2

@Rewolucja123 lepiej nie wiedzieć

0

@Klimach fan Nie pasuje. Zrobić w środku sezonu konferencje i ogłosić że się odchodzi? Najlepszy piłkarz z drużyny? Jakie to by miało konsekwencje na mecze w sezonie? Oczywiście wiemy jak się zakończył, ale tego nie dało się przewidzieć

8

@Klimach fan Czasami się zastanawiam czy tacy ludzie ironizują czy po prostu są... No

3

@masq Ja nie wiem jak można nie chcieć Messiego :)

0

@MontelQ aha to bez Messiego by nie wygrała

0

@foczkyyyhg Aha XDD

3

@foczkyyyhg jak masz taką pustkę w głowie to się nie dziwię że nawoływał

0

Ciekawe czy jak Messi zostanie to czy te awantury między jego zwolennikami, a przeciwnikami nadal się utrzymają

1

@norbi77 Zobaczymy czy będziesz tak gadał jak będzie ratował wynik :)

1

@kerouac nie sądzisz, że zapisy w umowie powinno się szanować? Tutaj sytuacja była precedensowa bo koronawirus wydłużył sezon więc jak miał do tego czasu informowac?

6

@Jakchcesz Spokojnie strzeli bramkę i już będzie spazma

15

@l0Messini Messi się z tego ucieszy że zezwalasz

0

@NaFazieHitman blokuje, założył kajdanki na całą sekcje sportową jak Boga kocham nie kłamie

0

A pamiętam jak dwa czy trzy sezony temu PSG chciało dać za Rakiete według doniesień pracy 50 milionów

0

@kuz dla Ciebie normalne że pracodawca daje Ci kopa przez telefon np?

2

Nie chciałbym aby Messi nie stawił się jutro na treningu. Pokazałby, że nie sra we własne gniazdo. Jesli doniesienia okazałyby się prawdziwe to trochę wyglądałoby to słabo, mimo że nadal mam nadzieję, że tutaj zostanie.

3

@cat_r37 Wcześniej media mówiły, że się stawi. Standardowo karuzela

0

@Malkey95 a to nie od zarządu zależy kiedy i jakich kupujemy piłkarzy? Wszystko na Leo

1

@kuz oczywiście. Bo teraz nikt nie może myśleć o sprzedaży rakiticia np

0

@Maniek9444 CD - CD Action?

3

A co jeśli Messi karuzelą transferową chce przykryć porażkę z Bayernem i zdjąć odpowiedzialność z kolegów z drużyny? Prawdziwy kapitan!

2

@BarcaInfo Każdy co innego

1

@LuisSalvano Pogęgał hehe

5

@Robert1603 Dlatego przeciw angielskim drużynom w LM walił bramki aż miło

0

@Bykunn mogłeś ich lepiej dopingować. Jeździć za nimi na stadiony. Może by pomogło :(
Komentarz podobny do tego, który napisałeś.

3

@michaleu skończ podburzać i tym avatarem i głupimi tekstami. Aż takie dzieci tutaj nie zaglądają. Więc czy zabłądziłeś czy jak

1

@DawidekFCB sezonowcow... Skoro wszyscy za Messim to trochę długo Ci sezonowcy kibicują XD

0

Tak w zasadzie zabawnie by było jakby wyszedł teraz komunikat od Messiego, w którym zaprzecza doniesieniom medialnym. By się te wszystkie dziennikarzyny zdziwiły

1

@RonnieVEB OJOOOO!!!

0

@messiandiniesta bo w drużynie gra 11, a nie 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?