Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@swiergol2 Mecz z Realem Madryt przykładowo, w którym nie grał Messi?
1
@takisobiektos Jak redakcja często 95% informacji transferowych nie wkleja. Jedynie to co stricte dotyczy Barcelony.
0
@krzychu1526 No i na Twoim przykładzie. Proszę powiedz co masz do tego, że cieszę się, że wchodzę na la ramble i mam wszystkie wiadomości z ostaatniej chwili zamieszczone w jednym miejscu przez jedną osobe?
Nadal nie widzę aby jakiś argument poleciał sensowny do tego aby tak jak niektórzy hejtować człowieka xd
1
@Ibra9PSP Ale akurat każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, niezależnie czy pisze głupoty czy nie. Inaczej 80% osób nie miałoby prawa tutaj przebywać xD
0
@ksobi W pełni popieram, samemu mnie to zastanawia co niektórym z tych herbów
82
Tak się przyglądam czasem osobom, które tutaj przesiadują i zauważyłem, że niektórzy mają straszny ból dupy, że BarcaInfo wkleja szybko wiadomości i zgarnia zielone - jakby to była jakaś waluta dla niektórych cenniejsza niż pieniądze.
PS. Barcainfo trzymaj tak dalej, dzięki za szybkie informacje i podziwiam, że Ci się chce mimo tylu bananów na tej stronie i tylu banów xD
3
@TheNekro94 nie każdy musi być orłem z matmy. Każdy ma coś innego co lubi i w czym czuję się dobry xD
6
@BoRoWieC Chyba nigdy nie siedziałeś w automacie. Sam jeżdżę manualem i nie widzę tego uczucia. Jedynie jak w korkach stoję to czuję zmęczenie jak macham i sprzęgłem i biegami. Następne auto tylko w automacie.
0
Gra ktoś w padventures? :P
5
@Grubson06 Nie żeby coś, szanuje ale tęsknić nie będę
0
@Gaucho Moim zdaniem Bartomeu oprócz słabego sprzedawania piłkarzy to klubu nie prowadzi aż tak źleeeee xD
0
@Lord_Vader Do A6C6 drogie są części. Do tego w kwocie 15-17 tys nie jestem pewny czy znalazłbyś w miarę dobry egzemplarz.
1
@Rewolucja123 Przecież Alvesa tak jakby wypchnęli z klubu. Sam mówił, że chciał zostać
8
@Avada Kedavra Przecież on tylko spytał. Co za problem odpowiedzieć. Jest niedziela i może promotor nie dał studentom prywatnego numeru. Żałosne są takie komentarze, że na podstawie komentarza stwierdzasz jaki z niego magister
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Veb1233 I dobrze. Stracimy na to trochę jakościowo, ale jeśli sam gracz nie wyraża chęci grania dla nas no to cóż zrobić. Nie warto się przepychać i przeginać budżetowo
1
@xwiktoriax ja mieszkaniec Koszalina xD
0
@Kapitan hawk ja to tutaj widzę 4 powody dla których lubić można lato xD
1
Wiecie jakie jest rozwiązanie na słabą frekwencję na wyborach? Stworzyć aplikację do głosowania, w której każdy człowiek musiałby mieć indywidualny kod do logowania. Głosowanie zajmowałoby minutę - to samo odnośnie wprowadzanych przepisów odnośnie niedziel bez handlu, kupowania alkoholu po północy itp.
Robią ankietę - ludzie głosują i zależnie od tego jak wygląda głosowanie ustalają przepisy. A nie, że siedzą sobie dziadki i pierdzą w stołki i jeszcze będą mi mówić czy mogę iść do pracy w niedzielę czy nie. PS. Jestem studentem i 200zł dniówki by się przydało.
3
Podoba mi sie nowa la rambla z tym, że pasek z lewej gorące dyskusje mógłby iść do góry, a posty mogłyby być szersze dzięki czemu lepiej czytelne.
Fajnie, że posty z twittera widać bez wchodzenia w link. Ogromny plus :P
0
@Kidd u mnie zmieniona już jest rambla
0
Mistrzowie dawania dupy w rewanżu
0
Mane niczym Phelps w basenie
0
Wygląda jakby po 20 minutach gry spuchli
0
Nooo zaczynamy się bujać powoli :D
0
Czemu on nie strzelał????
0
Nadal sporo czasu na ogarnięcie się. Byle drugiej otrzeźwiającej nie dostać
0
Takie nic chciało po prostu dotknać Boga
0
Ale ten Shaquiri mały i skokszony