0

@Kgorecki2500 Tylko dla mężczyzn.

3

@kubix05 Brytfanka to entuzjastka UK.

0

Ale oferty dalszego leczenia nie odrzucił, mam nadzieję?

2

@maikeru "On im więcej gra, tym lepiej wygląda."
To jest chyba delikatna konfabulacja.

0

@Dieselzor Sumą ich połączonych mocy jest Flimeone - on finały remisuje.

2

@Popitek12 Jedynym ojcem, jakim możesz zostać, będziesz, kiedy wstąpisz do klasztoru.

0

@robsesh My mamy podobne chwile radości.

0

@VAMOS1899LaMasia Nie no, niestrzelony karny to żaden wyznacznik. Messi nie strzelał, Lewandowski nie strzelał. Tyle, że nie ma żadnych gwarancji, że on się u nas sprawdzi, a kosztowałby na pewno sporo.

0

@maroon "Barca boi się Atleti
Nikt nie boi się Atleti."
Hmm...

0

@Popitek12 A Ty znowu bierzesz narkotyki?

0

@Gaucho Ja tam wolałbym móc mówić, że Barca odpadła z kimś, kto coś wygrał, a nie z klubem, którego następny zespół bez problemu wyeliminował. Bo to źle świadczy o moim klubie. No ale można też nie patrzeć dalej niż koniec własnego nosa i wybierać jakąś wydumaną "zemstę" nie widząc w jakim świetle stawia to własny klub.

2

@CurryTheGoat30 Jeśli oni są dziadami, to kim my jesteśmy, skoro nas wyeliminowali? Pokory i logiki trochę.

2

No i graty dla RSSS. Atletico wstyd.

0

@arasz1819 Teoria teorią, ale bramka mała, a bramkarz wielki.

0

Strzelił jak asy z Atletico.

0

@APTAPT Dokładnie. Śpieszmy się negocjować.

1

@norbi77 Obaj tak strzelili.

0

Następny nasz transfer. Jak do tej pory idealni.

1

@addept Ch...wy, ale za to tanio. Idealny interes.

0

@Gaucho Mistrzami Pucharu Króla. A potem mistrzami Ligi Mistrzów.

0

No Atletico. Mam nadzieję, że wygracie. Żebyśmy mogli powiedzieć, że odpadliśmy z mistrzami.

1

@JanuszKorwinMikke Jak to mawiał o nim Piłsudski: "Piłkarz kapitalny, tylko człowiek k..."

0

@FcPortoFan1999 W obecnych czasach powinieneś być ostrożniejszy w formułowaniu wypowiedzi.

0

@Sulimo Świetna ta parda była. Kocie ruchy.

0

Sorloth w końcu doszedł.

0

@mrboom Mameda.

0

@VegetaPolska No i skończyła się miłość.

1

@mercurial2000 Przede wszystkim nie ma żadnej gwarancji, że taka gwiazda się u nas odnajdzie. Jeśli popatrzeć na transfery tych znakomitości (znanych i drogich) w ostatnich latach, to więcej było niewypałów, niż sukcesów.

0

@VamoSBarca88 Nie ma to jak surowe mięso.

0

@VamoSBarca88 Zdanie oznajmująco-zaprzeczające :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?