Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Tylko dla mężczyzn.
3
@kubix05 Brytfanka to entuzjastka UK.
0
Ale oferty dalszego leczenia nie odrzucił, mam nadzieję?
2
@maikeru "On im więcej gra, tym lepiej wygląda."
To jest chyba delikatna konfabulacja.
0
@Dieselzor Sumą ich połączonych mocy jest Flimeone - on finały remisuje.
2
@Popitek12 Jedynym ojcem, jakim możesz zostać, będziesz, kiedy wstąpisz do klasztoru.
0
@robsesh My mamy podobne chwile radości.
0
@VAMOS1899LaMasia Nie no, niestrzelony karny to żaden wyznacznik. Messi nie strzelał, Lewandowski nie strzelał. Tyle, że nie ma żadnych gwarancji, że on się u nas sprawdzi, a kosztowałby na pewno sporo.
0
@maroon "Barca boi się Atleti
Nikt nie boi się Atleti."
Hmm...
0
@Popitek12 A Ty znowu bierzesz narkotyki?
0
@Gaucho Ja tam wolałbym móc mówić, że Barca odpadła z kimś, kto coś wygrał, a nie z klubem, którego następny zespół bez problemu wyeliminował. Bo to źle świadczy o moim klubie. No ale można też nie patrzeć dalej niż koniec własnego nosa i wybierać jakąś wydumaną "zemstę" nie widząc w jakim świetle stawia to własny klub.
2
@CurryTheGoat30 Jeśli oni są dziadami, to kim my jesteśmy, skoro nas wyeliminowali? Pokory i logiki trochę.
2
No i graty dla RSSS. Atletico wstyd.
0
@arasz1819 Teoria teorią, ale bramka mała, a bramkarz wielki.
0
Strzelił jak asy z Atletico.
0
@APTAPT Dokładnie. Śpieszmy się negocjować.
1
@norbi77 Obaj tak strzelili.
0
Następny nasz transfer. Jak do tej pory idealni.
1
@addept Ch...wy, ale za to tanio. Idealny interes.
0
@Gaucho Mistrzami Pucharu Króla. A potem mistrzami Ligi Mistrzów.
0
No Atletico. Mam nadzieję, że wygracie. Żebyśmy mogli powiedzieć, że odpadliśmy z mistrzami.
1
@JanuszKorwinMikke Jak to mawiał o nim Piłsudski: "Piłkarz kapitalny, tylko człowiek k..."
0
@FcPortoFan1999 W obecnych czasach powinieneś być ostrożniejszy w formułowaniu wypowiedzi.
0
@Sulimo Świetna ta parda była. Kocie ruchy.
0
Sorloth w końcu doszedł.
0
@mrboom Mameda.
0
@VegetaPolska No i skończyła się miłość.
1
@mercurial2000 Przede wszystkim nie ma żadnej gwarancji, że taka gwiazda się u nas odnajdzie. Jeśli popatrzeć na transfery tych znakomitości (znanych i drogich) w ostatnich latach, to więcej było niewypałów, niż sukcesów.
0
@VamoSBarca88 Nie ma to jak surowe mięso.
0
@VamoSBarca88 Zdanie oznajmująco-zaprzeczające :).