15

@Hajny Denaturatu.

0

@Faro No tak, bo u nas wychowankowie sznurem wchodzą do pierwszego zespołu. Nikt nie jest wypychany, nikt nie musi szukać szczęścia gdzie indziej. Belka we własnym oku.

4

@bartas97 Nie rozumiem, po co szukasz dziewczyny dla kogoś? Sam nie ma czasu? :).

1

@tristan87 Cicho, zaraz przyjdzie @DaPidejpi i napisze, że to spisek Tuska przeciwko dobrym kierowcom i Frog jest OK, za mało takich.

0

@barcanawieki A Ty czytasz te artykuły, czy widzisz tytuł i lecisz od razu tutaj, żeby zebrać tanie zielone?
"Podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z PZPN w obecnej formule. Nie przedłużymy umowy, którą podpisaliśmy we wrześniu 2022 roku, a nasz dział prawny aktualnie analizuje możliwości jej wypowiedzenia w trybie natychmiastowym w obliczu zaistniałych sytuacji" - informuje w oświadczeniu przesłanym prezes firmy Jacek Tarczyński."
Zerwała? Czy nie przedłuży i dopiero analizują, czy da się zerwać obowiązującą? Nie różnisz się wiele od dziennikarzy wrzucających takie clickbaity.



0

@barcanawieki Tak oficjalne, jak te Twoje info o zerwaniu umowy z PZPN przez Tarczyńskiego? Może byś zaczął podawać źródła, z których czerpiesz wiedzę?

0

@barcanawieki I tak się rodzą plotki. Nie ogłosiła zerwania, tylko, że nie przedłuży obecnego kontraktu i badają możliwość jego zerwania. Nie wszystko, co pisze Jadczak, jest prawdą.

0

@Cotutajsiedzieje Jasne, że nie.

1

@Kgorecki2500 Prawda obroni się sama :).

14

@Borneo Człowieku... Twoje posty trzeba przetwarzać Googlem, żeby dojść, o co Ci chodzi:
https://zapodaj.net/plik-Ex6uO0NMn4

1

@TR3YWAY Co Ty tam wiesz. Np. ta tutaj, tyle, że już zajęta. Pokazuje to jednak, że takie są:


0

@DLFCB "Historia piłkarskiego geniusza."

4

@DonCarletto Przecież napisał. Zabrał je helikopter i teraz wysiaduje.

1

@BordowyPtak "ja kiedyś (14-16lat) byłem mega obcylany w Polskiej polityce znałem wszystkich ministrow interesowałem się posiedzeniami sejmu."
"Byłem kiedyś pracownikiem zoo i byłem asystentem opiekunem orangutanów"
Reasumujac, ciągle interesujesz się tym samym.

0

@kynio302 Nieważne, co wam mówią w szkołach. Napoleon był czarny.

4

@MesQueUnClub96 Uuu, widzę standard życia się podnosi. Oby tak dalej.

3

@MesQueUnClub96 Nie dziwię się. Na płytach chodnikowych źle się śpi.

0

@kolomen2 W takim razie jest to delikatnie alarmujące. Nie przychodzi mi do głowy żaden powód, dla którego zostawiliby tę butlę na dachu. Może popili sobie i zapomnieli zakręcić, a potem o niej?

0

@michaleu No tak, wszyscy ciężko pracujący przez cały tydzień, idą latem spać o 21:30 w sobotę. Ty chyba za mało na tę przyrkę chodziłeś, dlatego nie orientujesz się, jak zwykle działa człowiek w weekend. Aha, no i współczuję życia, tylko praca i sen. Jak Łysek z pokładu Idy.

3

@FcPortoFan1999 Lato, sobota, 21:30, a ten "dobranoc". Mięczak.

1

@Survier Mogli grunt rozprowadzać przed kładzeniem papy. On strasznie śmierdzi, bo zwykle jest na bazie asfaltu. Tyle, że pisał, iż się tam dymi.

0

@kolomen2 "no wygląda jak gazowa, ale zapach za mało intensywny jak na gaz"
Brzmi jak słynne ostatnie słowa.

0

0

@kolomen2 Ale butlę taką jak gazowa? Bo nie wiadomo jak to rozumieć. W każdym razie 112 i Straż Pożarna. Masz prawo się niepokoić, a nikt tutaj nie powie Ci przecież, co się tam pali. Może to nic takiego, ale nie sądzę, by to była część standardowej konstrukcji dachu. No chyba, że to wylot komina i ktoś sobie grilluje pod Tobą.

3

@Messi1000000 Ty chyba też chodzisz do szkoły, ale do niższej klasy i jeszcze nie przerabialiście "ironii".

1

@Kamazinho i zrywam marynare...

0

@TaughtMule Myślę, że to może być @Sulimo. Chwalił się w którymś poście, że sporo wagi zrzucił i może chciał to pokazać innym mieszkańcom? Choć z drugiej strony, mimo, iż jest kibicem Lecha, to chyba widziałem też gdzieś, że pisał o rodzinnym Lublinie, czy jakoś tak, więc sam już nie wiem. Może to jednak nie on?

5

@DaPidejpi Nie wierzę, że to jest napisane na poważnie.

9

@Comentateiro Ale rozumiesz, że chodziło mu o kadrę? A w kadrze:
"Pep był trenerem Bayernu od 1lipca 2013 do 31czerwca 2016. Czyli w trakcie jego kadencji Niemcy wygrały mundial 2014 i weszły do półfinału euro 2016."
Faktycznie, "Zgadzam się w 100%".
P.S.: Pomijając już jak kretyńskie jest zwalanie odpowiedzialności na gościa, który trenerem kadry nawet nie był. Ciekawe przez jakiego trenera klubowego nasza reprezentacja jest tak kiepska?

5

@Rivaldinho11 A potem jeszcze się wywiązać pewnie? Skandal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?