Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Catalanian1991 Nic z tego, o czym napisałeś, nie uda się bez wcześniejszego wyciągnięcia wniosków.
0
@Mixtape A jak nawet nie będzie, to i tak nie ma się co spinać, prawda? :)
1
@ObiektywnyKibic121 Przecież to akcja PRowa, na pokaz. Oznacza tylko tyle, że za miesiąc zapłacą podwójnie.
6
@Azacca Ewidentnie to Ty masz problem, skoro unikasz merytorycznych odpowiedzi, częstując mnie w zamian nieudolną socjotechniką. Zresztą, już wcześniej zauważyłem, że w tematach, w których ktoś Cię przytłacza argumentami, albo uciekasz i już się nie odzywasz, albo stosujesz taką właśnie taktykę dyskredytowania rozmówcy. Żenujące.
6
@Azacca I znowu to samo, usiłujesz wmówić, że to ja mam problem, kiedy to Ty palnąłeś głupotę. Moje porównanie do Niemiec ma sens, bo chodzi o obowiązujący w obu krajach zakaz, z tym, że tam jest on ok, a u nas to zbrodnia. Potrafisz udowodnić, że w Niemczech powiedzieli "No dobra, mamy zadowalajacy poziom gospodarki, więc zakazujemy handlu w niedzielę"? Czy może były jednak inne powody? Założę się, że nie umiałbyś tego zrobić. Wybierasz po prostu rzeczy, które pasują do Twojego światopoglądu, a te, które się z nim kłócą, racjonalizujesz, by nie czuć się niekomfortowo. Nie jesteś wcale taki mądry i nowoczesny, za jakiego się uważasz.
5
@Azacca Nie, nie ma. A Ty znowu, kiedy nie umiesz się odnieść merytorycznie, olewasz odpowiedź na pytania rozmówcy i usiłujesz stosować jakąś bieda-socjotechnikę próbując umniejszyć temuż interlokutorowi. Konkrety proszę, czemu nie pójść na całość, jak w niektórych krajach (np. w Katarze podczas przygotowań do mundialu), a nie Twoje zwyczajowe lanie wody, kiedy nie wiesz, co powiedzieć, a nie jakieś żenujące uwagi o "wściekaniu się", kiedy to Ty kręcisz aferę.
Zresztą, Ty się sam orzesz własnymi wypowiedziami, że zacytuję Twoją odpowiedź z tego wątku:
"@RobiS Dlatego nie powinno być zakazu handlu w niedzielę, a jesli komuś przeszkadza praca w niedzielę to niech znajdzie pracę pracę w kinach, knajpach, pubach, itd."
Przecież to zdanie nie ma sensu w kontekście Twojego podejścia do tej sprawy. Nie zastanowiłeś się, tylko naklepałeś w klawiaturę, co Ci się w głowie uroiło. "(...) jeśli komuś PRZESZKADZA praca w niedzielę, to niech ZNAJDZIE PRACĘ w (...)" branżach, które w tę niedzielę pracują? Popatrz jak sam strzelasz sobie w stopę. Chciałeś napisać coś innego, ale nie pomyślałeś.
Ale idąc TWOIM tokiem myślenia, to może osoby, którym praca w niedzielę nie przeszkadza, niech znajdą pracę tam, gdzie będą mógł to robić.
4
@Azacca A co to ma do rzeczy? Jaki to jest argument? To może, z uwagi na gorszy poziom naszej gospodarki, zlikwidujmy Kodeks Pracy i wprowadźmy pracę po 16h, obowiązek pracy dla dzieci, płace ustalmy na poziomie wystarczającym jedynie na przeżycie i tak dalej. Widzę, że chciałbyś się jakoś odgryźć, ale znowu nie masz sensownych przemyśleń, by to zrobić. Klepiesz w tę klawiaturę aby klepać, a jak ktoś Ci pokazuje, że w innym, "wzorcowym" kraju, jest tak samo, a nie ma tam wpływu kościoła i związków, to wyjeżdżasz z poziomem gospodarki. Odpowiedziałem Ci więc w takim samym kretyńskim stylu.
0
@Azacca Ty, a kto wchodzi władzy na głowę w Niemczech? :)
6
@AmigoBlancos Odwal się od Ekstraklasy, dobrze?
0
@adambądkowski93 Na selekcjonera go!
1
@Messibestplayerintheworld Ponieważ trenuje indywidualnie z "Rubim". Ale niech to zostanie między nami.
0
Komentarz usunięty
4
@Virusk3 "Pique tylko prosi o przekazanie informacji o chęci gry na IO. Nie padają ani żadne kwoty, ani naciski. "
"Musisz to dla mnie zrobić, Rubi, musisz to dla mnie załatwić. Zajebiście bym chciał zagrać na igrzyskach olimpijskich. I musimy utrzymać to w tajemnicy i złapać trenera, kiedy skończą rozgrywki, we wrześniu, czy kiedy to będzie, pojadę do Madrytu i usiądziemy z nim. Chciałbym zobaczyć, jak możemy się tym zająć, żeby to też się nigdzie nie pojawiło czy cokolwiek. Myślę, że trzeba to utrzymać do końca w tajemnicy między naszą trójką, nie sądzisz?"
Naprawdę? Przecież to wygląda jak sposób działania jakiejś mafii. W jaki sposób można to w ogóle usprawiedliwiać? Jestem kibicem Barcy od lat, ale nie chcę takich ludzi i takich skandali w tym klubie. To właśnie przez tego typu sprawy inni się z nas śmieją. Pique robi co chce i kiedy chce, i uważa, że może. Wstyd mi po prostu za to.
1
@barcelonaLM "PiSowski tytan intelektu znowu się popisał. Najłatwiej przecież powiedzieć, że wina PO, 30-40% ludzi to kupi"
Jak widać, początkowo podzieliłeś jej zdanie, bez głębszej refleksji, a teraz odsyłasz do niej.
0
@Rewolucja123 Więcej skromności. Poza tym i tak musiałbyś stoczyć o ten zaszczyt pojedynek z @Janiama .
1
@mindbender84 Po prostu nie zorientował się, że sam na siebie skonstruował pułapkę. Święta, stracił czujność i wypadł z jedynie słusznej narracji, że jedni to samo dobro, a drudzy to słudzy szatana.
0
@Pogba To o ostatnich działaniach moderacji podczas seansu Harrego?
0
@Emhyr Lord Vpvelement robi porządek z Harry Potterem.
0
@udarpawarotam Bo napisał, że to ładna kobieta? Coś wam się z mózgami stało bardzo złego.
1
@Encore Z Putinem też ma dobre relacje i również regularnie dyskutuje z nim na temat jego przyszłości. Obawiam się, że efekt będzie podobny.
0
@masq No więc skoro ktoś nie chce oglądać, to co się mu spoileruje? Niedługo to ludzie oglądający pirackie streamy będą reportować tych, co płaca abonament, bo im na bieżąco wrzucają informacje, co się dzieje w meczu i spoilerują, kiedy biedny pirat ma 5 minut opóźnienia.
1
@trolownik Dla Ciebie. Dla mnie nie, mimo, iż też nie oglądam. To się nazywa tolerancja. W przeciwnym wypadku cenzura i zamordyzm.
0
@BarcaFanSince2006 "nie to co te (i tu pada słowo niekulturalne) dzisiejsze"
Harry Pottery? O to chodzi? :)
1
@leviOsa Bo regulamin jest dla nas, a nie dla nich.
4
@Kitek1640 Czemu wczoraj, w czasie meczu, nie zastosowałeś się do własnej rady?
36
@wpwelement To może pokasuj posty i pobanuj też ludzi piszących przez cały wczorajszy mecz o tym co się dzieje w setkach postów. Albo napisz, by założyli jeden temat i tylko tam pisali - a najlepiej jedynie w temacie dedykowanym meczowi, który zawsze sami zamieszczacie. Już się zaczynacie sami gubić w tym, co kasujecie, na co pozwalacie, na co nie i z jakich powodów. Macie jakiś kompleks Boga czy co?
0
@MesQueUnClub_87 Całkowicie się zgadzam.
1
@GeneralXavi Wróci do Barcy, to na pewno schudnie.
2
@Witekk10 Venomcjusz.
3
@Messibestplayerintheworld "Piłkarz nie wyklucza żadnego scenariusza." I grozi, że zostanie.