Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wow, masz dobrą pamięć. Sam się za nim opowiadałem.
Gdybyś śledził wtedy kampanię Laporty to byś wiedział, że sposób w jaki ją prowadził był tak słaby, że nie dziwota, że każdy człowiek o trzeźwym umyśle wolał Bartomeu i jego gadanie niż Laporte i jego bełkot. Tryplet podniósł wiarygodność Bartka no i jest jak jest. Sam byłem za nim, ale takiej lipy co odstawia nawet mając nóż na gardle to się nie spodziewałem.
0
Też marzę o Barcelonie, zostane zakontraktowany?!
1
Jak rozumiem Ty zawsze byłeś dorosły?
6
Tyle razy Messi mówił, że się stąd nie rusza chyba, że na koniec kariery do Argentyny więc po co ma cokolwiek dementować jak gazety i tak swoje napiszą.
0
Nic tylko się cieszyć, że masz poczucie humoru
2
i) dajmy mu trochę czasu. Przecież minie 5 lat zanim się zaklimatyzuje XD
5
The sun. To powinno wiele Ci wyjaśnić
PS. Niewiarygodne
3
Internet Explorer
0
hahahahahaha ... ubaw po same pachy!
0
A jak ktoś umiera to nie żyje
0
"Paaanowie grajcie częściej na Messiego!"
0
Mam nadzieję, że tym razem Messi po meczu zrobi coś aby potrząsnąć zarządem bo oni sami z siebie gówno zrobią
1
Wyłączam to. Nie mogę na to patrzeć... Gdzie są te pieprzone transfery, które miały poprawić naszą sytuację po poprzednim sezonie?
Pieprzyć Bartomeu
0
Skończ pajacować ...
0
Ter Stegen ogląda noc spadających gwiazd chyba
2
Tylko, że Borussia obiecała mu że w przypadku gdy zgłosi się po niego Barcelona i będzie chciał odejść to nie będą robić mu problemów. Z Aubą było tak, że miał czas na znalezienie nowego klubu tylko, że żądał kokosów. Przynajmniej tak piszą gazety.
3
Chodziło mi bardziej o to, że z zazdrości aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera XD
4
Rzygać mi się chcę jak widzę na fejsie tą radość Białych po tym zwycięstwie. Aż ból dupy łapie
0
Toć to chyba żarcik był od kolegi dotyczący plotek brukowców xD
1
okaże*
8
Neymar tańszy od Mbappe. Co to się dzieje na tym świecie XDD
0
Osobniku... to była odpowiedź do kogoś innego :)
0
W obecnej formie Iniesta i Xavi?
3
The following, Hannibal albo The Walking Dead
13
Możecie mnie zbesztać bo jak to POLAK RODAK. Ale trzymał bym kciuki za Argentyne.
0
W fajnym tempie ten mecz. Nieźle się go ogląda xD
4
No i ugryzł!!!!
20
Z nami każdy bramkarz w życiowej formie
5
Widziałem w la lidze takich którzy nawet i to by przepuścili
9
Nawet niezły ten bramkarz