Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real z taka grą niedługo będzie musiał walczyć o utrzymanie zamiast o mistrza
0
Ahhahahahah i koniec serii!!!
0
Oby nie spuchli w tej końcówce
1
Emocje jakby nasi grali xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale muszą na Adana jechać na notatniku
3
Bym chyba padł z radości xD
0
Ronaldo dzisiaj gra na taki poziomie ze pomylił chyba boisko z cyrkiem
39
Paulinho w dwóch meczach pokazał więcej walki niż Gomes
0
Jak tam. Ktoś dzisiaj na nocke jak ja? xD
3
Zauważcie, że on ciągle śpiewa tą samą śpiewke związaną z Neymarem? Słowo w słowo
28
Ojciec Neymara już jedzie na rozmowe z szejkiem
2
Nie nastawiałbym się na przegraną Białych. Oni mają w zwyczaju przegrywać wtedy kiedy nikt się tego nie spodziewa... ale kciuki trzeba trzymać!
0
Tak się starał o transfer do Barcelony... życie jest niesprawiedliwe
2
Ten mecz pokazał, że pressing u nas zaczyna działać jak za dawnych lat.
114
Jezusie jaki ten Umtiti to dzik jest. Z samego wyglądu strach podchodzić
0
No i pokazał Dembele w jego debiucie jak powinno się to robić
0
Powinien odejść już lata temu to zapamiętano by to jako legendę i zwycięzcę. Teraz w zamian trzyma się usilnie stołka mimo, że widać że ich gra jest z roku na rok coraz gorsza...
10
Kolejny niedoinformowany. Niech podziękuje swojemu klubowi bo zawyżali cene.
0
Paulinho jeszcze dobrze nie zagrał. Jaki z Ciebie kibic Barcelony skoro tak łatwo go skreślasz
0
Bejlll za 100 milionów. Pewnie ta kwota to dzisiaj bo paraliżuje
3
Już mi się podoba nasz nowy nabytek. Wydaje się taki ludzki i przede wszystkim nie gwiazdorzy. Wszedł na trybuby piony zbić. No i to się szanuje
3
Chwalą się recydywiści XD
0
Dziwiłaby mnie też taka sytuacja jakby wystąpiła u nas w zespole na treningu chociażby. Chodzi bardziej o fakt, ze można się pośmiać ale nie w takim momencie. Z kolei w piłke grałem, ale to nie jest podwórko tylko profesjonalna piłka.
2
Jakby Neymar był bez włosów to byłby całkiem podobny do Ronaldo xD
0
Troche faktycznie frajerskie zachowanie bo jednak ta piłka prędkość miała i tak w pysk dostać to raczej nikt by nie chciał. A tamte gamonie się śmieją. Reakcja godna Białych
2
Odkąd widziałem na tej stronie doradzanie Messiemu odejście z Barcelony żeby nie dać się dogonić CRowi w ilości zdobytych trofeów to już nic mnie tu nie zaskoczy
0
Polecam Ci Obecność. Jedynka i dwójka. Anabell też dobry horror, ale dość znany więc pewnie widziałeś. Spróbuj może Las Aokigahara. Całkiem przyjemnie się ogląda
4
Nie wiem czy było, ale wkleję.
"Według brytyjskiego dziennikarza, Philippe Coutinho rozważa wydanie publicznego oświadczenia o jego niezadowoleniu z pobytu w Liverpoolu. Piłkarz chce tym wymusić transfer do Barcelony.
Coutinho próbował załatwić sprawę polubownie, ale działacze Liverpoolu nawet nie myślą o sprzedaży swojego najlepszego zawodnika. Piłkarz zmienił więc swoje podejście i teraz chce iść na wojnę z klubem." [Sport.pl]
0
No wow, masz dobrą pamięć. Sam się za nim opowiadałem.
Gdybyś śledził wtedy kampanię Laporty to byś wiedział, że sposób w jaki ją prowadził był tak słaby, że nie dziwota, że każdy człowiek o trzeźwym umyśle wolał Bartomeu i jego gadanie niż Laporte i jego bełkot. Tryplet podniósł wiarygodność Bartka no i jest jak jest. Sam byłem za nim, ale takiej lipy co odstawia nawet mając nóż na gardle to się nie spodziewałem.