ma słodkie sny?
2
"Barcelona „pójdzie na wojnę” z PSG, jeśli Francuzi zapłacą klauzulę."
No tak. Przecież po odejściu Neymara tak wojowali, że aż PSG w pięty poszło i dopiero po tylu latach odważyło się na próbę pozyskania kolejnego zawodnika z Barcy.
1
@FcPortoFan1999 To prawda. Piękny strzał.
24
@MesQueUnClub96 pyta @Rust_Cohle:
- Tato, czy ja byłem adoptowany?
- Tak, ale Cię oddali.
0
@hayek Bez przesady. Jak mówi hipokryta Stanowski, cymbalistów było wielu :).
0
@Croocers "Nie chce mi się szukać dowodów, serio..."
Popatrz, kolejne 10 sekund: https://zapodaj.net/plik-jsXOi7JvJJ
I tak można długo, po każdym meczu... Na szczęście są tam rozumni ludzie, co widać po odpowiedziach na ten komentarz.
Czekam, aż zachce Ci się szukać dowodów.
3
@tomek8756 A jak Barca przegrywa, to dlatego, że rywal zagrał jak w LM... :) Lodu, kolego, lodu.
0
@Croocers No tak. Jasne. "Nie chce mi się szukać dowodów, serio..." - "trust me, bro". Mnie się chciało. Nie masz racji, jak napisałem, szukasz potwierdzenia własnych uprzedzeń, nie prawdy.
Edit: Dodam tutaj, żeby nie zaśmiecać, jaka jest prawda o nas, kibicach. Komentarz z ich strony (tj. Realu), ale całkowicie się zgadzam, bo dokładnie tak jest:
https://zapodaj.net/plik-bryWl6SZ13
0
@Gaucho To prawda. Nie wiem, czy tak chciał, czy przypadek, ale wyszło mu super.
0
@cules100pro Ale po co kasujesz, przyznaj rację i rozejdziemy się zadowoleni :).
0
@Croocers Od zawsze. I od zawsze jest tak samo, ekscytują się zarówno jedną stroną, jak i drugą, w zależności od tego, co się dzieje na boisku. Teorie spiskowe o sprzyjaniu którejś ze stron snują ludzie, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Jak napisałem wcześniej, wystarczy porównać komentarze na obu stronach fanowskich. W tym samym meczu znajdują się ludzie oświadczający, że ci sami komentatorzy sprzyjają jednej lub drugiej (w zależności od tego, komu sami kibicują) drużynie. Śmieszne to, ale i straszne, jeśli się pomyśli, że wy tak na poważnie.
Edit:
Jeśli nie wierzysz, proszę, 10 sekund szukania:
https://zapodaj.net/plik-I5bS5Jx3WJ
0
@cules100pro Przecież oni zawsze, jak się mecz zakończy, zmieniają tytuł konkretnego wątku, dlatego masz 404. Jest nowy tytuł i dlatego stary zwraca Ci błąd.
0
@Croocers Ja pierdzielę, gościu, nie wziąłeś leków, czy co? Śmiech ogarnia, jak czytam takie komentarze jak Twój, potem sprawdzam, co piszą Realowcy i tam jest tak samo, tylko twierdzą, że Eleven cieszy się z porażki Realu. Dorośniecie w końcu, czy nie? Zauważycie, że cieszą się po dobrych akcjach zarówno jednego zespołu, jak i drugiego? Bo na tym polega ich praca? Brak słów na takie komentarze...
1
@Roobo Odnoszę się do konkretnej sytuacji, wg mnie, nie była wcale łatwa. Poradził sobie, należy mu się szacunek za tę konkretną zagrywkę.
6
Trzeba pochwalić Ferrana, to wcale nie była taka łatwa sytuacja. Ciekaw jestem, czy Lewandowski by sobie tak poradził.
2
@takisobiektos Prawda. Ta pierwsza bramka to jakaś kuriozalna interwencja, wydawało się, że ma już tę piłę w łapach, a tak ją wypuścił... niewytłumaczalne.
2
@Gaz Niby Mbappe jako piłkarz lepszy, ale nie wiadomo, co on ma naprawdę w głowie. Zacząłby takie cyrki jak teraz w PSG i byłby problem. Poza tym nie wiadomo też, jak będzie grał za parę lat, bo jednak w dużej mierze bazuje na szybkości.
0
@Kgorecki2500 Nie tak dobrze jak ŁKS.
0
@FcPortoFan1999 Byłby słuszny, gdyby przewrócił się na skutek interwencji bramkarza. A na powtórkach widać, że kopnął sobie piłkę bez szans na dojście do niej i od razu zaczął się przewracać, zanim bramkarz go w ogóle dotknął. Obrzydliwe są takie zachowania i moim zdaniem powinni je tępić. Ciekaw jestem, czy gdyby możliwa była interwencja VARu, to po obejrzeniu powtórek Marciniak byłby tak samo pewien.
1
@FcPortoFan1999 Nie jestem kibicem żadnego z tych klubów, ale wynik mnie cieszy, jest jakaś sprawiedliwość za gola z wyturlanego karnego. Choć smuci los zwierząt z wrocławskiego zoo, które przerażone obserwują kopaczy z rodzimego klubu.
0
@Rust_Cohle Mieli dostać od miasta pożyczkę 20 milionów, jeśli radni się zgodzili, zwierzęta już mają ciężary. Dobrze, że ciepło jest i trawa rośnie, to chociaż roślinożercy podjedzą.
0
@SuperPatsonFCB Gdyby zaczął padać po dotknięciu bramkarza, ok. Ale widać wyraźnie, że już leci jak tylko zobaczył, co robi bramkarz. Wstyd i tyle. VAR nie reaguje, bo nie jest to oczywisty błąd sędziego, a ten był z tyłu i z jego perspektywy może i wyglądało to klarownie. Ale zgodnie z fair play, żałosne padolino.
0
@takisobiektos Normalne padolino, kopnął piłkę tak, że widział, iż jej nie dogoni, więc zaczął padać zanim jeszcze bramkarz się do niego dosunął. Widać to na powtórkach i tylko ślepy będzie twierdził, że jest inaczej. Dla Ciebie może to być dobre zachowanie i szczyt wyrachowania, ale dla mnie żałosne zagranie.
0
Co za padolino piłkarza Śląska. Wyturlany rzut karny.
1
@jankesbr9 Musisz więcej czytać. I jakieś aktualniejsze treści.
0
@KrychaFCB Oszukał przyjaciół. Przegrał zakład i nie zapłacił.
0
@Lionel_Messi10 On jest niski. Wyprostowany nie widzi bramkarza, bo mu inni zawodnicy zasłaniają. Dlatego musi się pochylać i lukać między ich nogami :).
0
@MesQueUnClub96 No, masz rację, zupełnie jak w tenisie.