0

@Lionel_Messi10 Tylko jednej? Słabe głowy mają ci Amerykanie.

0

@majkiii Wolę u Maxima w Gdyni. Nawet jeśli obecnie to rudera.

0

@Popitek12 Dwóch zawsze Was jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń. Oraz patelnia.

0

@Gaucho Za Negreiry nie do pomyślenia.

11

@draxidox Sikorski: "Potwierdzam również. Jeśli Netanyahu przyleci do Budapesztu to zostanie aresztowany."

0

@pt9 Durne, ale bardzo mnie rozśmieszyło :). Dzięki.

0

@FcPortoFan1999 Kurna, nie da się z Tobą pożartować.
:)

0

@FcPortoFan1999 Komu i z czego?

0

@FcPortoFan1999 Ostro o Żukowskiej.

1

@Luciano99 Ciekawe, czy nie będzie tak, że jak się skończy okres promocyjny (wypożyczenie), a zacznie użytkowy (kontrakt), to Cancelo się rozsypie? A młody i perspektywiczny nie jest. Teraz musi się pokazać, to mu się chce. Ale jak już będzie w ogródku?

3

@Criss18Barca To rozkoszne, że sądzisz, iż będziesz w stanie siedzieć.
:)

5

@Criss18Barca "Julia to nie jest młoda kobieta (...)"
O, kolego. Pchasz się w gips.
:)

3

@FcPortoFan1999 Błędna opinia. Kiedy ich gonią po lesie, często są za nimi.

0

@Derean Dowiedz się może, ile kosztował ich stadion (o ile więcej, niż planowali i ile jeszcze dołożą na zmiany konstrukcji - problemy z murawą i wyciszenie), to będziesz wiedział, czemu. Twój argument z Realem nie ma sensu, bo nie mają takiej kasy z konkretnych powodów (nie tak dawno np. skandal z tym ich SkyBarem, czy jak to się tam nazywa).
https://www.realmadryt.pl/news/144351-ile-kosztowal-jakie-zadluzenie-wygenerowal-i-ile-zarabia-real-madryt-na-bernabeu
A PL są znacznie większe pieniądze, niż w LL. Poczytaj, co sam JE Tebas ostatnio mówił, tłumacząc dlaczego tak jest:
https://www.realmadryt.pl/news/148235-tebas-arbeloa-raz-mowi-jedno-potem-drugie-potem-jeszcze-co-innego

2

@Derean Przecież Real wydał kupę kasy na piłkarzy całkiem niedawno, dodatkowo wywalił masę pieniędzy na stadion, ale nie może z niego w pełni korzystać, bo się sądzi z sąsiadami. Dlatego na nim jeszcze nie zarabia tak, jak planował. Co Ty porównujesz?
O, masz:
https://www.realmadryt.pl/news/148178-miliony-euro-wydane-na-rezerwowych
Ponad 200 milionów na REZERWOWYCH. A gdzie kontrakt i bonus za podpis Mbappe?

1

@July_6_BcN Renifer Aniston, postać znana.

2

@Kgorecki2500 Kiedyś prawie wszystkie miały albo demo, albo np. pierwszy poziom/y, żeby gracza zachęcić (shareware, jak np. Doom). Teraz za demo uważa się filmik reklamowy na YT.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Popitek12 Jeśli planujesz płacić za jedzenie, to naprawdę będzie ciekawie.

1

@michal26 "20-letni mieszkaniec Lublina włamał się do piekarni przy ul. Zana, wybijając szybę, po czym zamiast kraść pieniądze, zaczął jeść znajdujące się tam ciasta. Został zatrzymany przez policję po zgłoszeniu od ochrony. Mężczyzna był pijany, miał przy sobie narkotyki, a podczas włamania zranił ręce i trafił do szpitala. Tłumaczył, że myślał, iż jest u siebie w domu. "
Cały ten "news" jest sformułowany w sposób prześmieszny :).

Edit: Myślę, że to mógł być @Sulimo. Wiele rzeczy pasuje. No i dawno nic nie pisał.

4

@Safrani " (...) ale wiem, że moje dzieci też by się ze mną nie zamieniły."
Nie możesz tego wiedzieć. Musiałyby przeżyć oba i wtedy zdecydować. Ty swoje przeżyłeś, a ich po części też, więc masz lepszą perspektywę.

12

@pluszek Nie warto zajmować się Giertychem. To jeden wielki przekręciarz.

1

@Cochise "(...) budowało bazy z liści, kamieni i patyków."
Czyli generalnie takie afrykańskie budownictwo.
"(...) i jeszcze wrzucanie kontrowersji na neta (...)"
To jeszcze pół bieda. Najgorsze jest tworzenie ich poprzez kreowanie sensacyjnej narracji lub celową edycję treści, by budziły skrajne emocje. Czyli w skrócie kłamstwa i manipulacje.

1

@RosjaninBut Jakim przedszkolu? @Kgorecki2500 brał wszystko na pniu. Potem nawet zaczął kupować i ten makaron, bo jak grzechocze tak samo, to po co przepłacać?

2

@RosjaninBut Kurwa, co to są za szmaciarze, będą historię relatywizować. Jeszcze może brata Michnika trzeba odznaczyć Orderem Orła Białego i Szymborskiej podziękować za wzorową postawę, kiedy podpisywała rezolucję Związku Literatów Polskich w Krakowie.

2

@Czyhrynski W niedzielę.

5

@Eklerek Świetny gość. Strzelił kiedyś gola ręką, uznali, a on się przyznał sędziemu. Ten anulował bramkę, ale nie ukarał go kartką, choć powinien. O ile pamiętam dobrze, to wyjaśniał potem, że uczy syna uczciwości i jak miałby mu takie zachowanie wytłumaczyć?
Dziś wzorem cnót jest Vinicius.

5

@esem91 Ciekawe, czy jakby kupował makaron, napełniał pudełko po nim drogimi zestawami klocków Lego i zwracał do sklepu, to też by była taka sensacja?

3

@Filipem Jasne. Uwielbiam Targi Elektroniki.

1

@Messiah10 Niech Ci ten mózg każe dowiedzieć się, czy to jej drzwi. Żeby nie było potem "Ależ Wysoki Sądzie, jak to wspólnie i w porozumieniu...?!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?