0

@Xwowrak No niestety, ale tylko gadanie nie kosztuje. Rozumiem Cię, bo zdarzało mi się bywać w podobnych sytuacjach. Fajnie, że pomogłeś.

0

@LuisSalvano Jak wpłacę stówę, to obiecujesz, że nie napiszesz? :)

0

@LuisSalvano Specem od relaksowania się jest Twój idol. Ale dziękuję za dobrą wolę :)

1

@mindbender84 Jeśli ktoś uważa INACZEJ niż JA, jest debilem, tak? :)
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swojego rozumu" - François de La Rochefoucauld

1

@Mocher91 Bo to jest rewolucja pełzająca. Dopasowana do szybkości części naszych zawodników.

6

@sendesara Czyli rozumiem, że wg Ciebie prawdziwy kibic Barcelony ma kibicować PSG? Bo to wina Bayernu, że Barcelona nie wygrywa LM i się w niej kompromituje? Litości...

0

@Kuczek Ojej, obraziłem majestat?

0

@pikass14 Proponuję utoczyć z tego kukłę Neymara, a potem spalić. Tylko uważać, bo Luis może się rzucić na ratunek. Co bardziej zawzięci uplotą sobie małe kukiełki Bartomeu do wbijania szpilek.

0

@MarioVeB! Dramat psychologiczny o przejmowaniu przez Q. Setiena stanowiska trenera FC Barcelony.

0

@AlexDark00 Chodziło o nadmierną celebrację tego faktu, niesienie tej zapalniczki jak znicza olimpijskiego. To wkurzyło Puyola, który często zwracał Pique uwagę, by się koncentrował an grze, a nie na duperelach. A opaska znaczy tyle, że jest kapitanem i powinien się tak zachowywać. Jeśli nic nie znaczy, to po co ją dawać? To symbol. Ten Ramos, którego tu przywołujesz, jest właśnie typem takiego kapitana, choć brak mu klasy Puyola. Poza tym, co z tego, że inni tak robią i to jest normalne? Nie jest to normalne, to patologia i piłkarze naszego klubu nie powinni w tym uczestniczyć.

3

@LuisSalvano "Mało kto go poważnie traktuje."
A Ty znowu o sobie. Nie jesteś pępkiem świata :)

1

@shinthps No ale sam zobacz, że on nie mówi, że klub jako klub jest taki lub owaki. Wskazuje konkretnych ludzi, którzy - jego zdaniem - doprowadzili do takiego stanu. Co więcej, jak tak poczytać LR, to sporo rzeczy pokrywa się z tym, co tutaj można przeczytać. Połowa użytkowników jest kontrowersyjna dla drugiej połowy :)

Ogólnie, to mam wrażenie, że ludzie łatwo szufladkują innych i po nadaniu im gombrowiczowskiej "gęby" już cały czas tak do nich podchodzą. A przecież fakt, że ktoś raz napisze coś głupiego (czyli zwykle coś, z czym się nie zgadzamy:) ), nie znaczy, że w kolejnym przypadku się ze zdaniem takowego osobnika nie zgodzę. Sam się po sobie przekonałem, tutaj, na LR.

1

@Napoleon_I U mnie 58 za rodzinę.

1

@tristan87 Kurka, brzmiało poważnie :)

1

@shinthps Wybacz, ale na czym polega ta kontrowersyjność? Na posiadaniu własnego zdania? Chyba aż tak nisko nie upadliśmy :)

10

@BartqRKO Ja ostatnio nie oglądam go za często, ale dla mnie jest normalnym gościem. Kibicem, ale nie fanatykiem. Często się z nim nie zgadzam, ale ja mam swoje zdanie, a on swoje. Podoba mi się za to, że jasno mówi, iż to tylko piłka nożna, a nie sprawa życia i śmierci, a czytając La Ramblę, można czasem odnieść wrażenie, że tak właśnie jest. Nie muszę się z nim zgadzać, ale nie znaczy to, że mam od razu go wyzywać. Tym bardziej, że on swoje poglądy wygłasza pod imieniem, nazwiskiem i twarzą. Natomiast tutejsi bohaterowie kryją się pod nickami, i często przerażeni są na myśl, że ktoś mógłby odkryć ich tożsamość :)

0

@AlexDark00 Ale sam piszesz, "jakby mu ta zapalniczka wybiła oko". Oglądałeś "Misia"? Oceniajmy fakty, a nie co by było gdyby. Co do przykładu z Ramosem, to chyba chcemy równać w górę, a nie w dół? Poza tym zobacz, że sam stosujesz metodę Piketa - "ale Ramos też jest taki i owaki" :) A przecież nie o to chodzi właśnie, trzeba być ponad to.

Co do Messiego, to moja opinia jest taka, że on się nie nadaje na kapitana i nie chce nim być. Jest cichy i introwertyczny. Ale ponieważ tradycja i oczekiwania kolegów były takie, więc przyjął opaskę. A teraz się męczy. Bo z jednej strony chciałby być w porządku wobec kolegów, z drugiej wygrywać pięknie grając. A koledzy niestety już nie ta półka, ale nadal koledzy, czy nawet przyjaciele. I to go rozdziera w środku, dlatego może czuć chęć ucieczki.

0

@SonBarcaGoku Powiem Ci, że to by było niezłe widowisko :)

2

@tristan87 I dlatego nie ma prawda nazywać się kibicem? :) Zauważam pewną niekonsekwencję :)

0

@tristan87 Ponieważ?

0

@AlexDark00 Bzdury. Powiedział to, co zawsze mówi, jakąś pierdołę, żeby odwrócić uwagę od własnej postawy. To ich stały numer, zwróć uwagę, że nigdy żaden nie powie, że to jego wina, że to on błędy popełnił, że był słaby. Zawsze powodem jest coś innego. Co powiedział Pique po meczu z Bayernem? Że nie chodzi mu o zawodników, ani o trenera? Czyli, że co, zarząd im zabronił dobrze grać? Zakazał biegać? Dbać o kondycję? Wysypiać się? Dzieciom niech takie coś opowiada, może mu uwierzą. Oni za wszelką cenę chcą odwrócić uwagę od własnej postawy. Sprawdź sobie, co powiedział Manuel Neuer, kiedy Niemcy odpadli na ostatnich MŚ w Rosji. Tak mówi mężczyzna, a nie pipa, która ciągle szuka wymówek. Polecam Ci, żebyś obejrzał film na YT "Barcelona - The Glory Days". Jest tam taki urywek, kiedy Pique trzyma się za głowę i pokazuje całemu światu bodajże zapalniczkę, którą ktoś w niego rzucił. Idzie ze zbolałą miną, jakby zaatakowany został głowica jądrową. I podchodzi do niego Puyol, wyrywa mu ten przedmiot i wyrzuca za linię. Takich ludzi brakuje, żeby stawiać do pionu primabaleriny jak Pique. Poszukaj sobie (nawet tutaj, na LR, ktoś niedawno wklejał) wspominki Pique jak Puyol do niego mówił. Sam się przekonasz, że już wtedy Charles wiedział, na co Piketa stać.

0

@PawelLeo A co to nas obchodzi? To nie nasz piłkarz przecież, niech sobie gada, co chce, zawsze robił tylko to, co było dobre dla niego. Wątpię, by się zmienił.

0

@Kusco15 Naprawdę, nie każdą głupotę, która przyjdzie do głowy, trzeba od razu tutaj wrzucać.

1

@Coutinho007 "psycha klęka" jeśli już. No i jak ktoś zauważył, powinieneś podać źródło.

0

@Bartek22 Wiadomo, tylko Twoje są sprawiedliwe. Gdybyś miał zegarek i kanał...

5

@LuisSalvano
"Od godziny pojawiają się idiotyczne komentarze na jedno kopyto, ale jakoś oburzenia nie widzę..."
Ja się oburzyłem, nie pisz ich już więcej! :)

1

@Joe_Pesci Jak to chorągiewka? Poszedł do Paryża i nadal chce tam być! :) Radujmy się z tego!

13

@MarioVeB! A czy Ty mógłbyś pojąć, czym jest szacunek piłkarzy dla klubu, który im płaci niemałe pieniądze? Czy szacunek działa w Twoim świecie tylko w jedną stronę. Ludzie krytykują ich nie za wiek, a za to, co prezentują na boisku. Za swoje osiągnięcia otrzymali wynagrodzenie, za zasługi mogą dostać medale, a nie status rentiera. Gdyby przegrali, ale po walce, choćby jak Inter wczoraj, sądzę, że nikt by nie miał takich pretensji. Oni skompromitowali Barcelonę, kolejny już raz. Wszyscy poza chyba Tobą i kilkoma Twoimi akolitami się z nas śmieją. A Ty udajesz (jak cały czas zresztą), że wszystko jest ok.

"MarioVeB!

9 sierpnia 2020, 00:25

Dyskusja


bayern legnie w piatek i ta śmieszna podnieta lewym i spółką sie skończy.
"

O Vidalu memów jest mnóstwo. Może przydałoby się kilka z Twoim udziałem?

1

@MesQueUnClub96 Wszędzie o tym pisze. I że ludzie są niewdzięczni, nie szanują legend, a amigosi dadzą nam jeszcze dużo radości.

15

@BarcaInfo Nie ma sensu z nim dyskutować. Siedział w norce przy 2:8, teraz od tyłka trochę odeszło, więc wraca raczyć nas swoimi mądrościami. A Barca co roku kompromitacja. No ale tym gorzej dla faktów, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?