Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@cat_r37 Wcześniej media mówiły, że się stawi. Standardowo karuzela
0
@Malkey95 a to nie od zarządu zależy kiedy i jakich kupujemy piłkarzy? Wszystko na Leo
1
@kuz oczywiście. Bo teraz nikt nie może myśleć o sprzedaży rakiticia np
0
@Maniek9444 CD - CD Action?
3
A co jeśli Messi karuzelą transferową chce przykryć porażkę z Bayernem i zdjąć odpowiedzialność z kolegów z drużyny? Prawdziwy kapitan!
2
@BarcaInfo Każdy co innego
1
@LuisSalvano Pogęgał hehe
5
@Robert1603 Dlatego przeciw angielskim drużynom w LM walił bramki aż miło
0
@Bykunn mogłeś ich lepiej dopingować. Jeździć za nimi na stadiony. Może by pomogło :(
Komentarz podobny do tego, który napisałeś.
3
@michaleu skończ podburzać i tym avatarem i głupimi tekstami. Aż takie dzieci tutaj nie zaglądają. Więc czy zabłądziłeś czy jak
1
@DawidekFCB sezonowcow... Skoro wszyscy za Messim to trochę długo Ci sezonowcy kibicują XD
0
Tak w zasadzie zabawnie by było jakby wyszedł teraz komunikat od Messiego, w którym zaprzecza doniesieniom medialnym. By się te wszystkie dziennikarzyny zdziwiły
1
@RonnieVEB OJOOOO!!!
0
@messiandiniesta bo w drużynie gra 11, a nie 1
0
Czy jest ktokolwiek kto poczułby się lepiej jakby Messi po przegranym spotkaniu wyszedł i przepraszał? Bo widzę, że niektórych z tego powodu bolą cztery litery
0
@SuperPatsonFCB jakby się wypowiedział to byś się lepiej poczuł?
1
@Zip Większość drużyn chciałaby mieć Messiego w składzie. Kto inny może wygrywać sam mecze? A u nas na stronie są ludzie, którzy by go oddali. Dobrze że dzieciaki wracacie do szkoły od 1ego
2
@skakun95 Ludzie za bardzo przyzwyczaili się do dobroci w postaci strzelania przez niego 50 bramek co sezon. Chcą rewolucji a zapominają że jak Messi miał kontuzje to graliśmy takie kupsko że się tego oglądać nie dało
0
Wolałbym go jak już zobaczyć w PSG. Jakoś francuska wydaje mi się że byłaby dla niego lepsza
0
@Kurkmen A kto w tym roku najwięcej goli albo asyst miał w LM z Barcelony???
2
@l0Messini ty no powiedz kogo jeszcze? faceta od podawania obiadów też ???
1
@escarabajo skąd wiesz, że chce żeby świta została? przesłał Ci fax?
2
@Kurkmen A potem będzie tak. Messi zostanie, będzie kręcił liczby jak co roku, a Ty i Twoi kompani co chcą najlepszego piłkarza, który stąpał po ziemi chcą sprzedać będziecie klaskać i podziwiać. Zapewne przepraszać po herbiki również :)
1
@Gaucho czy ja tu widzę że zarzucasz Messiemu brak dyscypliny i lenistwo? Większego ignoranta zem tu nie widział jeszcze
2
Nawet zostawić herbu się pod komentarzem nie da bo wywala strona
1
W ogóle ciekawi mnie pewna rzecz. Messi ma ogromną pensję - nikt temu nie zaprzeczy. Ale ciekaw jestem ile w sezonie generuje kapuchy dla klubu gadżety sygnowane jego imieniem. Bo pewnie obok Ronaldo jest graczem, którego koszulki najbardziej są wykupywane
1
Masakra, nawet komentarzy nie da się dodawać. Para strona niczym Ronaldo w polu karnym
2
Niewiarygodne. Jak można sprzedawać gracza, który potrafi wygrywać mecze w pojedynkę. Nawet w tak badziewnym sezonie przoduje w większości rankingów. W głowie mi się nie mieści. Messi jest jednym z kilku piłkarzy, którzy zasługują na grę tutaj. Po Ronaldinho to Messi był w stanie przejąć prowadzenie Barcelony. A teraz kto to zrobi? Ansu Fati? Ciekaw jestem. W tym sezonie będzie dopiero płacz i stękanie jeśli okaże się to prawdą. Wtedy większość z was się zastanowi czy było warto pieprzyć takie głupoty. Nie będę tutaj wklejał statystyk, które wykręca sezon w sezon. Każdy ma internet. Śmieszna sytuacja
0
A będzie konferencja Verattiego przed konferencją Messiego?
5
@RomanHoffer wystarczyło po prostu wiedząc że jakiś transfer się szykuje to zacząć korki po 2h dziennie. Problem by się rozwiązał szybko