0

@Destroyer_of_Worlds Co w tym było takiego specjalnego? Rozmywał tematy, albo zrzucał winę na wszystko na to, że jest w koalicji.

1

@Kgorecki2500 Pewnie sam Maciak

0

@NeroTFP1 Rodzina poszkodowanej powinna ją obrzucić jajami za robienie polityki na tragedii

12

@Kgorecki2500 będzie rozjeżdżane xD

1

@arasz1819 Ale wcześniej był oszołomem, ale nie aż takim xD

2

@michal26 Już mówiłem, że odejście Brauna to najlepsze co mogło spotkać Konfe w tych wyborach. Zabrał im może z 1.5 procent, a dzięki niemu nie stracą 6%

1

@maroon Tylko, że to my jeszcze dokładamy się do utrzymania takiego śmiecia ludzkiego. Po prostu utylizacja

3

@BorzyKrzys Typowa Polska, jak w tym kraju ma być dobrze jak nawet w obliczu tragedii się gównem przerzucają

0

Teraz pytanie czy w takiej sytuacji gdzie sprawca zrobił tak brutalną akcje i został złapany na gorącym uczynku to czy powinien zostać skazany na kare śmierci?

Jak dostanie 25lat to w końcu taki oszołom wyjdzie i kto wie czy nie popełni zbrodni znowu. Z kolei do psychiatryka na całe życie to też niezbyt dobre rozwiązanie bo oszołoma będziemy całe życie utrzymywać.

1

@Eklerek Dyskryminacja!

5

@Irmscher10 Politycy kręcą i oszukują? Do tego są niekompetentni? Nowe, nie znałem

7

@shinthps siekiera to niezbyt przyjazne słowo po wczorajszej akcji

1

@lajcior Ja bym użył słowa kreatura

0

@GTBTP Kolego nie, żeby coś ale zobacz jak w Szwecji czy Francji wzrosła ilość gwałtów czy przestepstw odkąd otworzyli się za imigrantów

2

0

@gumaz Taaa... Tu oszołom z lewicy. Nie potrafię wklejać postów w Twittera
https://x.com/KopiecMaciej/status/1920185192192324000

4

@clyde Widziałem to, ale mnie zastanawia jak przeryty beret mają ludzie i to dorośli, którzy nagrywają takie rzeczy w takim momencie telefonem

6

@draxidox Jakim trzeba być niekompetentnym i bez współczucia człowiekiem, żeby łączyć takie tragedię z polityką

0

Jezus nie wiem czy widzieliście co się stało na UW, ale to co piszą gazety to jedno, a te filmiki co na Twitterze latają to drugie. Jak można coś takiego nagrywać.

A dwa co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego odwalić. Poćwiartowanie ofiary, podobno kanibalizm i próba poćwiartowania drugiej. Dla takich ludzi właśnie powinna być kara śmieci.

0

@szymek029 chłop kobiecie głowę odrąbał

0

Ale ten Hołownia jest nijaki. On chciałby coś zrobić, ale nie może bo koalicja. Politycy z jego partii naciągają na kilometrówki? Aaaa, no coś trzeba z tym zrobić.

0

@zadafcb Dlaczego? Uzasadnisz?

1

@KrwawiaceoczyVEB Mieliśmy Franciszka i Benedykta. Wydaje mi się, że pierwszy był bardziej lewicowy, drugi prawicowy i szczerze? Brakowało mi w nich takiego ludzkiego podejścia i uśmiechu.
@Barcanajlepszyteam dokładnie, też to widziałem xD

1

Ten azjata kardynał Tagle wydaje się dobrym wyborem. Pierwszy Azjata, uśmiechnięty, nie aż taki stary

1

Dobra Arsenal, zawsze się z was śmiałem. Jak wygracie to przestanę xD

0

@Rewolucja123 Oczywiście, że jako jeden z najlepszy to tak. Ale byli lepsi, GSP, Bones chociażby

49

Jazda z łysym jajem

19

@gumaz Nie no tu już mega przesada. Sam nie cierpię tego łysego jaja, ale trzeba trochę hamować emocje

1

@Gaz I tak to zmaścił Neymar...

9

@MesQueUnClub96 Bracie po Twoich wcześniejszych komentarzach sprzed miesiąca widać, że raczej na nikogo z prawicy nie chciałeś głosować xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?