Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Dla mnie skreśla go z miejsca jedno: "Nawet gdyby miał wspaniały sezon, nie zmieniłby moich planów. " To jest po prostu niedorzeczne i tak durne, że aż brak słów. Czyli gdyby jakimś cudem Koemanowi w sezon udało się odmienić zespół, zbudować drużynę i mieć świetne wyniki (na przykład tryplet), to ten pyszałek i tak go zwolni, żeby dać robotę Xaviemu, ot tak? No to w takim razie, czym się różni od Bartomeu? Taka deklaracja to po prostu kretynizm.
2
@y13 Dokładnie. Na jakiej podstawie ludzie myślą, że przyjdzie Font z Xavim i wszystko się odmieni? Co takiego konkretnego ma do zaoferowania Font, oprócz frazesów i banałów? A Xavi, w jaki sposób jego osiągnięcia z aktualnie prowadzonym zespołem prowadzą do takiej euforii, iż przybędzie i od razu stanie się światłość?
0
@IronSanHybrid A moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z szacunkiem ani z upokarzaniem i tego typu teoriami. Dlaczego Neymar drybluje, robi sztuczki i się bawi? Bo umie, może i chce. Niech inni też się nauczą, nikt nie broni. A poza tym Kartaginę należy zniszczyć - czyli nie dla Neya w Barcy :)
0
@IronSanHybrid Było melo z Melo.
0
@Pawelsky I tego się trzymajmy :)
1
@blaugrana1980 "Reszta głupków obok słupków".
1
@avanes W sumie racja. Czyli co, umawiamy się, że to też Barto zawalił?
0
@regatta52 Przecież zrobiono wszystko. Co jeszcze mieli mu zaoferować? Wytransferowanie Messiego, żeby nie musiał grać w cieniu?
1
@neeed Nie ma Pique i Alby. Świetnie!
0
@LuisSalvano Veto Luisie! :)
0
@NeroTFP Przez takie właśnie rzeczy człowiek jest rozdarty. Niby chciałby, żeby Lipsk wygrał, bo to delikatnie zawstydzi PSG, ale z drugiej strony grozi to ewentualnym powrotem Neymara. Kiedyś ambiwalentne uczucia to były wtedy, kiedy teściowa spadała w przepaść w twoim samochodzie. I komu to przeszkadzało? :)
1
@FCMichalo Chodziło mu o to, że nie da się go sprzedać :)
2
@Tomek54321 A ja uważam, że on zespół do takiego stanu doprowadził. Działo się to stopniowo, więc nie zauważacie, jak ta żaba, co ją w garnku powoli gotują :)
6
@antymadrista1 Proponuję Anię Lewandowską. Z Robertem robi cuda!
0
@MichVeB Gdzie oni są, ci niektórzy?! Domagam się wskazania wichrzycieli! :)
0
@FCMichalo I czego tu nie rozumieć? Ma pieniądze, ale w pensjach. Teraz trzeba je z tych pensji wyprowadzić poprzez redukcje. Barto ma łeb :)
0
@Hiacynk Takie rzeczy, to w meczach z Bayernem, drogi panie.
0
@Striker Steropian - Pianino stereofoniczne
8
"Ten ostatni zwyzywał jeszcze na pożegnanie szafki"...
0
Biorąc pod uwagę ostatnie przypadki, upraszam o większą precyzję w tego typu niusach. Czyli "(...) zostaje DZISIAJ w (...)".
Z góry dziękuję :)
0
@pikass14 Specjalnie przegrali, żeby ich potem pozwalniano? Ja za głupi jestem chyba na takie wyrafinowanie...
0
@BarcaInfo Oby nie. Już w PSG się na nim poznali.
0
@LuisSalvano Jasna sprawa.
0
@Kettger Zgadzam się i jednocześnie przyznaję do winy :)
0
@LuisSalvano De Jong. Co do Neymara, to już o tym dyskutowaliśmy, jak ta transakcja wyglądała (rozstrzygnięta korzystnie dla Barcelony :)) Ale możesz poszukać artykułów, w których jest opisane, jak Barto unikał jak ognia zamieszania go w sprowadzenie Neya, bo nie chciał być wiązany z Neymargate. Był wtedy vice, o ile pamiętam.
Edit: https://www.fcbarca.com/81171-el-confidencial-w-2013-roku-barca-zagwarantowala-neymarowi-100-milionow-euro.html
0
@LuisSalvano Ale on się nigdy nie zgadza, nawet kiedy nie ma kompletnie racji. Po prostu protestuje dla samego protestu, żeby się pokłócić. A potem kartka.
2
@Kettger Jeśli jem łyżką, to jestem łyżką? :)
22
No wreszcie. Ileż można czekać. A co sądzisz o rezygnacji Szumowskiego?
0
@Messibestplayerintheworld Ludzie przez miłość do Alby są ślepi. Równie sensowne.
1
@NeroTFP Teraz Pique koncentruje się głównie na dyskusjach z arbitrami.