0

Na takim lvlu to tak, ale jak ktoś niedawno wrócił i ma 82 lvl to tam średnio z zarobkirm

0

No ale Ci powiem że kurde teraz bez waste na expie ciężko

0

Właśnie wróciłem dwa tygodnie temu do gry i co mnie zdziwiło Real tibia wiele się zmieniła i sporo na lepsze xD
Ktoś na Bonie?

0

Gra stąd ktoś jeszcze w Tibie? xD

4

Mam prośbę. Mojego kolegi córa bierze udział w konkursie. Jak możecie zagłosujcie - będę wdzięczny :(
https://rudaslaska.com.pl/plebiscyt-odpowiedz,wybierz-najfajniejsze-zdjecie-pierwszoklasisty-z-tyta---weronika-z-czarnego-lasu,1351456,19570.html

0

Piłka podskakuje sama z siebie jakby miała zaraz odlecieć

4

Albo mi sie wydaje albo Dembele strasznie na sępa jak to mówią ligi osiedlowe

0

Zaczynamy zabawe z obramowaniem xD

1

Pewnie na szybko było pisane, stąd taka budowa zdania. Oczywiście już geniusze po polonistyce musieli wychylić czoła

0

Słyszałem to w radiu tydzień temu.

0

Jest ktoś dobry z języka Angielskiego i byłby w stanie przetłumaczyć mi jedno zdanie na priv? Bo musze się utwierdzić w przekonaniu

1

Jakby kogoś to interesowało to Taco Hemingway chwile temu wrzucił nowy album na youtube.

Swoją drogą gość mógłby większy napływ ludzi zgarnąć poprez promocję i lepszy marketing jak niektórzy, a on wrzuca sobie cały album za przeproszeniem z dupy bez praktycznie żadnego słowa zapowiedzi. Podziwiam chłopa

0

Leo Mossi... Może Fonsi

0

Wysmiewacie Meze, aa będzie jak z Miną ze jeszcze gola wbije

0

Higuain zbiera się do strzału jak du.. do srania

10

Lata lecą a Higuain nic się nie zmienia

0

Oojjj coś czuje problemy Argentyny z Chorwacją xD

2

Marciniak...
że tak to tylko tu zostawię

0

Teraz 4 minuty schodzi z boiska

3

Jak oni mają strzelić jak Islandia w 11 stoi pod własną bramką. No masakra to są mistrzostwa świata

0

Marciniak co za pie...

2

Autobus jak za czasów Mourinho

0

Messi by doskonale pasował do stylu gry Hiszpanii

0

Jak nie karny to moze wolny?

0

Ja pier... No niemozliwe

7

Ale powiem jedno. Mistrzostwa świata to chyba jedyne rozgrywki, które tak wiele osób ogląda i kibicuje. Jak na razie praktycznie w każdym meczu widać było taką walkę w każdym z zawodników, że aż szkoda, że się skończyły. Pozostało czekać na kolejne

1

Nigdy więcej nie obejrzę z nim meczu w roli głównej oprócz el classico

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czaruje, czaruje..

2

Gorszego mema wizualnie i merytorycznie nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?