0

@Kengo Cristiano Ronaldinho?

2

Cooooo w ogóle Ronaldo 3? xD

5

Tak powinno być, złota piłka wraca to swojego własciciela

1

Drogba powinien co roku prowadzić tą gale

1

Hahahah ta gala jest genialna w tym roku

0

No i brawo Messi!!!

0

Nooo już chwile temu La Rambla padła. Co by tu było jakby CR wygrał xD

7

Ale Lewemu ręce się telepały

1

KKRÓLLLL !!!!!

0

Ujmę to tak. Gramy kupsko

3

@Avada Kedavra chyba czytamy inna La ramble

2

@sidzej wiadomo za cooo

7

Swoją drogą mimo frajerskiej końcówki bardzo fajnie się oglądało ten mecz

1

Charakteru piłkarze uczą się pod okiem trenera. Spójrzcie na Liverpool Kloppa, a spójrzmy na Valverde...

2

Ta piłka sie do niego klei

2

Co on robi na tym boisku lol

1

Messi gol i dwie asysty. No nieźle :D

2

PIEKNIEEE!!!!!!!!!!

2

O cholibka ter stegen

2

Wieczny talent xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ToshyFCB Ostatnie mecze weryfikują oczekiwania niestety. Jednak mi się mecz podoba

0

Na razie ładny mecz, brakuje tylko bramek z naszej strony

0

Po Messim i Dembele widać, że im sie chce

1

Jezus ten Rakitić to gra dzisiaj jak pokraka

1

Zawał numer jeden zaliczony

0



Nie dziwię że Neymar chce odejść przy takim cyrku

4

Bardzo fajny mecz, ale ten wynik troche nie odzwierciedla przebiegu

0

Luis Enrique ma wrócić na ławke trenerską reprezentacji Hiszpanii podczas Euro 2020 [COPE]

3

@Janiama w przypadku jeśli jednak jego zdrowie się ustabilizuje to zechcesz usunąć konto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?