Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@TheNekro94 On to kierował do Luisa, a nie do Ciebie w sumie
0
@Criss18Barca Serie A - niestety ale tylko Juventus. Milan, Roma, Inter jak co roku. Niby nadzieje wielkie na odbudowę, wielkie nazwiska i jak zwykle oklep
5
@soczeq Oglądałeś Ty go chociaż ostatnio? Czy tak gadasz byle gadać
14
@viscajasiek Nie muszą się chować, ale też nie muszą zasuwać w jakiś chorych paradach i paraliżować miast. Co mnie obchodzi kto jakiej jest orientacji. Ja nie chodzę na sztucznych manifestacjach i nie maluję serduszek i innych gówien na zabytkach czy innych budynkach tak jak to miało miejsce w moim mieście po jednej z takich chorych parad.
0
@BieVo No to poznasz, ale czuję, że niekoniecznie przekazaną w sposób kulturalny :D
3
@BieVo No i polecą bany - to jest ten moment, w którym można zauważyć kto jest oazą spokoju :D
19
@BarcaInfo Jeśli to prawda to oznacza, że serio Neymar wyląduje u nas z czego niezmiernie sie cieszę bo im szersza kadra tym lepiej
0
Sędzia CAS: Radzę Leo Messiemu złożenie przeprosin, ponieważ oni zamierzają nim potrząsnąć poprzez sankcje
Gustavo Abreu, sędzia Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie (CAS) , zabrał głos ws. wypowiedzi Leo Messiego podczas Copa America.
Gustavo Abreu radzi gwiazdorowi FC Barcelony, by przeprosił za swoją wypowiedź, inaczej kara rzeczywiście będzie surowa.
- Radzę Messiemu złożenie przeprosin, ponieważ oni zamierzają nim potrząsnąć poprzez sankcje. Powinien przeprosić, a wówczas nie uderzą w niego z całą siłą - oznajmił sędzia.
Abreu przekonuje również, że na Messiego naciskają przedstawiciele Argentyńskiej Federacji Piłki Nożnej, którzy chcą, by piłkarz złożył publiczne przeprosiny.
Zrodlo: meczyki.pl
Ciekawe czy nałożą na niego sankcje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JaSzymon To ten z prawej to Dissblaster?
0
Za mało tam miejsca, lekka kopanina z dziećmi
1
@Skaramuczi Jedna zła literka i już się pojawiają wykształciuchy po polonistyce
0
@Momalsino Wiadomo, że osobą, która będzie początkowo siedziała na ławie jest Dembele. Z tym, że wystarczy zauważyć, że Suarez najmłodszy już nie jest i niedługo mogą się zamienić miejscami
1
@Momalsino Nie po prostu nie interesuje mnie czy chcesz Neymara czy nie. Klub i tak zrobi to co będzie najlepsze dla przyszłego sezonu. A osoba, która nie chce Neymara w Barcelonie śmiem twierdzić chce kolejny sezon jedynie z wygraną ligą.
Po Messim to właśnie Neymar jest osobą, która potrafi zrobić coś z niczego.
0
@Momalsino Ok, dzięki czekałem na Twoją odpowiedź właśnie
0
@nwchades to jest Atletico - tego nie zrozumisz
8
To teraz czekamy na wywiad Neymara
0
Zawsze wymówki. Z takim zespołem to Legia powinna gładziutko wygrywać bez zbędnej napinki
4
@Qlewer Jarek też tutaj pewnie siedzi bo ma dość spoglądania na swój "twór"
0
@IronSanHybrid Prawde mówiąc oczekiwałem po nim więcej xD
0
@PanRol Chyba wybrałbym odpowiedź C bo na chwile obecną mimo wyników to niezbyt podoba mi się styl gry
25
@masq Neymar bez dwóch zdań
0
@Odesseiron może przykładowo wystarczyłoby powiedzieć, że są rozmowy, ale podchodzą do tego tematu na trzeźwo? Przykładowo to? Czy tak dla twojego zamkniętego umysłu trudno inną wypowiedź skonstruować ?
1
No i jak zawsze Bartomeu zaprzecza kontaktom i twierdzi, że klub nie jest zainteresowany Neymarem i nie ma tematu, a potem wychodzi że jednak jest. On jak coś mówi to trzeba brać to na odwrót bo nigdy prawdy nie mówi ehh
0
@LuisSalvano Nie było tematu xD
0
@Transu96 Jak bóg to tylko megawonsz
1
@Avada Kedavra Widzę, że jesteś lekarzem i wiesz w jakim stanie jest jego kostka. Wiesz to lepiej niż lekarze, którzy przeprowadziliby ewentualne badania podczas jego przenosin?
Kurczę to ja nie będę się rejestrował do lekarza tylko będę walił prosto do Ciebie xDDDD
3
@Wawrzyszewski Dlatego PSG wydaje komunikat ubolewający nad tym, że się nie zjawił? XD
0
@Avada Kedavra Przypominam, że jak grał w Barcelonie to nie był tak często kontuzjowany. Podejrzewam to w jaki sposób się obecnie prowadzi ma wpływ na jego kontuzjogenność. (jeśli jest takie słowo)
Jeśli wróciłby do Barcy to jestem pewien, że dałby radę wrócić do dawnej formy
0
@BarcaInfo I bardzo dobrze. Bądź co bądź, źle się zachował, ale jakość Barcelony z nim w składzie podniosłaby się niebotycznie. Brakuje tej trzeciej literki z MSN