Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Woch napina się jak plandeka na żuku
0
@D10SLEO nie no bez podjazdu
0
Standardowo przeklęte przescieradła
0
Przydałoby się teraz wpuścić takiego Messiego, Neymara w formie albo Suareza, ajajaja. To było trio
4
Nie no litości, tylko nie to
0
To pokazuje, że trzeba mieć szacunek do przeciwnika. Po poprzednim meczu niektórzy myśleli już o kolejnym rywalu, a tu proszę. Zaczynają się nerwy, na szczęście mamy sporą zaliczke
0
@ArcziArtt co prawda nie Lublin, ale u mnie 3 lata temu 200zł usunięcie, 500 wyprogramowanie
7
Nieźle ludzie wypisują do Hajto xD
"Dostałem wiadomość od czternastolatka na Instagramie, czy mógłbym tego i tego dnia stanąć na takiej i takiej ulicy i przejechać jego nauczycielkę, bo ja nie poniosę konsekwencji. Nie wiem, gdzie jest granica, do której możemy się posunąć"
18
@KrychaFCB Może znajdziemy wskazówkę, gdzie się podział Bążur i czemu nie było go na debacie
2
@Mankind Ja już zrozumiem wszystko, ale kto to jasnej anielki głosuje na Lewicę
1
@BorzyKrzys jak obiecasz paletę piwek dla każdego mężczyzny rocznie - masz mój głos
15
Jakby Mentzen przeszedł jakimś cudem do drugiej tury co raczej się nie wydarzy to trzask niektórych tutaj użytkowników byłby słyszalny nawet tam gdzie raki zimują
5
@Comentateiro Twój obiektywizm jest lekko zaburzony przez to, że wiecznie go atakujesz
0
@halfnolife poprzednią Hołownia, a w tej chyba nie ma nikogo kto by wyskoczył przed szereg
1
@Pawlak1992 wystawiła poprzednio. Widziałeś ile miał procent
6
Najgorzej chyba Nawrocki wypadł. Nie zapamiętałem jego ani jednej wypowiedzi
0
Ciekawe czy Braun zdobędzie 1 (słownie; jeden) procent
6
Tak szczerze powiedziawszy po dzisiejszej debacie nie widzę tu nikogo sensownego do oddania głosu
10
Hołownia jasnowidz. Wojny nie będzie - trzeba się rozbroić i rozwiązać wojsko!
1
Hołownia Ty jesteś w rządzie. Weź się do roboty, a nie o prezydenturę walczysz
3
My chcemy krwiiii
0
@fart wyznawców w młodszym pokoleniu już ma, uderza teraz pewnie do osób starszych popierających pis
1
@NeroTFP1 Z marketingowego ruchy chyba dobry pomysł bo zostaje w świadomości
14
To co robi Mentzen to ciekawy zabieg. Spójrzcie na La Ramble, każdy powtarza ten jego tekst, który notorycznie dodaje. Ludzie zaczynają się z tego śmiać, ale jednak będą o tym gadać.
3
Zapomniałem że tam Zandberg stoi jeszcze
1
@Kalipso posłuchaj go u stanowskiego, po 10 minutach uszy odpadają
0
Po tych wyborach już rozumiem dlaczego starsze osoby tak się zawsze polityką interesowały. Normalnie cyrk xD
0
Ten uśmiech na koniec najlepszy
0
@Bobo25 Przecież chłop zadał pytanie i nie dawał odpowiedzieć Mentzenowi
3
@The Game 10 oglądamy ta sama debatę? W jaki sposób