10

O Penaldo już zaczyna szopke i rączki idą w ruch

2

O JA PIERD... CO ZA BRAMKAAA

3

Costa co Ty chłopie roooobisz!!!

1

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

1

Ten de Gea to lekki ręcznik.

4

Odkąd nadepnął na rękę Messiego to nie ma dla niego fair

0

O Ty fajfusie Portugalski

54

Byłem negatywnie do niego nastawiony, ale tym golem i łokciem na pepe zyskał mój szacun xDDD

0

O Cię ja pierdyle co za gol

4

Iniesta to ma tą magię w nodze ;x

0

Hiszpanie z taką paką, a na razie grają jak drewniaki. W porównaniu do meczu Iranu sprzed chwili to aż się serce kroi, że wszyscy na boisku praktycznie stoją

1

Łohohoohohoo heh

0

teraz go oko boli. Kaaarny

4

I tyle. Penaldo upada po raz pierwszy.

1

Nie wiem ile mu Barcelona dawała, ale i tak przy takich kwotach jakie on zarabia nie sądzę, że gdyby dostał pare mln mniej to nie miałby na chleb do końca życia

1

Zachowuje się jakby był Bogiem, a jak wiadomo Messi już u nas jest. Jeśli zamierza wybrać kase zamiast trofeów mimo, że Barcelona też pewnie ogromną podwyżkę mu daje to niech zostaje i dalej kisi ogóra

3

Jakąkolwiek decyzję nie podejmie to powinni go bananami obrzucać za taką grę na nosie kibiców

0

Co tu się odjaniepawliło to ja sam nie wiem

0

On to nie przegrał walki o skład, ale przegrał cały puchar xD

3

Oj coś czuję, że Ruskie Putiny sypnęły proszka napędzającego do drinków xD

0

Wtf, ja myślałem że my tylko z azerbejdżanem potrafimy zagrać, a tu serio miłe zaskoczenie XD

0

Gdzie oglądacie mecz? Przydałby mi sie link. Powiem szczerze, że jeszcze niezbyt ogarniam koszykówkę i NBA, ale dość ciekawie to wygląda więc chciałbym zacząć. Przydałby się tylko ten link :(

1

Powiedzcie proszę amatorowi NBA czy to dzisiaj leci drugi mecz Cavs z GSW?

0

Gdzie tam rym XD

1

Tylko nie on...

0

Nie wiem czemu, ale uwielbiam go xD

0

Jak Pinto prawie xDD

0

Ciekawe gdzie Leo nie ma kontaktów xD

28

Ja mu kibicuje od kiedy zaczął ssac sutka matki

2

Nie przestanie mnie to zadziwiać. Dzięki niemu mmiędzy innymi mamy dublet. Strzelał bramki, przepychał się i walczył jak mało kto czasami na boisku. Moim zdaniem 40 mln na obecne czasy to i tak dużo, jednak transfer sądzę że jest udany w porównaniu do Gomesa który kosztował więcej, a gra taka padake że już ręce bolą od zakrywania oczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?