3

Ważne, że w Madrycie nadal czapki z szalikiem wskazane

1

Zaraz wyskoczą z tekstami GDZIE ŹRÓDŁOOO

0

Lecz Ty sie...

3

Jasny gwint, mógłby Messi trafić :(

0

Gdzie karny kuuu

3

Suarez nawet bez piłki się przewracał na powtórce

0

Taaaaaaaak jeeeest!!!!

0

Ale on dalej nie może tego zrozumieć

4

Moim zdaniem to jest trochę niesprawiedliwe. Owszem... dostał kibic kopa na pysk, ale nie za darmo. Kto normalny takie rzeczy mówi jak on do Evry. No istny idiota

0

O ile pierwszy sezon był według mnie świetny i wszystko co w nim zawarte było niespodziewane, tak już ten drugi sezon nie dorównał poprzedniemu. Ale nie ma się co dziwić. Rzadko który serial utrzymuje poziom. Jak tak myślę to chyba jedynie Breaking Bad był takim serialem

0

Kiedyś to byśmy ich rezerwami rezerw pykli

0

Strzela nie tylko na boisku xD

2

Winter is comming...

12

Jak wszystko sie zmienia. Przed sezonem mówione było, że Real rozjedzie nas w lidze jak walec. Na razie to ja tu widzę rower zamiast walca

0

Oj chyba krzywe nogi ma ten Suarez

0

Umtiti jak ich odstawia do kąta

1

Tylko ile gra w Barcelonie Rakitic, a ile Paulinho.

3

Osobiście widziałem jego grę w ostatnim meczu. Co prawda wszedł z ławki, ale rwał ich grę na stojąco więc nie jest tak tragicznie. Zniszczyły go przepisy dotyczące szkolenia młodzieży

5

Prezydent Bayernu teraz będzie mógł pogadać, że pieniądze nie grają

0

Trochę lipa, że gramy praktycznie jak równy z równym ze Sportingiem

0

O Cię pieeeerunie

33

Oni są zaskoczeni wszystkim co się dzieje w klubie

0

Widać, że zmiennicy u nas w tym sezonie zdają egzamin

8

Ale dzisiaj dziwne bramki padają xD

0

Ale dziwna bramka xDD

0

Paulinho kozak i to strasznt

0

Chryste Panie, prawie zawał

1

Szkoda, że nikt nie zamknął tej akcji

1

Grali kupsko, ale 2:1 po obu bramkach Cebulosa. No i oczywiście główny punkt programu to pływanie Ronaldo

5

Ależ imponujące wejście do drużyny zaliczył Paulinho. Skreślany przez większość wychodzi dzisiaj w podstawowym składzie i każdy przestał pisac co on robi w drużynie. Oby tak dalej cisnął bo podziw się należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?