Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tatazolwinia Panowie, miejcie litość i sumienia. Przecież oni się po takim ciosie nie podniosą :)
1
@FcBarcaCules A zadaj sobie trud i sprawdź, ile czasu Klopp budował obecny LVP? I jakie miał w trakcie wyniki. Uważasz, że w Barcelonie by to zaakceptowano? Sam byś go zwalniał po roku.
1
Następnie zarząd przystąpił do wykonywania powziętych postanowień:
https://zapodaj.net/c896b67d74617.png.html
5
Moim zdaniem to nie było wcale tak. To na pewno zły Bartomeu wraz z niegodziwym Setienem pili z Arthurem do późnych godzin nocnych, a potem kazali mu zjeżdżać do Turynu. No to pojechał. Kiedy wreszcie ten zarząd i sztab szkoleniowy przestanie marnować w tym klubie perspektywicznych piłkarzy?
0
Dariusz Maruszczak:
"Zebranie zarządu FC Barcelony dobiegło już końca. [@SERDeportivos]"
Zarząd przystąpił następnie do realizacji powziętych postanowień:
https://zapodaj.net/c896b67d74617.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lares Możemy też wspomnieć, że trenował około 10 zespołów + asystent w Barcy i przeważnie odchodził po sezonie. W Walencji praktycznie zwolniła go szatnia. Ale Twój argument jest budujący, nie powiem :)
Edit: Co nie znaczy, że nie będę za nim, kiedy u nas będzie. Trzymam kciuki za każdego, za EV i Setiena też trzymałem.
1
@Misanthrope Ciekawie to brzmi, biorąc pod uwagę, że napisałeś "dna" małymi literami :)
0
Widać, że Marcelo go dobrze wyszkolił.
0
@LuisSalvano Doskonale to ująłeś. Nie napisałeś, że Barcelona była niewinna, lecz, że sprawa została rozwiązana korzystnie dla Barcy. Dokładnie tak. Nie jest to jednak odpowiedź na moje pytanie.
0
@LuisSalvano Być może graliby lepiej, gdyby zmienić trenera / system/ odstawić gwiazdorów? Zamiast wywalać do razu wszystkich sprowadzonych? Janiama napisał świetny post na ten temat:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8825831#comment-8825889
Jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła po przeczytaniu tego z bluzą i sytuacji z Neymarem. Otóż Neymar był już po słowie z Realem i bodajże po testach medycznych. Wtedy pojawiła się Barca, zapłaciła więcej, w tym "pod stołem" i przyszedł do nas. To było dobre, czy nie? Celowo używam tego przykładu z Neymarem, a nie np. z Malcomem, bo mógłbyś napisać, że prezes i zarząd są be. Ale w kwestii sposobu sprowadzenia Neymara, jakie jest Twoje zdanie? Praktycznie ta sama ekipa rządząca. Dobrze zrobili przekręcając Real i chachmęcąc z kasą, żeby tylko sprowadzić Neymara, czy źle? Mamy mentalność Kalego, czy nie mamy?
0
@LuisSalvano Nie racjonalizuj sobie tego Verattiego i podobnych sytuacji, bo dobrze wiesz, że chodziło o całą otoczkę medialną itp.
"To tak jakby tobie zależało na konkretnym modelu bluzy, który został już tylko w jednym sklepie, a ja mając nadwyżkę pieniędzy sprzątnąłbym ci go sprzed nosa i to nie dlatego, że mi się podoba (bo uważam za straszną tandetę), tylko po to, aby zrobić ci na złość. "
No popatrz. Czyli Neymar nie jest dobrym piłkarzem, ale na złość go sprowadzili? Wykorzystali okazję, żeby utrzeć Barcelonie nosa i winić trzeba Neymara (któremu było tak dobrze w Barcy), a nie szejków. W dodatku całe to porównanie z bluzą od razu przywodzi na myśl historię z XBoxem w odkurzaczach, nieprawdaż? Przecież też kupiłeś go nie po to, by używać, tylko drożej sprzedać? Zgadza się? :)
I wrócę na moment do "rozkapryszonego mentalnego dziecka", za jakiego uważasz szejka. Tak sobie czytam Twoje posty w sprawie Neya i zawsze, kiedy pojawia się pytanie, za co go sprowadzić, kiedy nie mamy kasy, Ty od razu podsuwasz opcje wymiany. Rzucasz przy tym nazwiskami: tego byśmy mogli oddać, tamtego itp. Ostatnio wziąłeś na celownik Griezmana. Do czego zmierzam? Do tego, że chyba nigdy nie dodałeś tam "O ILE SIĘ ZGODZĄ". Po prostu przyjmujesz to za pewnik. Czy nie jest to traktowanie aktualnych zawodników własnego klubu jak bydło, przeznaczone do wymiany na coś innego, czego naprawdę pożądasz? Jak się to ma do rozkapryszonych, mentalnych dzieci, które muszą dostać to, czego akurat pragną?
Nie odniosłeś się nadal do pytania z mojego świata.
Na koniec, ponieważ posty powinny uczyć i bawić, chciałbym przybliżyć czytelnikom definicję słowa "cwaniaczek":
1. SJP https://sjp.pwn.pl/szukaj/cwaniaczek.html
"Człowiek przebiegły, radzący sobie w każdej sytuacji, często czyimś kosztem"
2. Wiktionary https://pl.wiktionary.org/wiki/cwaniak
"Osoba potrafiąca radzić sobie w każdej sytuacji jak najmniejszym wysiłkiem, a nierzadko kosztem innych"
A teraz możemy skończyć dyskusję, tak jak zaproponowałeś :) "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :)
0
@LuisSalvano
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8826408#comment-8826783
Tyle w kwestii mojego świata.
Masz za złe komuś, że mając pieniądze, chce robić z nich użytek? I chce, żeby jego klub był najlepszy, więc nie szczędzi sił i środków? A Ty jak dojdziesz do jakiegoś majątku, to nie będziesz miał jakichś marzeń do zrealizowania? "Rozkapryszonym, mentalnym dzieckiem"? Człowieku, ci ludzie przeżyli kilka tysięcy lat na pustyni, bez łatwego dostępu do wody i innych bogactw naturalnych. Okazało się, że mieszkają na ropie. Mają się tego wstydzić? Nikt inny bogactw naturalnych nie wykorzystuje? Więcej pokory i skromności kolego. Co do pozyskania Neymara, to nikt nie lubi braku szacunku, a bez zgody Neya nie doszłoby do tego, więc to świadczy również o nim. Boli Cię ten szejk, bo Neymara trzyma na postronku, więc wypisujesz o nim takie dyrdymały. Nie zapomnij dodać w następnych postach, że Ty nikogo nie atakujesz, że to Ciebie napadają bez żadnego powodu. Nie zwracałem uwagi na to, co o Tobie wypisują inni użytkownicy (w senie co mają Ci za złe), ale zastanów się jaki ton mają Twoje odpowiedzi...
0
@kondi21 W sumie masz rację. Sorki :)
0
@LuisSalvano Aleś się rozpisał. Jakoś jak Ci ostatnio zadałem pytanie o Neymara, to nic nie odpisałeś, pewnie nie mogłeś znaleźć argumentów.
Ale tutaj, to ho ho, jaki wściekły szerszenik się ujawnił od razu... Współczucie pozostaw swoim bliskim. Jeśli dla Ciebie mądrość polega na uleganiu każdemu kaprysowi zawodnika z obowiązującym kontraktem, to sam chyba potrzebujesz wsparcia. Neymar też chciał odejść w zeszłym sezonie i co, również szejk miał go wypuścić, bo mu się tak zachciało? Masz dziecinne pojmowanie świata, umów i kontraktów. Neymar został i teraz prowadzi PSG w LM, bo w ostatnich meczach, to jemu mogą podziękować za zwycięstwa. Na ale wg Ciebie mądry szejk by go puścił rok temu, a że tego nie zrobił, to jest głupi.
Wydaje mi się, że Ty bierzesz udział tylko w takich rozmowach, gdzie możesz się z kimś pokłócić, a potem udawać, że jesteś skrzywdzony. Powtarzam, ostatnio zadałem Ci konkretne, moim zdaniem dobrze uargumentowane pytanie. I cisza. Nie było jak mi pojechać?
0
@vukoo1 A tam dwóch, co będziemy czekać? Dzisiaj mają być!
0
@kondi21 Aha, czyli idealny na trenera. Ludzie, litości. Proszę podaj, jakie ma osiągnięcia jako trener, czyli na przykład jak o mało co, nie spuścił Evertonu z PL.
4
@LuisSalvano
" A szejk do zbyt mądrych ludzi nie należy.
"
To prawda, nie należy. Wprawdzie Barca już, już miała mieć Marquiniosa i Verattiego, w zamian za co szejk wyciągnął od nas Neymara, a Mbappe sprzątnął Realowi sprzed nosa... No ale nie jest zbyt mądry, masz rację. Czasem jak człowiek przeczyta, co Ci się w głowie roi, to traci wiarę w nasz system kształcenia.
0
@SirChuck Z całym szacunkiem, ale jeśli Ty chcesz grać z Pique, Albą i Suarezem, to co to za zmiany są? Żadne. Oni nie tylko grają słabo, oni dodatkowo niszczą wizerunek klubu swoim zachowaniem na boisku. Ile kartek dostają nie za faule (które mogą być korzyścią dla zespołu w danej chwili), a po prostu za głupie dyskusje i machanie łapami, często w sytuacjach, w których kompletnie nie mają racji, ale przyzwyczaili się, że zawsze muszą dyskutować? Nie mają za grosz samokrytycyzmu, winni są wszyscy, tylko nie oni. Najlepszym przykładem jest wypowiedź Pique po meczu. To jest rak, który toczy Barcelonę od kilku lat i trzeba się go pozbyć, a nie go dokarmiać.
0
@PJ777 A widziałeś jego mentoring w tym meczu? Kiedy podał źle do Fatiego i machał łapami, że ten nie rzucił się za piłką? Nie będzie żadnym mentorem ktoś, kto nie ma krztyny samokrytycyzmu. On wyrobił w sobie nawyk szukania winnych w każdym, tylko nie w sobie. Tak jak Pique i Alba. Umieją tylko wykłócać się z sędziami i machać rękami. A potem kartka i osłabienie w którymś spotkaniu. Przecież nawet piłkarze LVP po rozjechaniu Barcy w zeszłym sezonie o tym wspominali - że Klopp ich uczulał na to, że piłkarze Barcelony po jakimś faulu itp. nie skupiają się na sytuacji boiskowej, ale na dyskusjach i kłótniach. Tak padł gol z rożnego, bo nie zwracali uwagi na to, co robi LVP, tylko bujali w obłokach. To jest dziedzictwo między innymi Suareza. Moim zdaniem niczego pozytywnego nie przekażą, bo musieliby sami widzieć własne błędy, a oni jedyne co robią, to MÓWIĄ, że trzeba wyciągnąć wnioski. A potem przychodzi następny mecz w którym robią to samo.
Edit: Czemu wspominany przez Ciebie Guardiola nie zostawił Ronaldinho i jego ziomala, żeby mentorowali młodszym? Przecież byli wybitni?
0
@El dominatore Ale on umie tylko urządzać wycieczki osobiste i deprecjonować banałami, więc czego oczekujesz? :)
0
@MaziFCB No, też bym zablokował Twój komentarz :)
1
@Xavifcb6 Dokładnie :) A ludzie się jarają i pomstują, że go Barcelona nie ściąga. Wierzyć się nie chce.
2
@myscooter "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i inne podobne bon moty. Ludzie wymyślają najróżniejsze teorie i tłumaczenia, żeby usprawiedliwiać lenistwo i brak zaangażowania. A tymczasem na boisku w trąbę, w trąbę, w trąbę. No ale mądrze staliśmy. Bayern obnażył wszystko, co u nas jest słabe. Mam nadzieję, że to będzie wstęp do zastosowania innego bon motu: "Żeby wstać, trzeba najpierw upaść" - przy założeniu, że zawodnicy nie dodadzą tam na koniec "się" :)
0
@Coutinho007 A przy 8:2 nie zrozumieli? :)
3
@AlvaroHanso Zawsze grała lepiej? Roma, LVP, dwa przykłady na szybko. Sam kłamiesz i wybielasz EV. Drużyna grała coraz gorzej, widoczna była postępująca degrengolada. Może powiesz, że to Setien przez pół roku doprowadził ten zespół do takiej formy i umiejętności? Co Ty w ogóle wypisujesz?
0
@Xonar Genialne! Teraz powinni zastosować taką samą metodę dla Dembele. Skoro działa? A potem dla każdego innego piłkarza, który łapie kontuzje.
0
@peetwithbarca Guardiola otrzymuje w City co chce, a i tak dostał w palnik od Lyonu. Przestańmy żyć przeszłością.
0
@Klaudix Zmęczony Suarez na zmęczonego przeciwnika, ma to sens :)
0
@LuisSalvano Cóż, szkoda, że nie odnosisz się do (mam nadzieję) merytorycznych argumentów, za to chętnie bierzesz udział w naparzance i zgłaszaniu komentarzy...