3

@cat_r37 Wcześniej media mówiły, że się stawi. Standardowo karuzela

0

@Malkey95 a to nie od zarządu zależy kiedy i jakich kupujemy piłkarzy? Wszystko na Leo

1

@kuz oczywiście. Bo teraz nikt nie może myśleć o sprzedaży rakiticia np

0

@Maniek9444 CD - CD Action?

3

A co jeśli Messi karuzelą transferową chce przykryć porażkę z Bayernem i zdjąć odpowiedzialność z kolegów z drużyny? Prawdziwy kapitan!

2

@BarcaInfo Każdy co innego

1

@LuisSalvano Pogęgał hehe

5

@Robert1603 Dlatego przeciw angielskim drużynom w LM walił bramki aż miło

0

@Bykunn mogłeś ich lepiej dopingować. Jeździć za nimi na stadiony. Może by pomogło :(
Komentarz podobny do tego, który napisałeś.

3

@michaleu skończ podburzać i tym avatarem i głupimi tekstami. Aż takie dzieci tutaj nie zaglądają. Więc czy zabłądziłeś czy jak

1

@DawidekFCB sezonowcow... Skoro wszyscy za Messim to trochę długo Ci sezonowcy kibicują XD

0

Tak w zasadzie zabawnie by było jakby wyszedł teraz komunikat od Messiego, w którym zaprzecza doniesieniom medialnym. By się te wszystkie dziennikarzyny zdziwiły

1

@RonnieVEB OJOOOO!!!

0

@messiandiniesta bo w drużynie gra 11, a nie 1

0

Czy jest ktokolwiek kto poczułby się lepiej jakby Messi po przegranym spotkaniu wyszedł i przepraszał? Bo widzę, że niektórych z tego powodu bolą cztery litery

0

@SuperPatsonFCB jakby się wypowiedział to byś się lepiej poczuł?

1

@Zip Większość drużyn chciałaby mieć Messiego w składzie. Kto inny może wygrywać sam mecze? A u nas na stronie są ludzie, którzy by go oddali. Dobrze że dzieciaki wracacie do szkoły od 1ego

2

@skakun95 Ludzie za bardzo przyzwyczaili się do dobroci w postaci strzelania przez niego 50 bramek co sezon. Chcą rewolucji a zapominają że jak Messi miał kontuzje to graliśmy takie kupsko że się tego oglądać nie dało

0

Wolałbym go jak już zobaczyć w PSG. Jakoś francuska wydaje mi się że byłaby dla niego lepsza

0

@Kurkmen A kto w tym roku najwięcej goli albo asyst miał w LM z Barcelony???

2

@l0Messini ty no powiedz kogo jeszcze? faceta od podawania obiadów też ???

1

@escarabajo skąd wiesz, że chce żeby świta została? przesłał Ci fax?

2

@Kurkmen A potem będzie tak. Messi zostanie, będzie kręcił liczby jak co roku, a Ty i Twoi kompani co chcą najlepszego piłkarza, który stąpał po ziemi chcą sprzedać będziecie klaskać i podziwiać. Zapewne przepraszać po herbiki również :)

1

@Gaucho czy ja tu widzę że zarzucasz Messiemu brak dyscypliny i lenistwo? Większego ignoranta zem tu nie widział jeszcze

2

Nawet zostawić herbu się pod komentarzem nie da bo wywala strona

1

W ogóle ciekawi mnie pewna rzecz. Messi ma ogromną pensję - nikt temu nie zaprzeczy. Ale ciekaw jestem ile w sezonie generuje kapuchy dla klubu gadżety sygnowane jego imieniem. Bo pewnie obok Ronaldo jest graczem, którego koszulki najbardziej są wykupywane

1

Masakra, nawet komentarzy nie da się dodawać. Para strona niczym Ronaldo w polu karnym

2

Niewiarygodne. Jak można sprzedawać gracza, który potrafi wygrywać mecze w pojedynkę. Nawet w tak badziewnym sezonie przoduje w większości rankingów. W głowie mi się nie mieści. Messi jest jednym z kilku piłkarzy, którzy zasługują na grę tutaj. Po Ronaldinho to Messi był w stanie przejąć prowadzenie Barcelony. A teraz kto to zrobi? Ansu Fati? Ciekaw jestem. W tym sezonie będzie dopiero płacz i stękanie jeśli okaże się to prawdą. Wtedy większość z was się zastanowi czy było warto pieprzyć takie głupoty. Nie będę tutaj wklejał statystyk, które wykręca sezon w sezon. Każdy ma internet. Śmieszna sytuacja

0

A będzie konferencja Verattiego przed konferencją Messiego?

5

@RomanHoffer wystarczyło po prostu wiedząc że jakiś transfer się szykuje to zacząć korki po 2h dziennie. Problem by się rozwiązał szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?