Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn W takim razie, gdzie będzie granica? To się robi bardzo niebezpieczne.
0
@Adamski69 A z ciekawości, ile on ma lat i ile zarabiał? Bo to raczej ma związek.
0
@Coutinho007 Też Real Madryt.
1
@jacobFCB Ja myślę, że warto najpierw sprawdzić, skąd jest ten cytat (w dodatku niedokładny), zanim się go przypisze takiemu Kiszczakowi.
0
@Hubso Po pizze.
1
@tristan87 Barca wiele ryzykuje z tym burofaxem. Niektórzy już się przekonali, że wypowiedzenia za jego pomocą są nieskuteczne :)
0
@pawel0304 Podziwiam szczerość, ale skoro jesteś realistą, to czy nie powinieneś się cieszyć z braku zmian w drużynie Twojego rywala? :)
4
@pride1899 Znajomość języka wyssał z krwią Chelliniego.
2
@macio_944 "piłkem".
0
@333tricampeones333 Fakt, że nikt tam nie krył.
1
Jeśli już gdzieś było, to przepraszam.
https://www.meczyki.pl/newsy/psg-neymar-ma-duze-klopoty-kamery-wylapaly-jego-slowa-w-kierunku-rywala-jny-pedal-wideo/151456-n
0
@NeroTFP "Odchodzę z La Rambli" - żartobliwy zwrot oznaczający krótką nieaktywność na tym forum. Pod żadnym pozorem nie może być traktowany dosłownie.
1
@th@les Ale żeby o tym pomyśleć, to trzeba choć na chwilę wyleźć ze swojego ciepłego kurwidołka wiecznego hejterka. Nie ma rzeczy niemożliwych, dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam, a jazda rowerem to jedyne doświadczenie z kierowaniem czymkolwiek przez niektórych. Niestety, takich "ktosiów" są tutaj całe rzesze.
0
@Ghotti A były jakieś oferty kupna? Bo chyba wszystko opierało się na tym, że chciał odejść za darmo?
0
@DaPi Bale, Jovic, Hazard... Tak na chwilę obecną. Widzisz tylko to, co chcesz widzieć.
0
@itmustbejoke Nasz kochany bocianek :)
0
@Hethecio Co za bydlaki.
14
Wykorzystuje sztuczną, bo naturalnej nie ma :)
1
@dv7wisnia A jeśli nie zrobi 2 akcji? Taktyka nie może opierać się na liczeniu na cud. Ostatnie manta pokazują, jakie są tego skutki.
3
@*Ronaldinho_88* Święcicki ma znikomą wiedzę? Gazda ma znikomą wiedzę? Sądzę, że to raczej Ty masz znikomą wiedzę o tym, kto ma znikomą wiedzę, chciałeś tylko dowalić komuś, za kim nie przepadasz.
0
@Encore Św. pamięci Falandysz byłby z Ciebie dumny :)
1
@SiSenior Nie powinieneś narzekać. Volenti non fit iniuria.
3
@ZielonySzparag Czyli dyskryminacja kobiet trwa.
0
@Comentateiro Sam właśnie zrobiłeś to, o co oskarżasz innych.
12
@MesQueUnClub96 Usiłowanie zabójstwa.
52
Djokovic niech się cieszy, że nie była czarna, bo by wybuchły zamieszki, a LeBron by rozwalił dom.
2
@RosjaninBut Wydaje mi się, że cały plan zasadzał się na tym, żeby go puścić za darmo. Bo chętnych do płacenia chyba nie było.
1
@GIGAKOKS Jasne, there is no spoon.
2
@GIGAKOKS Zastanawia mnie ten przecinek. Może się za tym kryć jakiś głębszy sens :)
1
@Songo91 Kurna, to jeszcze nie zaczął tam grać, a już skończył? Dla mnie dzisiejszy świat jest za szybki.