Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@L3OM3SSI Ta Jamaica w Minecrafcie się nie liczy
2
Niczym Neymar. Ciekawe w którym momencie zacznie żałować swojej decyzji
1
@MesQueUnClub96 A co ma powiedzieć? Wypowiedziałby się negatywnie to znowu całe PSG włącznie z kibicami by się od niego odwróciło. Zobaczymy co się wydarzy zimą/latem
56
W szwedzkim Malmoe ma zostać we wtorek odsłonięty pomnik Zlatana Ibrahimovicia. Szwedzki piłkarz zaprosił na to wydarzenie wszystkie dzieci z miasta. - Zlatan daje wolne wszystkim dzieciom ze szkół w Malmoe, żeby wzięły udział w ceremonii
(Sport.pl)
Ten to rządzi i dzieli xD
7
@Rewolucja123 Mnie to bawi
4
Żeby mu gołąb na ten łysy łeb nasrał
3
Od tego jest VAR do cholery
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Andrea Suarezito
2
O BOŻE CO ON ZROBIŁ
0
Mógł być Neymar, a jest kasztan
0
Ważne że próbują, trzeba liczyć na odwrócenie sytuacji
0
Leci piłka do Roberto, a ten drwie dzide w drugą stronę
0
Mimo, że szanuje Pique za to co zrobił dla Barcy to ten sezon i końcówka poprzedniego to jakaś kpina. Zamiast biznesami niech się zajmie grą
0
@xVENUMx gdybyś o banie nie wspomniał to nawet nie domyslilbym się co to jest xD
1
@BarcaInfo Człowiek ogląda go od młodzika, ale na tym zdjęciu widać, że czas niestety nie stoi w miejscu :
0
No w końcu masakra...
0
@Hosh tibia ludzie
0
@Kibic1998 Guzior i piszesz sam shit? Nice
0
7 miejsce po 5 meczach... Nie tego człowiek się spodziewał
14
Jak go po tym meczu nie wypieprzą to po takim początku aż strach pomyśleć co bedzie potem
2
Żenujące jest to, że tak wiele osób narzeka, że Messi tak dużo zarabia, a grając bez Messiego od początku sezonu gramy taką brzydką i fatalną piłkę, że aż żal słów. Valverde wcale nie lepszy. W Realu już dawno by go wykopali na zbity...
2
@Avada Kedavra jakościowo porównywać r10 z Messim. Większej głupoty nie słyszałem
Rozumiem docenianie ronaldinho ale bez przesady. Magiczny człowiek robiacy z piłką cuda, ale zwróć uwagę jak długo utrzymał się on na szczycie. Zwróć teraz uwagę na Messiego i ile on już ciągnie cały wózek.
0
@Matt_i1992 Standardowo. Bez sensu jest fakt, że usuwane są komentarze bez podania przyczyny
0
"Conte: Barcelona nie będzie szczęśliwa mierząc się z Interem"
Że tak powiem nono
0
@marcinnikt to nie tempomat tylko autonomiczna opcja Tesli
0
Make notatnik great again!!!!
6
@piotrek1315 Nie bo całe wakacje w robocie więc depresja cały czas trwa xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chłop jest kontuzjowany, a niektórzy juz gadają że specjalnie nie gra. Lepiej wrócić później, niż za szybko i potem znowu pójść na nodze