Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tylko nie rozumiem jednego. Od tego jest Var żeby z niego korzystać. Tylko oczywiście Marciniak jak zawsze świętszy i mądrzejszy od papieża
2
Za każdą glupią decyzję Marciniakowi wypadał jeden włos. Dlatego jest teraz łysy. Od czego masz var chlopie
0
A wystarczyło murować
0
Chyba przed polem jednak
0
Jak po takich meczach nie wygramy LM to nie wiem co więcej
0
No i zaczynamy mecz od nowa
0
Jezus Marciniak, dziekujemy
0
Na dzień dzisiejszy najważniejszy mecz w sezonie, a Lewy siedzi
0
Dr Jong chciałby truchtać jak Messi, tylko zapomniał że Messim nie jest
1
Nie no nie rozumiem problemów do Marciniaka.
0
Oho La Rambla ma problemy chyba
0
W pizdu przeklęta LM
0
Serio, Wojtek pokaż klasę!!!!
1
In Marciniak we trust
0
Marciniak błagam Cię,
0
Nie no karny raczej
0
Litości co oni robią, podawanie piłki do rywala prawie w polu karnym xd
0
Nie ma co panikować, ostatnio pokazali że nie jedno potrafią odrobić
0
@Lucyffffer1922 Ronaldinho? A Messi? Neymar
0
Cudowny ten hymn
1
Oprawę mają ładna
2
Człowiek płaci za to gówno, a tu jeszcze Ci reklamy wciskają w takim momencie
0
Dawać hymn ligi mistrzów!
0
Vamos!!! Lecimy, innego scenariusza niż zwycięstwo nie przewiduje!
2
@maroon nie oczekuj od Onetu profesjonalizmu xD
0
Mecz w tv leci czy trzeba szukać wiadomo gdzie
0
Marciniak jak nas przekręcisz w tym meczu to możesz nie wracać do kraju. A na pewno nie wracać w całości.
5
Szczęsny ja Ciebie proszę, bądź dzisiaj bezproblemowy
19
@BORO_12 Chłopak przynajmniej ma wzór na którym nie powinien się wzorować.
0
Wiem, że nie w temacie, ale wie ktoś gdzie mogę obejrzeć Hells Kitchen Polska sezon 6?