1

Real z taka grą niedługo będzie musiał walczyć o utrzymanie zamiast o mistrza

0

Ahhahahahah i koniec serii!!!

0

Oby nie spuchli w tej końcówce

1

Emocje jakby nasi grali xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale muszą na Adana jechać na notatniku

3

Bym chyba padł z radości xD

0

Ronaldo dzisiaj gra na taki poziomie ze pomylił chyba boisko z cyrkiem

39

Paulinho w dwóch meczach pokazał więcej walki niż Gomes

0

Jak tam. Ktoś dzisiaj na nocke jak ja? xD

3

Zauważcie, że on ciągle śpiewa tą samą śpiewke związaną z Neymarem? Słowo w słowo

28

Ojciec Neymara już jedzie na rozmowe z szejkiem

2

Nie nastawiałbym się na przegraną Białych. Oni mają w zwyczaju przegrywać wtedy kiedy nikt się tego nie spodziewa... ale kciuki trzeba trzymać!

0

Tak się starał o transfer do Barcelony... życie jest niesprawiedliwe

2

Ten mecz pokazał, że pressing u nas zaczyna działać jak za dawnych lat.

114

Jezusie jaki ten Umtiti to dzik jest. Z samego wyglądu strach podchodzić

0

No i pokazał Dembele w jego debiucie jak powinno się to robić

0

Powinien odejść już lata temu to zapamiętano by to jako legendę i zwycięzcę. Teraz w zamian trzyma się usilnie stołka mimo, że widać że ich gra jest z roku na rok coraz gorsza...

10

Kolejny niedoinformowany. Niech podziękuje swojemu klubowi bo zawyżali cene.

0

Paulinho jeszcze dobrze nie zagrał. Jaki z Ciebie kibic Barcelony skoro tak łatwo go skreślasz

0

Bejlll za 100 milionów. Pewnie ta kwota to dzisiaj bo paraliżuje

3

Już mi się podoba nasz nowy nabytek. Wydaje się taki ludzki i przede wszystkim nie gwiazdorzy. Wszedł na trybuby piony zbić. No i to się szanuje

3

Chwalą się recydywiści XD

0

Dziwiłaby mnie też taka sytuacja jakby wystąpiła u nas w zespole na treningu chociażby. Chodzi bardziej o fakt, ze można się pośmiać ale nie w takim momencie. Z kolei w piłke grałem, ale to nie jest podwórko tylko profesjonalna piłka.

2

Jakby Neymar był bez włosów to byłby całkiem podobny do Ronaldo xD

0

Troche faktycznie frajerskie zachowanie bo jednak ta piłka prędkość miała i tak w pysk dostać to raczej nikt by nie chciał. A tamte gamonie się śmieją. Reakcja godna Białych

2

Odkąd widziałem na tej stronie doradzanie Messiemu odejście z Barcelony żeby nie dać się dogonić CRowi w ilości zdobytych trofeów to już nic mnie tu nie zaskoczy

0

Polecam Ci Obecność. Jedynka i dwójka. Anabell też dobry horror, ale dość znany więc pewnie widziałeś. Spróbuj może Las Aokigahara. Całkiem przyjemnie się ogląda

4

Nie wiem czy było, ale wkleję.
"Według brytyjskiego dziennikarza, Philippe Coutinho rozważa wydanie publicznego oświadczenia o jego niezadowoleniu z pobytu w Liverpoolu. Piłkarz chce tym wymusić transfer do Barcelony.

Coutinho próbował załatwić sprawę polubownie, ale działacze Liverpoolu nawet nie myślą o sprzedaży swojego najlepszego zawodnika. Piłkarz zmienił więc swoje podejście i teraz chce iść na wojnę z klubem." [Sport.pl]

0

No wow, masz dobrą pamięć. Sam się za nim opowiadałem.
Gdybyś śledził wtedy kampanię Laporty to byś wiedział, że sposób w jaki ją prowadził był tak słaby, że nie dziwota, że każdy człowiek o trzeźwym umyśle wolał Bartomeu i jego gadanie niż Laporte i jego bełkot. Tryplet podniósł wiarygodność Bartka no i jest jak jest. Sam byłem za nim, ale takiej lipy co odstawia nawet mając nóż na gardle to się nie spodziewałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?