Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 Od początku Szczęsny nie miał być podstawowym bramkarzem i został ściągnięty po kontuzji Stegena.
Tu przydałby się topowy bramkarz, a Ter na ławke, ale wiadomo że się na to nie zgodzi. Więc przydałoby się go sprzedać, a Wojtek niech zostanie na ławkę
2
@Encore Jakby ktoś mi powiedział parę lat temu, że Dzbanbele będzie walczył o złotą piłke nie będąc połamanym to w życiu bym nie uwierzył
1
@Unique Wiem, że nie po naszemu, ale fajnie byłoby jakby zgarnął ją Salah. Za te wszystkie solidne lata się mu należy
0
@BezglutenowyPedri Tak tylko zwróć uwagę, że 3 gole nie do obrony. Ten czwarty nooo można byłoby się zachować troszeczkę lepiej i stanąć bliżej słupka.
Zaś większość naszych strzałów było uderzane prosto w bramkarza
Co do Yamala to bzdura totalna. Motor napędowy, wiadomo że nie wszystkie decyzje podejmowane przez niego będą najlepsze - ma chłop nadal 17 lat
6
Oby ten Arsenal naklepał PSG. Ko później wygra to już bez różnicy.
4
@draxidox Lewica wszystko chciałaby zabierać od mieszkań po przerzucanie na nowe elektryki, ale sami jeżdżą dieslami i mają po kilka mieszkań. U nich standardowo
0
No nic, szkoda. Ciesze się tylko, że w tym roku walczyliśmy i nie odpuściliśmy. Szkoda tej pierwszej połowy.
0
@halfnolife do tej sytuacji przed ostatnią bramką
1
Ja tylko nie rozumiem jednego. Od tego jest Var żeby z niego korzystać. Tylko oczywiście Marciniak jak zawsze świętszy i mądrzejszy od papieża
2
Za każdą glupią decyzję Marciniakowi wypadał jeden włos. Dlatego jest teraz łysy. Od czego masz var chlopie
0
A wystarczyło murować
0
Chyba przed polem jednak
0
Jak po takich meczach nie wygramy LM to nie wiem co więcej
0
No i zaczynamy mecz od nowa
0
Jezus Marciniak, dziekujemy
0
Na dzień dzisiejszy najważniejszy mecz w sezonie, a Lewy siedzi
0
Dr Jong chciałby truchtać jak Messi, tylko zapomniał że Messim nie jest
1
Nie no nie rozumiem problemów do Marciniaka.
0
Oho La Rambla ma problemy chyba
0
W pizdu przeklęta LM
0
Serio, Wojtek pokaż klasę!!!!
1
In Marciniak we trust
0
Marciniak błagam Cię,
0
Nie no karny raczej
0
Litości co oni robią, podawanie piłki do rywala prawie w polu karnym xd
0
Nie ma co panikować, ostatnio pokazali że nie jedno potrafią odrobić
0
@Lucyffffer1922 Ronaldinho? A Messi? Neymar
0
Cudowny ten hymn
1
Oprawę mają ładna
2
Człowiek płaci za to gówno, a tu jeszcze Ci reklamy wciskają w takim momencie