Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale teraz fart pod bramką xD
1
@clyde A ja czekam na powtórzenie karniaka z Portugalią
3
@Drahenfelst Po meczu sędziowie powinni mieć możliwość nałożyć na takiego fraglesa i symulanta karę. Najlepiej kilka meczów zawieszenia i kara pieniężna na cele charytatywne
0
@Tomek54321 zastanawia mnie czy osobniki Twojego pokroju wypisują takie bzdety bo są np. kibicami innych drużyn czy jak
6
Jak dobrze patrzę Messi 33 gole, 26 asyst. Hmm... chyba większość użytkowników tej strony przyzwyczaiło się do kręcenia o wiele wyższych wyników przez niego i dlatego chciałoby żeby odszedł.
Ciekawe, że jak Messi nie grał to jakoś Barcelona równie świetnie nie wyglądała. Pokażcie mi drugiego gracza, który potrafi w pojedynkę wygrać mecz. Oczywiście Neymar. Potem? Nikt
1
@patry295 Ja wolę przegraną z Realem. Mniejsze upokorzenie
7
Wyciągac Diego z Atletico. On by się nie bał złapać piłkarzy za jaja
0
@amanter to ty nie wiesz że Messi odpowiada za bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika??? Kurcze
0
Już się nie ma co denerwować. Im wiecej nam wpakują tym lepiej. Może w końcu wywiozą i zarząd i trenera i częsc piłkarzy na taczkach. Skończy się mecz i dalej będą głupich wywiadów udzielać
0
Suarez!!! w końcu coś
2
mam nadzieję, że po tym meczu setien wyfrunie szybciej niż Juve ostatnio pożegnali swojego trenejro
0
Jak Griezzman wspomoże nam wygrać ten mecz to chyba w życiu na niego złego słowa nie powiem
3
Za ten mecz administracja nie powinna rozdawać banicji za przekleństwa. No nie da sie na spokojnie
2
Boli oglądanie tego meczu, ale człowiek ciągle wierzy XD
0
Wyłączam, żenująca gra
0
Same błędy z naszej strony, masakra jakaś
0
Lewandowski wyższość nad Messim. Jak można coś takiego wierzyć XD
0
Początek meczu, trzeba wierzyć
3
Ja pierdole, pozdro
0
Na razie z tego co widze zachowawczo obie drużyny
3
Może nie jest super, ale przechodzimy dalej. Szansę upatruję w tym, że będzie po jeden mecz na fazę więc dziwne akcje jak np z Liverpoolem nie będą możliwe
2
Zawał
1
Lecimy drugą połowe, vamos
1
No powinni ostro strzelić w ucho Rakiticia
1
No i elegancko, bramka do szatni
0
No to teraz oby strzelał!
0
O nieeee, siadaj Pucz
11
Ja chyba jestem jakiś ślepy
0
Co oni tam tak sprawdzają XD
1
Co się z nimi dzisiaj dzieje?!