0

@Bykunn W takim razie, gdzie będzie granica? To się robi bardzo niebezpieczne.

0

@Adamski69 A z ciekawości, ile on ma lat i ile zarabiał? Bo to raczej ma związek.

0

@Coutinho007 Też Real Madryt.

1

@jacobFCB Ja myślę, że warto najpierw sprawdzić, skąd jest ten cytat (w dodatku niedokładny), zanim się go przypisze takiemu Kiszczakowi.

0

@Hubso Po pizze.

1

@tristan87 Barca wiele ryzykuje z tym burofaxem. Niektórzy już się przekonali, że wypowiedzenia za jego pomocą są nieskuteczne :)

0

@pawel0304 Podziwiam szczerość, ale skoro jesteś realistą, to czy nie powinieneś się cieszyć z braku zmian w drużynie Twojego rywala? :)

4

@pride1899 Znajomość języka wyssał z krwią Chelliniego.

2

@macio_944 "piłkem".

0

@333tricampeones333 Fakt, że nikt tam nie krył.

0

@NeroTFP "Odchodzę z La Rambli" - żartobliwy zwrot oznaczający krótką nieaktywność na tym forum. Pod żadnym pozorem nie może być traktowany dosłownie.

1

@th@les Ale żeby o tym pomyśleć, to trzeba choć na chwilę wyleźć ze swojego ciepłego kurwidołka wiecznego hejterka. Nie ma rzeczy niemożliwych, dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam, a jazda rowerem to jedyne doświadczenie z kierowaniem czymkolwiek przez niektórych. Niestety, takich "ktosiów" są tutaj całe rzesze.

0

@Ghotti A były jakieś oferty kupna? Bo chyba wszystko opierało się na tym, że chciał odejść za darmo?

0

@DaPi Bale, Jovic, Hazard... Tak na chwilę obecną. Widzisz tylko to, co chcesz widzieć.

0

@itmustbejoke Nasz kochany bocianek :)

0

@Hethecio Co za bydlaki.

14

Wykorzystuje sztuczną, bo naturalnej nie ma :)

1

@dv7wisnia A jeśli nie zrobi 2 akcji? Taktyka nie może opierać się na liczeniu na cud. Ostatnie manta pokazują, jakie są tego skutki.

3

@*Ronaldinho_88* Święcicki ma znikomą wiedzę? Gazda ma znikomą wiedzę? Sądzę, że to raczej Ty masz znikomą wiedzę o tym, kto ma znikomą wiedzę, chciałeś tylko dowalić komuś, za kim nie przepadasz.

0

@Encore Św. pamięci Falandysz byłby z Ciebie dumny :)

1

@SiSenior Nie powinieneś narzekać. Volenti non fit iniuria.

3

@ZielonySzparag Czyli dyskryminacja kobiet trwa.

0

@Comentateiro Sam właśnie zrobiłeś to, o co oskarżasz innych.

12

@MesQueUnClub96 Usiłowanie zabójstwa.

52

Djokovic niech się cieszy, że nie była czarna, bo by wybuchły zamieszki, a LeBron by rozwalił dom.

2

@RosjaninBut Wydaje mi się, że cały plan zasadzał się na tym, żeby go puścić za darmo. Bo chętnych do płacenia chyba nie było.

1

@GIGAKOKS Jasne, there is no spoon.

2

@GIGAKOKS Zastanawia mnie ten przecinek. Może się za tym kryć jakiś głębszy sens :)

1

@Songo91 Kurna, to jeszcze nie zaczął tam grać, a już skończył? Dla mnie dzisiejszy świat jest za szybki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?