0

"Warto też dodać, że tęczowe profilówki pojawiły się na twitterowych kontach Barcelony prowadzonych w językach hiszpańskim, katalońskim czy francuskim, ale np. już nie w tureckim czy arabskim."
To pokazuje prawdziwe oblicze tej i podobnych akcji. "Nietolerancji i homofobii mówimy twarde i zdecydowane raczej nie." Parodia po prostu.

0

@mrboom Phi, całe dwie godziny. Jest się czym chwalić.

2

@macio_944 "w zwodzie"
Cóż to za potworek? Uniki robisz?

0

@Borneo "spytaj sie swojego kaczki"
To już Cię dyskredytuje gościu. Nie umiesz nawet dyskutować bez szufladkowania rozmówcy. Ktoś, kto nie myśli tak jak Ty, od razu "od kaczki". Żenujący jesteś. Dużo gadasz o tolerancji i zachodnich wzorcach, ale wystarczy trochę ciśnienia i wyłazi z Ciebie prawdziwa "gęba".
"Ale jesli wyznacznikiem dla ciebie sa imigranci to ci współczuje.Usa ma samych imigrantow z calego swiata i sa mocarstwem.Nie ma to akurat zadnego wpływu."
Zadziwiające. Kto tam ostatnio robi takie zamieszki, jak we Francji? Ale Tobie pewnie nic to nie mówi, całkowity przypadek. Ty jesteś ślepy na widoczne gołym okiem tendencje, które postępują. Dopóki nie odczujesz tego na własnej dupie, będziesz pisał peany pochwalne. Zupełnie jak w Rzymie. Zrozumieli dopiero, kiedy barbarzyńcy stanęli przed bramami. I nie chodzi wcale o kolor skóry, ale o mentalność i nastawienie. Ludzie tacy jak Ty myślą, że wszyscy są podobni do Ciebie, że wszystkim innym zależy na rozwoju i współpracy, a to wcale nie jest prawda. Jest cała rzesza, która szanuje tylko siłę i ceni sobie jedynie własny interes.


Wyobrażasz sobie takie coś w Polsce? A przecież jesteśmy słabym państwem wg Ciebie. Nic nie widzisz i nic nie słyszysz. "Dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy." To o Tobie.

0

@Borneo Daruj sobie, bo wypisujesz bzdury. Jesteś tak wytresowany, że każda wada to dla Ciebie zaleta, racjonalizujesz sobie wszystko. Rzym był mocarstwem i upadł po najeździe hord barbarzyńców. To, że po setkach lat się podniósł, nic nie znaczy dla tych, którzy w trakcie stracili życie. Jeśli Cię dziś zabiją, to pociesz się, że za sto lat ktoś inny nie straci życia. Raz lepiej, raz gorzej to możesz się spisywać w sypialni. Jesteś tak zaślepiony, że nawet jak dostaniesz kiedyś w łeb, to powiesz, że przecież każdy czasem dostaje. Jak ta kobieta opiekująca się imigrantami w obozie, która nie chciała zgłaszać gwałtu, bo bała się w jakim to świetle postawi przybyszów. Widzisz marki samochodów, zabytki, obrazy, muzea itp. A nie widzisz (lub udajesz, że nie widzisz) jak Włochy podzielone są na część północną i południową, jaka jest między nimi niechęć, żeby nie powiedzieć nienawiść. Jak dobrze ma się korupcja i mafia. Jak we Francji ludzie w wielu miejscach boją się wychodzić z domów (dwa lata stanu wyjątkowego w tak niby potężnym państwie - dziwne, co?), jak władza pałuje protestujących, jak wystarczy byle iskra, by czarni Francuzi demolowali i palili całe dzielnice. Mieszkałeś tam? U ciotki w laboratorium? Co Ty pleciesz w ogóle? Co chwilę jakieś rozruchy, zamieszki, wojsko uzbrojone po zęby, a Ty smęcisz bajeczki o kwiatkach i ogólnej szczęśliwości. To jest ta potęga państwa? Które nie umie sobie poradzić z jedną kategorią obywateli, a drugą pałuje? Ty na pewno jesteś antyPiS?

0

@Borneo Tak jak napisałem. Brak umiejętności logicznego myślenia, jak się teraz okazało, połączony w dodatku z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.

1

@Borneo Rzym też był cudowny i potężny. A jednak upadł. W podobnych okolicznościach. Jeśli tego nie widzisz, to znaczy, że mimo tak ekskluzywnej edukacji, nadal obca jest Ci zdolność logicznego myślenia i kojarzenia faktów.

3

@FcPortoFan1999 Zła nawierzchnia. Jakbym słyszał Xaviego :).

0

@kamiVeB To na pewno Tebas.

0

@takisobiektos Już się wypowiedział:


0

@Borneo Ty to byś chyba nawet dał Hitlerowi autostradę eksterytorialną do Gdańska.

0

@Chucky Żeby szrot sprzedać, trzeba najpierw go kupić. Co też czynimy.

2

@shahman Tak się łapie krowy morskie.

1

@HighestInTheRoom Ale jesteś bezwzględny i stanowczy dla kobiet i dzieci. Jeszcze trochę, a facetom też zaczniesz pyskować.

6

@Foton Typowy wieczór u @Luciano99 na warsztacie.

1

@Sulimo Jeśli kupujesz tylko dla siebie, to przemyśl jeszcze te 2l. To sporo. Jeśli wypijesz w sensownym terminie, spoko, ale jeśli nie, to woda po pewnym czasie nie będzie zbyt smaczna. Ja kupiłem 3l i okazało się, że to o wiele za dużo i lepiej sprawdziłby się 1l i dolewanie świeżej.

0

@Hawajczyk Nie zapomniałem, masz napisane w artykule. To raz. Dwa, usiłujesz udowodnić, że trening nawet takiej odmiany karate nic nie daje. Żadnych podstaw, nawyków, doświadczenia, refleksu, przygotowania do starcia z drugim człowiekiem. Napisałem, jaki był sens mojego komentarza. Ty natomiast prowadzisz krucjatę, by udowodnić, że Lewandowska nic nie umie. Co ma do rzeczy zdanie tamtej pani w kontekście, w którym pisałem mój komentarz? Po prostu chcesz mieć ostatnie słowo, choć wypisujesz banialuki. Szkoda czasu.

"Skończ chłopie stawiać te swoje chochoły i przypisywać mi coś, czego nie napisałem xD Wniosek, że trening w niczym nie pomaga wysnułeś sobie sam. Ja pisałem stricte o odmianie karate, którą trenuje Lewandowska i braku przełożenia dyscypliny na walkę w MMA."
No patrz. Może Ty skończ stawiać swoje? A przełożenie właśnie jest. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć.

0

@Hawajczyk "Gówno prawda z tymi treningami i nie ma to żadnego przełożenia na walkę w MMA ani nie wyrabia żadnych nawyków, jakby poszła na walkę z pierwszą lepszą zawodniczką pokroju Marty Linkiewicz to po takim treningu dostałaby wpierdol jak się patrzy w trakcie realnego mordobicia."
Jasne. No patrz, a ta Marta Linkiewicz jak nie trenowała jeszcze tak jak teraz, to dostała łomot od Sexmasterki, która wcześniej coś tam trenowała i to jej chyba jednak odrobinę pomogło, "ekspercie".
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24926757,fame-mma-4-marta-linkimaster-linkiewicz-przegrala-z-kretesem.html
Skompromitowałeś się tym przykładem Linkiewicz. Więc jasne, trening w niczym nie pomaga, taki wniosek wysnułeś. Brawo.
Poza wszystkim, odnosiłem się w pierwszym wpisie do komentarza, w którym padło pytanie, czy wyobrażamy sobie w MMA Antonellę lub Georginę, w kontekście informacji, że Lewandowska się nad tym zastanawia. Więc sens mojego komentarza był taki, że ją tak, a ich nie, ze względu na to, że trenowała karate. Ale dla Ciebie to chyba nic nie znaczy, większe szanse ma osoba bez wcześniejszego kontaktu ze sztukami walki. Brzmi sensownie.

0

@Hawajczyk "O mnie też nic nie wiesz, równie dobrze za moim nickiem może się kryć Andrew Gołota, Marcin Najman albo randomowy typek z lokalnego klubu boksu tajskiego - mniemaj sobie do woli."
Nie może się kryć nikt taki, bo gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie z jakąkolwiek sztuką walki, wiedziałbyś, że w czasie treningów również sparujesz z partnerami oraz ćwiczysz z użyciem sprzętu (worki bokserskie, tarcze które trzyma partner itp.), co siłą rzeczy wrabia pewne nawyki i daje jakieś tam doświadczenie ( tak też napisałem, że "ma pewne doświadczenie" w przeciwieństwie do dwóch pozostałych). Ty natomiast założyłeś, że Anka jedyne co robi, to gimnastykę artystyczną - bo na zawodach wykonuje kata itp.
"otóż nie ma, bo jej karate kompletnie nie na tym polega, to oczywisty fakt"
Otóż nie jest to żaden fakt i kompromitujesz się wypisując takie bzdury. Idź do najbliższej szkoły karate i sprawdź, jak tam trenują i czy jedynie machają nogami w powietrzu. A teraz popatrzmy, jak karate Anki nie na tym polega:


"Napisałeś dosłownie, że Anka ma doświadczenie w obijaniu ryjów"
Napisałem, że ma PEWNE doświadczenie. Ale to drobny szczegół, który by Ci zaburzył narrację, prawda?
"Poza tym nie napisałem nigdzie, że to niepoważny sport i nikogo nie dyskredytowałem, także sam sobie stworzyłeś chochoła, w dodatku nazwałeś dwie inne laski cipami xD "
W porównaniu z nią. Powyciągałeś sobie parę rzeczy z kontekstu, wyrzuciłeś to, co Ci nie pasowało do tezy i piszesz "xD" manipulancie?

0

@Hawajczyk No tak, to naprawdę mniej niż Antonella i Georgina. Masz rację. One wprawdzie nie ćwiczą nic ze sztuk walki, ale i tak mają przewagę nad Anką. Może, dla odmiany, Ty poszukaj rozumu i potem wróć tu do nas, jak już ogarniesz, o czym jest mowa i na co odpowiadam.
Edit: Śmiem twierdzić, że i Tobie by nastukała, bo jednak ona ćwiczy/ćwiczyła i coś tam osiągnęła, a o Twoich popisach - nawet w tak (Twoim zdaniem) niepoważnych sportach - ani widu, ani słychu. Jedyne, czym się wsławiłeś, to dyskredytowanie innych. Ale to każdy potrafi.

1

@Untouchable Narkotyki. To jedyna poprawna odpowiedź.

0

@tomek8756 Jasne. Polacy w 68 też byli stanem umysłu. Weź Ty się zastanów nad tym, co wypisujesz. Przyjąłeś za pewnik, że tam są sami źli i kryminaliści. Łatwo Ci oceniać z pozycji ciepłego fotela. Ciekawe, jak byś się zachował te 30-parę lat temu. Czy byłbyś równie zdecydowany w poglądach i wpisach.

0

@Don-Corleone Widzę, że dokładnie wiesz, jak to zrobić. Nie wiem, czy życzyć Ci powodzenia, czy też, żeby Ci się noga podwinęła :).

0

@barcelonaLM "Wyobrażacie sobie Antolnellę albo Georgine w MMA?"
Nie wyobrażam sobie. Ale tylko dlatego, że one są po prostu cienkimi cipkami, a Anka ma pewne doświadczenie w obijaniu ryjów, więc to całkiem inna historia.
"Karate to sport olimpijski, a jakby miała skończyć w jakimś Fame MMA, albo coś tego typu to dla mnie byłoby to po prostu żenujące."
Absolutnie nie. Mam wrażenie, że kierujesz się (być może podświadomymi) uprzedzeniami. Jeśli uczciwie podejdzie do rywalizacji - co w tym złego?

2

@poskus "Przez nocki nie mogę spać."
Jesteś ewenementem, bo nocki są właśnie do spania :). Nie poddawaj się, kiedyś zaśniesz :). I wylecisz z roboty! :).

0

@Jarek92Barca Spoko. I vice versa.

3

@barcelonaLM Moim zdaniem wszystko zależy od tego, czy on jest sam, czy też może ma jakieś wsparcie wśród elit, które mogą być już zmęczone tą wojną. Sankcje, utrata wpływów i pieniędzy, obniżenie standardu życia, brak widoków na szybkie zakończenie walk i zmianę obecnego stanu rzeczy. Być może ktoś zdecyduje się na próbę obalenia obecnej władzy, widząc, że ona się raczej sama nie wycofa z tej "operacji specjalnej", bo straciłaby twarz. Już okazało się, że wcale nie jest tak mocna militarnie, jak chciała, by świat uważał. Gdyby więc zrezygnowała z dalszej walki, to oznaczałoby i tak koniec Putina i wspólników, bo okazaliby słabość. Więc będą się trzymać dotychczasowej linii tak długo, jak się da. Coś jak w Afganistanie.

0

@Rastafarnianin W przeciwieństwie do sytuacji ze Stanowskim, tutaj całkowicie się nie zgadzam i uważam Twój wpis za idiotyczny. Naprawdę wierzysz, że w Rosji mieszkają sami źli ludzie? Nawet w czasach najmroczniejszej komuny, byli tam dobrzy ludzie i teraz też są. Kiedy nasze czołgi wjeżdżały w 68 do Czechosłowacji, by nieść "bratnią pomoc", to w Polsce też wszyscy powinni zostać wystrzelani? Dziś możesz napisać to, co napisałeś i żyć dalej spokojnie. Ale wcale nie tak dawno temu, poszedłbyś u nas siedzieć za takie słowa. A w Rosji tak jest i teraz. Nie jest winą ludzi, że boją się reżimu. Czeczenia walczyła z Rosją o wolność, a dziś większość mieszkańców tego regionu jest zastraszona i siedzi cicho, bo każdy chce żyć. Łatwo szafować szumnymi hasłami w ciepełku i bezpieczeństwie. Trudniej z pałką nad głową i karabinem wymierzonym w plecy. Jest taki film "Białoruś. Krótki sen o wolności." Polecam obejrzeć i przemyśleć swoje twarde sądy o kimś, kto żyje w innej rzeczywistości. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.

2

@Rastafarnianin Nie sposób się nie zgodzić.

1

@matirix20 Moim zdaniem bardzo dobry, choć niektóre odcinki nieco odleciały, jakby scenarzysta pisał je w narkotykowym transie. Ale jako całość top.
Aha, dodam jeszcze, że Szerlok jako taki ma szczęście do obsadzania w jego roli aktorów, którzy są świetnymi Holmesami. Zarówno Benedict, jak i Robert, a także Jonny byli wspaniałymi odtwórcami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?