2

@swiergol2 Mecz z Realem Madryt przykładowo, w którym nie grał Messi?

1

@takisobiektos Jak redakcja często 95% informacji transferowych nie wkleja. Jedynie to co stricte dotyczy Barcelony.

0

@krzychu1526 No i na Twoim przykładzie. Proszę powiedz co masz do tego, że cieszę się, że wchodzę na la ramble i mam wszystkie wiadomości z ostaatniej chwili zamieszczone w jednym miejscu przez jedną osobe?
Nadal nie widzę aby jakiś argument poleciał sensowny do tego aby tak jak niektórzy hejtować człowieka xd

1

@Ibra9PSP Ale akurat każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, niezależnie czy pisze głupoty czy nie. Inaczej 80% osób nie miałoby prawa tutaj przebywać xD

0

@ksobi W pełni popieram, samemu mnie to zastanawia co niektórym z tych herbów

82

Tak się przyglądam czasem osobom, które tutaj przesiadują i zauważyłem, że niektórzy mają straszny ból dupy, że BarcaInfo wkleja szybko wiadomości i zgarnia zielone - jakby to była jakaś waluta dla niektórych cenniejsza niż pieniądze.

PS. Barcainfo trzymaj tak dalej, dzięki za szybkie informacje i podziwiam, że Ci się chce mimo tylu bananów na tej stronie i tylu banów xD

3

@TheNekro94 nie każdy musi być orłem z matmy. Każdy ma coś innego co lubi i w czym czuję się dobry xD

6

@BoRoWieC Chyba nigdy nie siedziałeś w automacie. Sam jeżdżę manualem i nie widzę tego uczucia. Jedynie jak w korkach stoję to czuję zmęczenie jak macham i sprzęgłem i biegami. Następne auto tylko w automacie.

0

Gra ktoś w padventures? :P

5

@Grubson06 Nie żeby coś, szanuje ale tęsknić nie będę

0

@Gaucho Moim zdaniem Bartomeu oprócz słabego sprzedawania piłkarzy to klubu nie prowadzi aż tak źleeeee xD

0

@Lord_Vader Do A6C6 drogie są części. Do tego w kwocie 15-17 tys nie jestem pewny czy znalazłbyś w miarę dobry egzemplarz.

1

@Rewolucja123 Przecież Alvesa tak jakby wypchnęli z klubu. Sam mówił, że chciał zostać

8

@Avada Kedavra Przecież on tylko spytał. Co za problem odpowiedzieć. Jest niedziela i może promotor nie dał studentom prywatnego numeru. Żałosne są takie komentarze, że na podstawie komentarza stwierdzasz jaki z niego magister

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Veb1233 I dobrze. Stracimy na to trochę jakościowo, ale jeśli sam gracz nie wyraża chęci grania dla nas no to cóż zrobić. Nie warto się przepychać i przeginać budżetowo

1

@xwiktoriax ja mieszkaniec Koszalina xD

0

@Kapitan hawk ja to tutaj widzę 4 powody dla których lubić można lato xD

1

Wiecie jakie jest rozwiązanie na słabą frekwencję na wyborach? Stworzyć aplikację do głosowania, w której każdy człowiek musiałby mieć indywidualny kod do logowania. Głosowanie zajmowałoby minutę - to samo odnośnie wprowadzanych przepisów odnośnie niedziel bez handlu, kupowania alkoholu po północy itp.
Robią ankietę - ludzie głosują i zależnie od tego jak wygląda głosowanie ustalają przepisy. A nie, że siedzą sobie dziadki i pierdzą w stołki i jeszcze będą mi mówić czy mogę iść do pracy w niedzielę czy nie. PS. Jestem studentem i 200zł dniówki by się przydało.

3

Podoba mi sie nowa la rambla z tym, że pasek z lewej gorące dyskusje mógłby iść do góry, a posty mogłyby być szersze dzięki czemu lepiej czytelne.

Fajnie, że posty z twittera widać bez wchodzenia w link. Ogromny plus :P

0

@Kidd u mnie zmieniona już jest rambla

0

Mistrzowie dawania dupy w rewanżu

0

Mane niczym Phelps w basenie

0

Wygląda jakby po 20 minutach gry spuchli

0

Nooo zaczynamy się bujać powoli :D

0

Czemu on nie strzelał????

0

Nadal sporo czasu na ogarnięcie się. Byle drugiej otrzeźwiającej nie dostać

0

Takie nic chciało po prostu dotknać Boga

0

Ale ten Shaquiri mały i skokszony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?