10

@Comentateiro "Aż głowa boli od czytania, takich wpisów, bo pokazujesz, że nie rozumiesz czym jest demokracja.
Kompletnie mylisz porządki. Demokracja i konstytucja nie zakazują podjęcia nadzwyczajnych kroków w sytuacjach nadzwyczajnych, a taką była pandemia."

A Ty rozumiesz czym jest demokracja? Bo aż głowa boli od czytania tego, co sam wypisujesz. Skoro demokracja i konstytucja nie zakazują podjęcia nadzwyczajnych kroków, to czemu sądy anulują kary nakładane w trakcie tych nadzwyczajnych kroków za łamanie zakazów? Czy nie dlatego, że nakładane były niezgodnie z obowiązującym prawem? No to o czym Ty piszesz? Czy nie jesteś hipokrytą, biorąc pod uwagę inne Twoje komentarze odnośnie na przykład PiSu, ich akolitów i ogólnie tego, z czym się nie zgadzasz? Ktoś tam wyżej zdaje się trafnie scharakteryzował postawę Tobie podobnych:
"Jak gnębią niezgodnie z demokratycznymi normami tych co i nam się nie podobają, wtedy pełne przyzwolenie."

1

@priest9999 Pep nie krytykuje swoich zawodników publicznie. Pep sprzedaje ich Barcelonie.

0

@gumaz Oczywiście, że tak. Niejaki @Kapitan hawk ciągle tam przesiaduje. Być może częściej, niż tutaj.

2

@partymaker Jakaś kompletna bzdura wyssana z brudnego palucha. Ma mieć co najmniej 2 euro.

1

@Kapiczek Ok, teraz wszystko jasne. Pycha kroczy przed upadkiem.

1

@Krystian1588 "Kiedy układałem go do snu, powiedział “Tatusiu, sprawdź czy pod łóżkiem nie ma potworów”. Rozbawiony zajrzałem tam i wtedy go zobaczyłem – to był mój syn, który drżąc wyszeptał do mnie jedno zdanie: “Tatusiu, ktoś leży w moim łóżku.”"
I wtedy to dopiero byś miał jazdę! :).

0

@Kapiczek Nie no, bez jaj. My przecież odpadliśmy jeszcze wcześniej. Naprawdę cieszysz się z takich rzeczy, jak niepowodzenie sąsiada? To jest dopiero "buhahaha". Jak w tej fikcyjnej ankiecie: "Czy zgodziłbyś się zarabiać dwa razy mniej, jeśli twój sąsiad zarabiałby cztery razy mniej? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!!". Nieprawdopodobne...

0

@Herato Sorry, że nie na temat, ale kiedy zobaczyłem Twój wpis, tak mi się skojarzyło: Cristiano, Bale = Christian Bale :). Wiem, że bez sensu, ale czasem skojarzenia takie są :).

1

@LionelM95 Wybacz dziecko, ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie mam żadnych relacji z Twoimi rodzicami.

1

@LionelM95 To o wczorajszym meczu BVB, tak?

2

@Kgorecki2500 Podpis do zdjęcia: "O ch... tu chodzi?"

11

@koksik2700 Dziwne. Ciężko uwierzyć, że jest ktoś, kto umie wytworzyć więcej kwasów niż Cristiano.

0

@Sulimo "Nastepnym razem nie sugeruj mi ze sie nie znam bo dokładnie sprawdziłem ile im brakowało i co oznacza dla nich walkower"

1

Komentarz usunięty

2

@Sulimo Wyjaśnij jeszcze, jak niby różnica 90 minut miałaby stanowić o zapłaceniu lub nie, tych trzech milionów. Bo chyba nie do końca rozumiesz, jak to działa i jakie są tam progi.

1

Zwierzęta z wrocławskiego zoo, jeśli nie chcą dalej jeść trocin i spać na śniegu, powinny przebrać się za kibiców Cracovii i zacząć rzucać race na murawę.

0

@AlexDark00 Ale to tylko oni nie musieli grać rewanżu, czy jednak wszyscy mieli takie same warunki? Poza tym w finale nie ma rewanżu nigdy, ale pewnie uznasz, że to również ułatwienie jedynie dla Bayernu. Tak to zwykle jest z ludźmi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

3

@barcanawieki Myślę, że Laporta od razu powinien zdać uprawnienia i przekazać mu klub, a władze Barcelony wręczyć klucze do miasta. Waham się tylko, czy ich król powinien natychmiast abdykować, oddając tytuł i majątek na rzecz Messiego, czy to już by była przesada.

4

@masq Bo fajnie jest gnębić słabszego, a najfajniej całym stadem prześladować jednostkę. Ma się wtedy poczucie przynależności, zwłaszcza, jeśli w prawdziwym życiu jest się nikim albo samemu było gnębionym. To jak z kibolami, wystarczy wskazać cel.
Edit: Zapomniałem dodać, że część traktuje perypetie Vegety jak rodzaj pasty/performansu i przyłącza się w żartobliwej formie.

5

@Criss18Barca Sekcja medyczna Barcelony nie może się doczekać.

0

@MesQueUnClub_87 "Najłatwiej się płynie z prądem :D"
Musisz o tym koniecznie powiedzieć pstrągom.

1

@Gabriell_17 Jak zwykle. Z dużej chmury mały deszcz.

1

@Firestone Czyli akurat wtedy, kiedy odpali też Dembele. Idealnie!

1

@tomcias10 Masz rację, a najlepiej strzał w potylicę i do dołu. Śmieją śmiecie mieć inne zdanie, niż Ty. Przecież wszystko jest pięknie. Nie można krytykować.

0

@norbi77 Każdy coś robi. Z jego robienia g... wychodzi, taki jest utalentowany, zawsze coś spieprzy na koniec. Sześć lat i ile gry, ile goli? Ileż można się nabierać, że coś z niego będzie? Nic nie będzie, niestety. A lata mu lecą.

1

@esem91 Mało się nie zabili jeden o drugiego.

1

Jestem z nich dumny. Naprawdę.

1

@Sapos93 Racja, mógłby się cofać do przodu. :)

6

@norbi77 Skoro nadal przegrywamy, to znaczy, że z nim również.

0

@agrad0 Bzdura. Ronaldinho nie jest tytanem intelektu, a jest między nimi przepaść, jeśli chodzi o grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?