1

Na szczęście za tydzień powinien już wrócić Messi xDDDD

0

@BarcaInfo Istne i pozytywne szaleństwo :D

0

@PrinceDamon dobrze to ująłeś plot

2

@PrinceDamon A jak ktoś napisze, że Messi chce aby stadion Santiago Bernabeu był nazwany jego imieniem to tez każdy z was uwierzy? Jak pelikany łykacie każda plotkę nawet tak żałosną

0

@Katalończyk 99 Paulinho gra w Chinach

1

@Criss18Barca Tottenham nie oddaje swoich graczy jeśli nie dostają bardzo atrakcyjnej oferty. Zresztą w obecnej ich sytuacji oddanie tego gracza byłoby strzałem w kolano

14

@Kamilos84 Po czym wnioskujesz, że Griezmann to rozpuszczona gwiazdeczka?? Uzasadnij, a nie tak rzucasz tekstem, który jest niczym nie podparty

1

@liberos35 no jasne dlatego facet jechał z otwartym bagażnikiem i w tak miły sposób zwracał się do tej kobiety

0

@Destiny Akurat o uderzenie kibica nie mam mu za źle. Nawet się nie dziwię i zaskakują mnie niektórzy piłkarze, którzy charakteryzują się cierpliwością do ludzi, którzy ich wyzywają itp
Bardziej chodzi tutaj o to że irytuje mnie jego brak decyzji i określenia się w którą stronę chce iść jako piłkarz

1

Jestem za transferem Neymara, ale im dłużej trwa ta szopka i im więcej informacji o jego przejściu do Realu tym bardziej jestem zawiedziony bo po tej nauczce, która dostał w PSG i po tym jak się pożegnał z kibicami i pozwalał na ciągnięcie się szopki z jego udziałem to ten nadal robi to samo. Nie wyciągnął wniosków i dalej zamiast się określić i powiedzieć, że do Realu nie pójdzie to on wraz z jego ojcem już zaczynają. Jakieś obserwowanie przez jego ojca Ramosa itp.

Naprawdę słabo, lubię go i mam do niego straszny sentyment ale im dłużej to wszystko trwa tym bardziej mam coraz większą nadzieję, że Bartek rzuci to w cholerę i odpuści sobie jego transfer

43

Istny przykład człowieka, który pomimo przeciwności losu nigdy się nie poddaje i walcząc znajduje się w jednym z najlepszych klubów na świecie

1

Panooowie spokojnie, odpali po 30-stce

2

@leonardo93 Neymar w formie zjada mbappe

0

Dziecinnieje ostatnio ta La rambla

2

@Chwytliwy biierz xiaomi, które u góry polecają. W niskiej cenie masz telefon na poziomie flagowych wartych po 2 albo i 3 tysie

0

Tak teraz pomyślałem, ale to by było trio Messi, Neymar i CR7. Każdy w swoim najlepszym dla siebie czasie. Byłoby rozjezdzanie rywali jeden po drugim xD

5

@SeeleyBooth life is brutal and full of zasadzkas

0

@BarcaInfo ale zdjęcie to mogli lepsze zrobić xD

1

@anton95 może go pierun trzepnął bo miały być w nocy burze

2

@Naturopata skąd masz taki niezły towar? Daj info na priv

2

@Grubson06 Helena mam zawał

0

@skyline94p To nie wspieraj, ktoś Ci każe? Ważne, że drużyna będzie mocniejsza

3

Neymar wracaj w końcu gdzie Twoje miejsce

5

@kenneth99 Chociaż przyjemnie się będzie na nią patrzyło. Lepsza taka polityk niż strucel

4

@VamosRakieta Oglądałem jako dziecko i patrząc z perspektywy dorosłego człowieka to ten film idealnie obrazuje życie frustrata

0

@BoRoWieC Pudzian, chociaż Burneika bardzo sympatyczny gość

0

Dom na przeklętym wzgórzu, ciekawa historia, trochę słabsza jakość bo jednak prawie 20 letni, ale fajny

1

@Dejvv Kluczowy tydzień jest kluczem do kluczowego tygodnia

0

@l0Messini Akurat kwestia jego zarobków to jedna sprawa.
A co do wywiadu to po części się z Tobą zgodzę jednakże jeśli zapytali go o wspomnienie to jasne, że powiedział o czymś co przeszło do historii za jego pomocą.

0

@Tiisso No uargumentuj swoją wypowiedź. Jedyne co można mieć do niego od strony PSG patrząc to jest to, że nie wychodzi i nie mówi jaka jest sytuacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?