0

Ten Woch napina się jak plandeka na żuku

0

@D10SLEO nie no bez podjazdu

0

Standardowo przeklęte przescieradła

0

Przydałoby się teraz wpuścić takiego Messiego, Neymara w formie albo Suareza, ajajaja. To było trio

4

Nie no litości, tylko nie to

0

To pokazuje, że trzeba mieć szacunek do przeciwnika. Po poprzednim meczu niektórzy myśleli już o kolejnym rywalu, a tu proszę. Zaczynają się nerwy, na szczęście mamy sporą zaliczke

0

@ArcziArtt co prawda nie Lublin, ale u mnie 3 lata temu 200zł usunięcie, 500 wyprogramowanie

7

Nieźle ludzie wypisują do Hajto xD

"Dostałem wiadomość od czternastolatka na Instagramie, czy mógłbym tego i tego dnia stanąć na takiej i takiej ulicy i przejechać jego nauczycielkę, bo ja nie poniosę konsekwencji. Nie wiem, gdzie jest granica, do której możemy się posunąć"


18

@KrychaFCB Może znajdziemy wskazówkę, gdzie się podział Bążur i czemu nie było go na debacie

2

@Mankind Ja już zrozumiem wszystko, ale kto to jasnej anielki głosuje na Lewicę

1

@BorzyKrzys jak obiecasz paletę piwek dla każdego mężczyzny rocznie - masz mój głos

15

Jakby Mentzen przeszedł jakimś cudem do drugiej tury co raczej się nie wydarzy to trzask niektórych tutaj użytkowników byłby słyszalny nawet tam gdzie raki zimują

5

@Comentateiro Twój obiektywizm jest lekko zaburzony przez to, że wiecznie go atakujesz

0

@halfnolife poprzednią Hołownia, a w tej chyba nie ma nikogo kto by wyskoczył przed szereg

1

@Pawlak1992 wystawiła poprzednio. Widziałeś ile miał procent

6

Najgorzej chyba Nawrocki wypadł. Nie zapamiętałem jego ani jednej wypowiedzi

0

Ciekawe czy Braun zdobędzie 1 (słownie; jeden) procent

6

Tak szczerze powiedziawszy po dzisiejszej debacie nie widzę tu nikogo sensownego do oddania głosu

10

Hołownia jasnowidz. Wojny nie będzie - trzeba się rozbroić i rozwiązać wojsko!

1

Hołownia Ty jesteś w rządzie. Weź się do roboty, a nie o prezydenturę walczysz

3

My chcemy krwiiii

0

@fart wyznawców w młodszym pokoleniu już ma, uderza teraz pewnie do osób starszych popierających pis

1

@NeroTFP1 Z marketingowego ruchy chyba dobry pomysł bo zostaje w świadomości

14

To co robi Mentzen to ciekawy zabieg. Spójrzcie na La Ramble, każdy powtarza ten jego tekst, który notorycznie dodaje. Ludzie zaczynają się z tego śmiać, ale jednak będą o tym gadać.

3

Zapomniałem że tam Zandberg stoi jeszcze

1

@Kalipso posłuchaj go u stanowskiego, po 10 minutach uszy odpadają

0

Po tych wyborach już rozumiem dlaczego starsze osoby tak się zawsze polityką interesowały. Normalnie cyrk xD

0

Ten uśmiech na koniec najlepszy

0

@Bobo25 Przecież chłop zadał pytanie i nie dawał odpowiedzieć Mentzenowi

3

@The Game 10 oglądamy ta sama debatę? W jaki sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?