4

@robsesh Wystarczy przed szkołą chodzić z transparentem "Neymar się skończył". Ten, który nas zaatakuje, będzie z dużym prawdopodobieństwem właściwym osobnikiem :)

0

@NeroTFP No co, stara partyzancka metoda. Jeśli nie ma nic innego?
http://prepperis.pl/rozwiazanie/pierwsza-pomoc-9-rzeczy-gdy-nie-ma-apteczki

0

@Zbyszard Przeraża mnie trochę w jakich piaskownicach musiałeś bywać :) Przecież dzieci się tak nie zachowują :)

1

@PiterBarca10
Pique musi zostać, bo takiego stopera nie ma...
Alba musi zostać, bo takiego obrońcy nie ma...
Busquets musi zostać, bo takiego DMa nie ma...
Rakitic musi zostać, bo takiego Rakitica nie ma...
XYZ musi zostać, bo takiego XYZa nie ma...

I tak się żyje na tej wsi.

0

@Cardinale Symulki + ciągłe kłótnie z sędziami za które dostaje kartki osłabiając zespół bzdurami + wiek. Nic nam nie da, a nawet jeśli, to pudrowanie trupa, będzie coraz gorzej. Albo ma być zmiana, albo zostaje po staremu.

0

@Granto Kurna, ta kuna to jak nasi Amigos. Też trzeba dach zrywać, by się ich pozbyć, tylko ciężej znaleźć firmę do tego.

0

@Lama20 Hmm, a nie uważasz, że lepszą opcją będzie poświęcić z dzień na szperanie po sieci, by znaleźć urządzenie, które cieszy się dobrą opinią (użytkowników, a nie producenta) i kupić je nawet wysyłkowo? Bo może się okazać, że w stacjonarnym kupisz to, co akurat będzie - ale wcale nie musi być optymalne.

1

@Jaca27 Pique też pa pa. Inaczej nic się nie zmieni.

1

@Lama20 Wstaw na strych TV i puść jej mecz Barcelony z Bayernem. Nie tylko kuna ucieknie, ale i wszystkie gołębie w okolicy wyzdychają.

A poważnie, to do samochodów można kupić odstraszacze dźwiękowe i elektroniczne. Może poszukaj tych dźwiękowych, będą bezpieczniejsze niż elektryka ale kuny są sprytne i podobno zauważają, że mimo dźwięków nic więcej się nie dzieje i potem to olewają.
https://www.conrad.pl/artykuly/guides/jaki-odstraszacz-kun-i-gryzoni-wybrac

1

@neeed No to wysokie masz kryteria selekcji.

1

@Witam On jest jedynie znajomym z pracy.

0

@BarcaInfo Dzięki Ci Panie, przywraca to wiarę w rozum i zdrowy rozsądek :)

1

@vukoo1 To jest jedna z głupszych rzeczy, jaką przeczytałem. Bzdura nie poparta niczym, a ostatnie popisy Busquetsa, Pique czy Alby wprost temu przeczą.

0

O Hosanna, o radości, o szczęśliwa godzino! :) Zaczynamy walkę z rakiem! :)

0

@PatrychoO Ale to już nie jest ten sam Luis. I inni też już nie są tacy sami. Część osób ma problem, bo nie powinno się tak traktować legend, prawda? Ale czy legendy mają prawo siedzieć tu i kompromitować swoją postawą Barcelonę? Przecież nie wypycha się ich bo są starzy, Xavi czy Iniesta mieli więcej lat. Oni stali się starzy (jak na piłkarzy oczywiście) i leniwi. Stali się rentierami, a klub sportowy to nie latyfundia, żeby osiąść i czerpać z niego zyski nie dając nic w zamian. Wielu tutaj o wszystko co złe obwinia zarząd. Może i mają rację. Ale czy ci piłkarze przy innym zarządzie graliby lepiej? Śmiem wątpić.

28

@PatrychoO Kurcze, ale jak Was tak poczytać, to nikt by nie odszedł i nic by się nie zmieniło. Ty byś zostawił Luisa, ktoś Pique, ktoś inny Albę, jakiś zdesperowany miłośnik Busquetsa też by się pewnie w końcu znalazł. I finał wiadomy. Dla mnie takie decyzje są bardzo dobre, tniemy, bo bandażowanie nic nie dało. Albo będzie lepiej albo nie. Ale jeśli nie spróbujemy, to skąd mamy to wiedzieć?

1

@YoNoEntiendoNada Zgadzam się. Nie przepadam za Bayernem, ale chciałbym, żeby Robert wygrał w końcu LM. Zasłużył.

1

@PJ777 No co Ty opowiadasz, mamy się przyznać do kompleksów i hipokryzji? Och..czlonkowałeś? :)

2

Lewy strzelił. I na La Rambli rozległ się huk pękających dup.

0

@Xartas Barto i tak nie może startować, a nie chce mi się wierzyć, by ktoś przez niego namaszczony miałby jakieś szanse. Ludzie pamiętają zwykle tylko to, co dobre i żyją sentymentami, dlatego Font gra Xavim. Z drugiej jednak strony z tego samego powodu wielu płacze za Laportą. Pomińmy jednak to wszystko i zastanówmy się, czy nawet jeśli masz rację i na czele stanąłby protegowany Bartka, to czy jednak przy ewentualnym sukcesie Koemana te zmiany, które by wprowadził (bo bez głębokich zmian nie ma o czym marzyć), nie wymusiłyby też innej pracy zarzadu.

No i taka kwestia, którą musisz sam rozważyć, bo pośrednio wynika to z tego, co napisałeś - że (być może podświadomie) nie chciałbyś, żeby Koemanowi się udało, gdyż obawiasz się, że doprowadzi to do zabetonowania zarządu na obecnych pozycjach. Czyli czy wolisz, żeby odpaliło i drużyna Koemana odniosła spektakularny sukces (przy ryzyku, że niewiele się zmieni w zarządzie), czy też preferujesz jeszcze większy upadek Barcy pod rządami Koemana (albo utrzymanie tej nędzy obecnej), jeśli wynikiem będzie czystka w zarządzie i kompletna odmiana (wcale nie wiadomo, czy na lepsze).

0

@Xartas Twój komentarz nie ma żadnego sensu. Dyskusja jest na temat bezwarunkowego wywalenia Koemana, nawet, gdyby odniósł sukces. A Ty piszesz o jakimś ryzyku i stagnacji. Jeśli mu się powiedzie, to ryzykiem będzie właśnie Xavi, bo to kot w worku . A Font czy ktokolwiek inny chce rządzić, kiedy już Barto nie będzie, więc o czym mowa?

1

@vukoo1 No to gratuluję samooceny, jeśli dla Ciebie miejsce urodzenia definiuje Twoją wartość. Ale co to ma do rzeczy w kontekście trenowania zespołu? Messi jest gorszy, bo jest Argentyńczykiem? Najemnik, prawda? To tak głupie, że aż niewiarygodne, że naprawdę tak uważasz.

0

@Avatarr No więc na czym polega jego czyta wizja i idea? Streszczę to w trzech słowach: "Xavi. Xavi. Xavi." Nie ma Xaviego i nagle zostaje z niczym, bo reszta tego, co opowiada, to banialuki dla łatwowiernych. Mówi to, co naiwni chcą usłyszeć. Żadnych konkretów, lanie wody i Xavi w każdym zdaniu. Oto jego czysta wizja i idea. A słowa o zwolnieniu trenera, który osiągnąłby takie wyniki, byle wcisnąć swojego flagowca, to po prostu kretynizm.

2

@lmdrejko A teraz jeszcze raz, tylko po polsku.

0

@vukoo1 A on ma przyjść wywalczyć niepodległość, czy dobrze trenować zespół? Bo niektórym chyba coś się już odkleja w głowie z tym kataloństwem, Xavim i całą resztą. A Ty jesteś katalońskim kibicem Barcelony czy najemnym (w domyśle gorszym)?

0

A tam, Abidal też miał zostać :)

0

@Janiama Nie wierzę w to, że ktoś da za niego 200, nie mówiąc o 250 milionach. Nie ten wiek i nie przy obecnej konstrukcji jego kontraktu. Ronaldo odszedł za 100 i to tylko dlatego, że bodajże Fiat opłaca część czy całość jego pensji.

0

@Transu96 Dokładnie.

3

@MESSIah16 Ale chodzić ma o dobro klubu oraz sukcesy sportowe, czy o przerośnięte ego Fonta? Choćby się waliło i paliło, ma postawić na swoim? A jak Xavi okaże się niewypałem, to go zwolni, czy będzie się kurczowo trzymał "umowy", choćby zespół grzązł w bagnie? Dla mnie takie deklaracje w tej chwili to dyskwalifikacja. Nadrzędne jest dobro FC Barcelony, a nie ambicje jakiegoś biznesmena.

0

@rumilas Ktoś kto deklaruje, że zwolni trenera, nawet jeśli będzie mu szło świetnie (tryplet), po to, by wprowadzić swojego, mimo, iż nie ma żadnej gwarancji, że wypali, nie jest konkretny, ale jest upartym pyszałkiem z przerostem ego. A jeśli Xavi nie wypali, to zwolni go, czy będzie brnął w to dalej, bo jest konkretny, ma plan i będzie go realizował, choćby się waliło i paliło? Przecież to kretyznim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?