Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Zabolało.
0
@LuisSalvano Chciałem napisać coś o odkurzaczach, ale co za dużo, to i świnia nie zje. Nie należy przesadzać. Więc pogratuluję Ci drogi Luisie udanego zakupu, mając jednocześnie nadzieję, iż jest to jedyna zakończona sukcesem transakcja z tych, o których marzyłeś :)
2
@MesQueUnClub96 Są nawet nagrania, na których Amber z niego szydzi, że nikt mu nie uwierzy, że jest ofiarą.
0
@Pawello328 B8 to już więcej elektroniki, ale przede wszystkim silniki benzynowe biorą dużo oleju w modelach tak gdzieś do 2011 czy 2012 (do liftu, w którym m.in. te silniki poprawili). I to dosłownie trzeba mieć zapas oleju ze sobą.
1
@VenoM Nie da się ukryć, że Roberto ma jednie niektóre mecze bardzo dobre. Chociaż może być i tak, że będzie dobry wśród dobrych graczy, jako solidny rzemieślnik. Obecnie nasza kadra jakością faktyczną (a nie teoretyczną) nie grzeszy, więc może i on stał się taki byle jaki.
1
@Colon Ale mnie rozbawiłeś, dziękuję :)
5
@DonMatteo901 Leszek Milewski jest spoko, ma taką siekierkę w języku :)
0
@AlexDark00 Ja Cię rozumiem, ale ciężko być bezopaskowym kapitanem przy Messim. Pamiętasz może, jak było info o spięciach między nimi? Coś się MAtSowi musiało nie podobać. A Messi mając opaskę też może źle odbierać, gdyby ktoś inny "rządził", bo niejako podważałoby to jego autorytet. Każdy ma jakieś ego :)
0
@Kuczek W takim razie poddaję się i składam broń, nie mając argumentów. Pozdro :)
0
@LuisSalvano No to nie będziemy robić interesów. Niestety nie interesuje mnie ten towar, który oferujesz. Może jeszcze coś, gdzieś, kiedyś... :)
0
@Xwowrak No niestety, ale tylko gadanie nie kosztuje. Rozumiem Cię, bo zdarzało mi się bywać w podobnych sytuacjach. Fajnie, że pomogłeś.
0
@LuisSalvano Jak wpłacę stówę, to obiecujesz, że nie napiszesz? :)
0
@LuisSalvano Specem od relaksowania się jest Twój idol. Ale dziękuję za dobrą wolę :)
1
@mindbender84 Jeśli ktoś uważa INACZEJ niż JA, jest debilem, tak? :)
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swojego rozumu" - François de La Rochefoucauld
1
@Mocher91 Bo to jest rewolucja pełzająca. Dopasowana do szybkości części naszych zawodników.
6
@sendesara Czyli rozumiem, że wg Ciebie prawdziwy kibic Barcelony ma kibicować PSG? Bo to wina Bayernu, że Barcelona nie wygrywa LM i się w niej kompromituje? Litości...
0
@Kuczek Ojej, obraziłem majestat?
0
@pikass14 Proponuję utoczyć z tego kukłę Neymara, a potem spalić. Tylko uważać, bo Luis może się rzucić na ratunek. Co bardziej zawzięci uplotą sobie małe kukiełki Bartomeu do wbijania szpilek.
0
@MarioVeB! Dramat psychologiczny o przejmowaniu przez Q. Setiena stanowiska trenera FC Barcelony.
0
@AlexDark00 Chodziło o nadmierną celebrację tego faktu, niesienie tej zapalniczki jak znicza olimpijskiego. To wkurzyło Puyola, który często zwracał Pique uwagę, by się koncentrował an grze, a nie na duperelach. A opaska znaczy tyle, że jest kapitanem i powinien się tak zachowywać. Jeśli nic nie znaczy, to po co ją dawać? To symbol. Ten Ramos, którego tu przywołujesz, jest właśnie typem takiego kapitana, choć brak mu klasy Puyola. Poza tym, co z tego, że inni tak robią i to jest normalne? Nie jest to normalne, to patologia i piłkarze naszego klubu nie powinni w tym uczestniczyć.
3
@LuisSalvano "Mało kto go poważnie traktuje."
A Ty znowu o sobie. Nie jesteś pępkiem świata :)
1
@shinthps No ale sam zobacz, że on nie mówi, że klub jako klub jest taki lub owaki. Wskazuje konkretnych ludzi, którzy - jego zdaniem - doprowadzili do takiego stanu. Co więcej, jak tak poczytać LR, to sporo rzeczy pokrywa się z tym, co tutaj można przeczytać. Połowa użytkowników jest kontrowersyjna dla drugiej połowy :)
Ogólnie, to mam wrażenie, że ludzie łatwo szufladkują innych i po nadaniu im gombrowiczowskiej "gęby" już cały czas tak do nich podchodzą. A przecież fakt, że ktoś raz napisze coś głupiego (czyli zwykle coś, z czym się nie zgadzamy:) ), nie znaczy, że w kolejnym przypadku się ze zdaniem takowego osobnika nie zgodzę. Sam się po sobie przekonałem, tutaj, na LR.
1
@Napoleon_I U mnie 58 za rodzinę.
1
@tristan87 Kurka, brzmiało poważnie :)
1
@shinthps Wybacz, ale na czym polega ta kontrowersyjność? Na posiadaniu własnego zdania? Chyba aż tak nisko nie upadliśmy :)
10
@BartqRKO Ja ostatnio nie oglądam go za często, ale dla mnie jest normalnym gościem. Kibicem, ale nie fanatykiem. Często się z nim nie zgadzam, ale ja mam swoje zdanie, a on swoje. Podoba mi się za to, że jasno mówi, iż to tylko piłka nożna, a nie sprawa życia i śmierci, a czytając La Ramblę, można czasem odnieść wrażenie, że tak właśnie jest. Nie muszę się z nim zgadzać, ale nie znaczy to, że mam od razu go wyzywać. Tym bardziej, że on swoje poglądy wygłasza pod imieniem, nazwiskiem i twarzą. Natomiast tutejsi bohaterowie kryją się pod nickami, i często przerażeni są na myśl, że ktoś mógłby odkryć ich tożsamość :)
0
@AlexDark00 Ale sam piszesz, "jakby mu ta zapalniczka wybiła oko". Oglądałeś "Misia"? Oceniajmy fakty, a nie co by było gdyby. Co do przykładu z Ramosem, to chyba chcemy równać w górę, a nie w dół? Poza tym zobacz, że sam stosujesz metodę Piketa - "ale Ramos też jest taki i owaki" :) A przecież nie o to chodzi właśnie, trzeba być ponad to.
Co do Messiego, to moja opinia jest taka, że on się nie nadaje na kapitana i nie chce nim być. Jest cichy i introwertyczny. Ale ponieważ tradycja i oczekiwania kolegów były takie, więc przyjął opaskę. A teraz się męczy. Bo z jednej strony chciałby być w porządku wobec kolegów, z drugiej wygrywać pięknie grając. A koledzy niestety już nie ta półka, ale nadal koledzy, czy nawet przyjaciele. I to go rozdziera w środku, dlatego może czuć chęć ucieczki.
0
@SonBarcaGoku Powiem Ci, że to by było niezłe widowisko :)
2
@tristan87 I dlatego nie ma prawda nazywać się kibicem? :) Zauważam pewną niekonsekwencję :)
0
@tristan87 Ponieważ?