0

@pluszek To na pewno nie pasuje do koncepcji "sędziego". Trzymamy się interpretacji, ale tylko wtedy, jeśli potwierdza nasze stanowisko :)

4

@Miroo Wiesz co to jest kruczek prawny? Pojmujesz różnicę między nim, a normalnym kontraktem, na który zgodziły się obie strony? Szacunek do niego mają wszyscy, ale Messi jest tylko człowiekiem i oprócz zalet posiada też wady. Wiesz co to jest racjonalizowanie? To właśnie robisz. A teraz zadam Ci pytanie, na które do tej pory jakoś nikt mi nie udzielił odpowiedzi. Czy kiedy Messi z tatą robili przekręty podatkowe, przysparzało to klubowi chwały i podnosiło jego renomę? Jak zachowała się wtedy wobec Messiego Barcelona? Całkowicie go wsparła, a potem dała nowy kontrakt z solidną premią, być może po to, żeby zrekompensować karę, jaką Messi musiał zapłacić. Zarzucasz ludziom, że zapominają o zasługach Messiego. Ale sam widzisz TYLKO jego zasługi.

3

@maciejo_5 "Skoro jednak sezon był dłuższy wg. mnie ma moralne prawo domagać się

przedłużenia zapisu. " Doczytałem do tego momentu i stwierdziłem, że na razie wystarczy i resztę doczytam może potem. To jest tak głupie, że potrzebuję czasu, by to przetrawić. Mam tylko jedno pytanie - czy Barcelona ma też moralne prawo, by zażądać obniżenia wynagrodzeń Suareza, Busquetsa i innych, bo zgodzimy się chyba, że nie grają na poziomie, za który takowe wynagrodzenia im by przysługiwały?

0

@DonVincenzo Wykapany Luis :) Gajda ma poczucie humoru :) "Kiedyś karmiłem kaczki, ale teraz wolę sam jeść."

0

@Nicko Pewnie nie, ale przecież tyle nam dał... :)

1

@pienaar Tak, tak. Każdy by go wyleczył, a jednak tylko Barca się zdecydowała. Ochłoń i nie pisz banialuk. A wiesz chociaż, co potrafił? W wieku 10-13 lat? Czy tylko napisałeś to, żeby napisać, bo żadnych argumentów nie masz. Ciekawość, że opuściłeś fragment o wałkach podatkowych. Jak myślisz, przyniosło to chwałę klubowi? Pewnie napiszesz, że prawie każdy by robił wałki... :) Chyba, że o to Ci chodziło z tym odcinaniem kuponów :)

0

@damian.09 Bliźniaków?

1

@VIPER2712 On to robi specjalnie, nie zauważyłeś? Bo chce być po prostu kontrowersyjny. Nie dlatego, że ma rację, ale jak widzi, że zebrała się jakaś grupa, która ma na obrany temat dane zdanie, to Kowal bardzo często ma wprost przeciwne. Nawet Stano się z tego często śmieje. Zauważ jak o czymś gadają i pada pytanie, co o tym Kowal sądzi, to nierzadko on się na chwilę zawiesza i myśli, w jaki sposób się nie zgodzić. Momentami jest to przezabawne :)

5

@VIPER2712 Najlepsze są momenty, w których upier*oli sobie jakąś kretyńską teorię, zazwyczaj sprzeczną ze zdrowym rozsądkiem, a potem jej broni przed pozostałymi jak niepodległości.

2

@marcin000019 Skąd Ty to możesz wiedzieć? Proszę, nie opowiadaj takich rzeczy, bo grali już bez Messiego i wcale źle to nie wyglądało. Czas pokaże. A co do Kowala, to po tym jak trafnie wytypował rezultaty meczów fazy pucharowej LM, akurat jego przepowiedniami bym się w ogóle nie sugerował.

0

@BarcaInfo Zauważyłem, że prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko temu "nieudacznikowi". Zachowaj jednak jakiś obiektywizm i zauważ, że w tej sytuacji doszło po prostu do konfliktu interesów z wszelkimi z tego wynikającymi implikacjami.

6

@sedziaoxford Klub mu praktycznie uratował zdrowie i życie, a Ty tu piszesz, że spłacił ten dług dawno temu? Tak łatwo się płaci wg Ciebie takie długi? Klub podjął ryzyko, gdyby tego nie zrobił, kto wie, czy w ogóle o Messim by ktokolwiek usłyszał. Ta decyzja dała mu życie jakie ma i doprowadziła w miejsce, w którym się teraz znajduje. Kiedy z tatą robił wałki podatkowe, klub całkowicie go wsparł, a potem nawet dał nowy kontrakt z konkretną premią, być może by zrekompensować karę, którą Messi musiał zapłacić. Więc nie umniejszaj jednej stronie, skoro podkreślasz zasługi drugiej, bo wcale nie wychodzisz na dobrego "sędziego".

0

"Przekreślamy legendę, dajemy kopa w tyłek najlepszemu piłkarzowi w historii Barcelony. "
Może ja głupi jestem, ale chyba właśnie robią wszystko, żeby mu tego kopa nie dać? :) Messi mówi "Stanowczo domagam się od ciebie Barto kopa!", na co Barto "Nie, nie, przyjacielu, nigdy, jeśli chcesz, to ty mi go zasadź!" :)

0

@barcelonista001 Chodzi o to, że to Bartomeu odejdzie do City.

0

@marcin000019 Jeśli to zapłata za ich faktyczną jakość i to, co dają na boisku, to masz rację.

0

@Felippe96 Mogłoby się tak wydawać, ale ludzie są ludźmi i jeśli widzą, że oni zasuwają, a ktoś ma więcej tylko dlatego, ze kiedyś coś tam znaczył, a teraz daje mało, to taka praktyka wcześniej czy później zawsze zakończy się niesnaskami. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

0

@Felippe96 Z tym się zgadzam. To rodzaj reklamy i promowania marki.

3

@LuisSalvano Pamiętaj, że to może utrudnić rozpoznanie Cię kontrolerom w autobusie, a wiesz, jakie to ważne. :)

0

@marcin000019 Czyli resumując, jesteś za płaceniem za dawne zasługi? Ma to być forma renty? A jeśli młody zawodnik się wyróżnia i to on będzie siłą napędzającą zespół, to nie ma znaczenia, bo nie jest uznany?

0

@LuisSalvano Właściciel ma sieć aptek, jest zaangażowanym kibicem Wisły, był wcześniej w zarządzie bodajże. Chyba nie spodobało mu się to, co tam się wyprawia i postanowił spróbować czegoś własnego.


2

@Lamora "ktoś Ci musi wyssać żądło"
W nogę go uebała, nie w żądło.

0

@jedrek7000 Bądź rozsądny. A co to za piłkarze obecnie i jaki poziom reprezentują? Gdybyś Ty miał ich kupować, to jakie ceny byś ustalił?

3

@Lenioq Wątek homo wśród zombie.

1

@Danny Gaucho Ja też. Świetny jest. Idealnie dobrany aktor.

0

@WiernyKibic111 "Szybko ci zbrzydnie gra Barcy bez Leo, jak wkradnie się przeciętność, remisy i porażki.
". Czyli będzie jak do tej pory? Nawet mnie nie strasz!

0

@BarcaInfo "To jest ten chłop od Neymara. "
Czyli Luis?

2

@takisobiektos Oczywiście, że wiemy, jak by się skończyła, bo przecież widać, jak kończą się inne podobne. Donić zostałby wykluczony, dostałby karę, paliliby jego koszulki, a na ulicach byłyby demonstracje. Ciekawy, czy nie musiałby w ogóle odejść z tego sportu. Jeśli nie dostrzegasz, jakie to jest jednostronne, to wybacz, ale chyba nie chcesz patrzeć.

2

@takisobiektos Mam takie pytanie, gdyby zdarzyła się sytuacja odwrotna, też sprawa zostałaby zamknięta po przeprosinach? Bo chyba to jest istotą tych debat?

1

@Encore Za mało starych Słowaków.

0

@kibicsportu Powiem szczerze, że nie wiadomo, czy się z tego cieszyć, czy nie :) Bo wiesz, jak dostaną w trąbę znowu, to i wstyd większy będzie. Tym bardziej, że chyba pierwszy raz się nie osłabiali, a wzmacniali przed kwalifikacjami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?