Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 A tam do szatni. Live z kibla, to by było coś!
2
@SkilledHydra16 "Jak będzie trzeba moge go zawieść"
Już go zawiodłeś.
9
@Sulimo Xavi: "Potrzymaj mi piwo!"
2
@MesQueUnClub96 Ty, a to nie jest tak, że po prostu starcie z dobrą ekipą cię wyjaśnia? Bo tak nawijasz zawsze, kiedy jest mowa o Rakowie. Że wystarczy porządny, konkretny zespół i pozamiatane. To jak to w końcu jest?
19
@Sulimo Naprawdę, to tylko piłka nożna, przemyśl swoje czyny :)
0
@Sulimo Teraz byś pewnie wolał, żeby grali jak obrońcy Rakowa, co? :)
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo "Nie szukam wymówek (...)"
Normalnie drugi Xavi :). Ale nie martw się, może Lech będzie miał też takie szczęście, jakie ostatnio przypisywałeś Rakowowi. No ale wtedy na pewno nie nazwiesz tego szczęściem, tylko wolą walki, determinacją i umiejętnościami.
5
Czy Kacper Lobiasz nie mógł na przykład pokazać przeciwnikowi języka? Albo zrobić głupiej miny? Na pewno by mu to pomogło.
1
@kubix05 Przecież jest jeszcze rewanż. Po nim może się okazać, że w tym dzisiejszym meczu, to wcale nie było tak źle :).
9
@Luciano99 Słuszna uwaga. A jak zabijesz kogoś na pasach, to wcale nie znaczy, że idziesz siedzieć. Do tego długi - nie trzeba ich oddawać.
1
Ten bramkarz chyba nie jest za dobry. Choć strata zawodnika Pogoni po przyjęciu, po którym piłka odbiła się od sęka na 5 metrów też klasowa.
Edit: W zasadzie to nie było przyjęcie, ale asysta.
0
@FutbolFan O k... ale mnie to rozbawiło, dzięki naprawdę :).
0
@Emhyr To ze mną jest nas już dwóch. Niech Neymarowi się widzie jak najlepiej, ale też jak najdalej od Barcelony.
2
@Borneo On się nazywa Raphinha, a nie "bez jaj". Wstyd tak wyzywać gracza klubu, któremu kibicujesz.
0
@Emhyr Zły podkład muzyczny. Powinna być melodyjka z Benny Hilla.
0
@PatrykBarca Krytyka za co? Został skuszony przez Barcelonę, jak wielu innych. Przyszedł, okazało się, że nie jest tak wspaniale, jak się zapowiadało - no to idź sobie, bo potrzebna nam kasa. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść - tak można podsumować postępowanie Barcy. Najpierw sprowadza się zawodników przedstawiając za pomocą mediów, jacy to oni nie są prześwietni, a po roku wypycha się ich z klubu na wszelkie sposoby. Jest mi za to po prostu wstyd. Krytyka należy się Barcelonie za to, jak postępuje z piłkarzami. A tłumaczenie, że klub jest w takiej, a takiej sytuacji jest żenujące. Cel nie uświęca środków.
0
@Deviler On ma JUŻ 29 lat, a nie DOPIERO. Ma szansę na ostatni duży kontrakt. Gdyby nie śmieszna propozycja Napoli, pewnie by został. Moim zdaniem nie masz racji krytykując tę decyzję. Piłkarzem będzie jeszcze co najwyżej kilka lat, a żyć potem trzeba. Wciśniętego Arabom Kessiego też krytykujesz?
1
@bartas97 Bramkarz się nie popisał. Może i nie miał szans dostać się do tej piłki, ale on nawet nie próbował, wyglądało to tak, jakby uznał, że piłka minie bramkę. Dziwne zachowanie.
0
@blaugrana_36 Ale kogo Ty chcesz straszyć w szpitalu?
1
@KrychaFCB To nie ma znaczenia. "Nawet z jedną nogą jest lepszy od bla, bla, bla..."
0
@Faro (...) a ktos mi zarzucal ze Kounde ma slabe wyprowadzenie piłki "
Jeśli to przez Ciebie, to słusznie Ci zarzucał.
2
@bartekvisca Leon Zawodowiec. Gratulacje.
1
@Comentateiro To manifest terrorystów-podpalaczy lasów.
1
@Comentateiro Rośnie we mnie przekonanie, graniczące z pewnością, że oni tam cały czas coś palą. Inaczej jest to niewytłumaczalne.
0
@Peciak "(...) ale dalej musi i chce być uważana za potężny klub." Moim zdaniem w tym masz 100% racji. Zastaw się, a postaw się. Zastawiać już za bardzo nie ma czego, ale orkiestra będzie grać do końca.
0
@Aragorn33 "Brazylijczyk po trzydziestce".
0
@BordowyPtak Tam jest mafia, więc mają łatwiej. Precyzuję, że chodziło mi o Włochów.
0
@Criss18Barca Znowu ten Raków kombinuje, tym razem ustawili pod siebie pogodę, ileż można. Ten Cygan to ma idealne nazwisko do procederu, jakim się zajmuje.
0
@MarcepanowyKsiaze Brzmi jak rozmowy w klubach piłkarskich.
"Już przerabialiśmy współpracę, nie wyszło i nie jestem zainteresowany."
Mbappe do Nassera.
Dembele do Xaviego.
Ja do Neymara.