Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds Co w tym było takiego specjalnego? Rozmywał tematy, albo zrzucał winę na wszystko na to, że jest w koalicji.
1
@Kgorecki2500 Pewnie sam Maciak
0
@NeroTFP1 Rodzina poszkodowanej powinna ją obrzucić jajami za robienie polityki na tragedii
12
@Kgorecki2500 będzie rozjeżdżane xD
1
@arasz1819 Ale wcześniej był oszołomem, ale nie aż takim xD
2
@michal26 Już mówiłem, że odejście Brauna to najlepsze co mogło spotkać Konfe w tych wyborach. Zabrał im może z 1.5 procent, a dzięki niemu nie stracą 6%
1
@maroon Tylko, że to my jeszcze dokładamy się do utrzymania takiego śmiecia ludzkiego. Po prostu utylizacja
3
@BorzyKrzys Typowa Polska, jak w tym kraju ma być dobrze jak nawet w obliczu tragedii się gównem przerzucają
0
Teraz pytanie czy w takiej sytuacji gdzie sprawca zrobił tak brutalną akcje i został złapany na gorącym uczynku to czy powinien zostać skazany na kare śmierci?
Jak dostanie 25lat to w końcu taki oszołom wyjdzie i kto wie czy nie popełni zbrodni znowu. Z kolei do psychiatryka na całe życie to też niezbyt dobre rozwiązanie bo oszołoma będziemy całe życie utrzymywać.
1
@Eklerek Dyskryminacja!
5
@Irmscher10 Politycy kręcą i oszukują? Do tego są niekompetentni? Nowe, nie znałem
7
@shinthps siekiera to niezbyt przyjazne słowo po wczorajszej akcji
1
@lajcior Ja bym użył słowa kreatura
0
@GTBTP Kolego nie, żeby coś ale zobacz jak w Szwecji czy Francji wzrosła ilość gwałtów czy przestepstw odkąd otworzyli się za imigrantów
2
@draxidox Tutaj jeszcze gość z Lewicy
https://x.com/KopiecMaciej/status/1920185192192324000
0
@gumaz Taaa... Tu oszołom z lewicy. Nie potrafię wklejać postów w Twittera
https://x.com/KopiecMaciej/status/1920185192192324000
4
@clyde Widziałem to, ale mnie zastanawia jak przeryty beret mają ludzie i to dorośli, którzy nagrywają takie rzeczy w takim momencie telefonem
6
@draxidox Jakim trzeba być niekompetentnym i bez współczucia człowiekiem, żeby łączyć takie tragedię z polityką
0
Jezus nie wiem czy widzieliście co się stało na UW, ale to co piszą gazety to jedno, a te filmiki co na Twitterze latają to drugie. Jak można coś takiego nagrywać.
A dwa co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego odwalić. Poćwiartowanie ofiary, podobno kanibalizm i próba poćwiartowania drugiej. Dla takich ludzi właśnie powinna być kara śmieci.
0
@szymek029 chłop kobiecie głowę odrąbał
0
Ale ten Hołownia jest nijaki. On chciałby coś zrobić, ale nie może bo koalicja. Politycy z jego partii naciągają na kilometrówki? Aaaa, no coś trzeba z tym zrobić.
0
@zadafcb Dlaczego? Uzasadnisz?
1
@KrwawiaceoczyVEB Mieliśmy Franciszka i Benedykta. Wydaje mi się, że pierwszy był bardziej lewicowy, drugi prawicowy i szczerze? Brakowało mi w nich takiego ludzkiego podejścia i uśmiechu.
@Barcanajlepszyteam dokładnie, też to widziałem xD
1
Ten azjata kardynał Tagle wydaje się dobrym wyborem. Pierwszy Azjata, uśmiechnięty, nie aż taki stary
1
Dobra Arsenal, zawsze się z was śmiałem. Jak wygracie to przestanę xD
0
@Rewolucja123 Oczywiście, że jako jeden z najlepszy to tak. Ale byli lepsi, GSP, Bones chociażby
49
Jazda z łysym jajem
19
@gumaz Nie no tu już mega przesada. Sam nie cierpię tego łysego jaja, ale trzeba trochę hamować emocje
1
@Gaz I tak to zmaścił Neymar...
9
@MesQueUnClub96 Bracie po Twoich wcześniejszych komentarzach sprzed miesiąca widać, że raczej na nikogo z prawicy nie chciałeś głosować xD