0

@jordus100 "o wolność słowa w socialach prują się jedynie ludzie którzy lubią swoimi słowami krzywdzić innych albo rozszerzać dezinformację."
Brawo, jak łatwo sprowadziłeś wszystko i wszystkich do negatywu. Generalizowanie idzie Ci całkiem dobrze, więc ja napiszę, że to takich, jak Ty, miał na myśli Musk. Bo przecież obaj wiemy, że nie chodziło mu o wolność słowa dla ludzi chcących gwałcić innym córki, choćby jedynie w socialach.



2

@xVENUMx Neymar, to Ty?

2

@BartqRKO Jak dla mnie to błąd zawodniczki z pola, która leciała na bramkarkę i ją zdezorientowała.

0

@paweldunajecfcb To jest ten słynny "no touch KO" spopularyzowany przez niektórych chińskich fake masters sztuk walki.

2

@LS Sam @Borneo zużyje połowę.

0

@Colon Może niekoniecznie akurat w przypadku handlu, bo to niezgodne z aktualną linią laramblowej partii, ale masz rację, na bank znajdzie się coś, co Niemcy mają, a Polska nie, choć tym razem (zdaniem niektórych) powinna.

1

@Nhyz Dziś poleci, bo Banasik wolny i trzeba się śpieszyć.

2

@Przemek2323 Cieszy mnie chłopaku, że z Ciebie taki detektyw. Oznacz jeszcze kolegów, żeby przyszli Ci na pomoc i potwierdzili, że masz rację. Jak co dnia.

2

@Tomason Przecież to jest chłopek-roztropek, co myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Jest ich tu kilku i piszą ze sobą każdego dnia, utwierdzając się wzajemnie we własnej zajebistości.

17

@michal26 "Poza tym to kretyński argument. Jeśli mój sąsiad bije żonę, to nie znaczy, że ja też mam."
To jest dopiero kretyński argument, biorąc pod uwagę fakt, że sam napisałeś:
"Byłem w Sztokholmie (jak i w wielu innych zagranicznych miastach) i w niedzielę normalnie sklepy są otwarte. "
Kiedy Ty używasz takiej argumentacji, to jest OK, ale jeśli ktoś daje Ci kontrprzykład, to stwierdzasz, że argument jest kretyński i przytaczasz przykład z biciem żony. Przecież to hipokryzja.

0

@Catalanian1991 Nic z tego, o czym napisałeś, nie uda się bez wcześniejszego wyciągnięcia wniosków.

0

@Mixtape A jak nawet nie będzie, to i tak nie ma się co spinać, prawda? :)

1

@ObiektywnyKibic121 Przecież to akcja PRowa, na pokaz. Oznacza tylko tyle, że za miesiąc zapłacą podwójnie.

6

@Azacca Ewidentnie to Ty masz problem, skoro unikasz merytorycznych odpowiedzi, częstując mnie w zamian nieudolną socjotechniką. Zresztą, już wcześniej zauważyłem, że w tematach, w których ktoś Cię przytłacza argumentami, albo uciekasz i już się nie odzywasz, albo stosujesz taką właśnie taktykę dyskredytowania rozmówcy. Żenujące.

6

@Azacca I znowu to samo, usiłujesz wmówić, że to ja mam problem, kiedy to Ty palnąłeś głupotę. Moje porównanie do Niemiec ma sens, bo chodzi o obowiązujący w obu krajach zakaz, z tym, że tam jest on ok, a u nas to zbrodnia. Potrafisz udowodnić, że w Niemczech powiedzieli "No dobra, mamy zadowalajacy poziom gospodarki, więc zakazujemy handlu w niedzielę"? Czy może były jednak inne powody? Założę się, że nie umiałbyś tego zrobić. Wybierasz po prostu rzeczy, które pasują do Twojego światopoglądu, a te, które się z nim kłócą, racjonalizujesz, by nie czuć się niekomfortowo. Nie jesteś wcale taki mądry i nowoczesny, za jakiego się uważasz.

5

@Azacca Nie, nie ma. A Ty znowu, kiedy nie umiesz się odnieść merytorycznie, olewasz odpowiedź na pytania rozmówcy i usiłujesz stosować jakąś bieda-socjotechnikę próbując umniejszyć temuż interlokutorowi. Konkrety proszę, czemu nie pójść na całość, jak w niektórych krajach (np. w Katarze podczas przygotowań do mundialu), a nie Twoje zwyczajowe lanie wody, kiedy nie wiesz, co powiedzieć, a nie jakieś żenujące uwagi o "wściekaniu się", kiedy to Ty kręcisz aferę.

Zresztą, Ty się sam orzesz własnymi wypowiedziami, że zacytuję Twoją odpowiedź z tego wątku:
"@RobiS Dlatego nie powinno być zakazu handlu w niedzielę, a jesli komuś przeszkadza praca w niedzielę to niech znajdzie pracę pracę w kinach, knajpach, pubach, itd."
Przecież to zdanie nie ma sensu w kontekście Twojego podejścia do tej sprawy. Nie zastanowiłeś się, tylko naklepałeś w klawiaturę, co Ci się w głowie uroiło. "(...) jeśli komuś PRZESZKADZA praca w niedzielę, to niech ZNAJDZIE PRACĘ w (...)" branżach, które w tę niedzielę pracują? Popatrz jak sam strzelasz sobie w stopę. Chciałeś napisać coś innego, ale nie pomyślałeś.

Ale idąc TWOIM tokiem myślenia, to może osoby, którym praca w niedzielę nie przeszkadza, niech znajdą pracę tam, gdzie będą mógł to robić.

4

@Azacca A co to ma do rzeczy? Jaki to jest argument? To może, z uwagi na gorszy poziom naszej gospodarki, zlikwidujmy Kodeks Pracy i wprowadźmy pracę po 16h, obowiązek pracy dla dzieci, płace ustalmy na poziomie wystarczającym jedynie na przeżycie i tak dalej. Widzę, że chciałbyś się jakoś odgryźć, ale znowu nie masz sensownych przemyśleń, by to zrobić. Klepiesz w tę klawiaturę aby klepać, a jak ktoś Ci pokazuje, że w innym, "wzorcowym" kraju, jest tak samo, a nie ma tam wpływu kościoła i związków, to wyjeżdżasz z poziomem gospodarki. Odpowiedziałem Ci więc w takim samym kretyńskim stylu.

0

@Azacca Ty, a kto wchodzi władzy na głowę w Niemczech? :)

6

@AmigoBlancos Odwal się od Ekstraklasy, dobrze?

0

@adambądkowski93 Na selekcjonera go!

1

@Messibestplayerintheworld Ponieważ trenuje indywidualnie z "Rubim". Ale niech to zostanie między nami.

0

Komentarz usunięty

4

@Virusk3 "Pique tylko prosi o przekazanie informacji o chęci gry na IO. Nie padają ani żadne kwoty, ani naciski. "

"Musisz to dla mnie zrobić, Rubi, musisz to dla mnie załatwić. Zajebiście bym chciał zagrać na igrzyskach olimpijskich. I musimy utrzymać to w tajemnicy i złapać trenera, kiedy skończą rozgrywki, we wrześniu, czy kiedy to będzie, pojadę do Madrytu i usiądziemy z nim. Chciałbym zobaczyć, jak możemy się tym zająć, żeby to też się nigdzie nie pojawiło czy cokolwiek. Myślę, że trzeba to utrzymać do końca w tajemnicy między naszą trójką, nie sądzisz?"

Naprawdę? Przecież to wygląda jak sposób działania jakiejś mafii. W jaki sposób można to w ogóle usprawiedliwiać? Jestem kibicem Barcy od lat, ale nie chcę takich ludzi i takich skandali w tym klubie. To właśnie przez tego typu sprawy inni się z nas śmieją. Pique robi co chce i kiedy chce, i uważa, że może. Wstyd mi po prostu za to.



1

@barcelonaLM "PiSowski tytan intelektu znowu się popisał. Najłatwiej przecież powiedzieć, że wina PO, 30-40% ludzi to kupi"
Jak widać, początkowo podzieliłeś jej zdanie, bez głębszej refleksji, a teraz odsyłasz do niej.



0

@Rewolucja123 Więcej skromności. Poza tym i tak musiałbyś stoczyć o ten zaszczyt pojedynek z @Janiama .

1

@mindbender84 Po prostu nie zorientował się, że sam na siebie skonstruował pułapkę. Święta, stracił czujność i wypadł z jedynie słusznej narracji, że jedni to samo dobro, a drudzy to słudzy szatana.

0

@Pogba To o ostatnich działaniach moderacji podczas seansu Harrego?

0

@Emhyr Lord Vpvelement robi porządek z Harry Potterem.

0

@udarpawarotam Bo napisał, że to ładna kobieta? Coś wam się z mózgami stało bardzo złego.

1

@Encore Z Putinem też ma dobre relacje i również regularnie dyskutuje z nim na temat jego przyszłości. Obawiam się, że efekt będzie podobny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?