Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na takim lvlu to tak, ale jak ktoś niedawno wrócił i ma 82 lvl to tam średnio z zarobkirm
0
No ale Ci powiem że kurde teraz bez waste na expie ciężko
0
Właśnie wróciłem dwa tygodnie temu do gry i co mnie zdziwiło Real tibia wiele się zmieniła i sporo na lepsze xD
Ktoś na Bonie?
0
Gra stąd ktoś jeszcze w Tibie? xD
4
Mam prośbę. Mojego kolegi córa bierze udział w konkursie. Jak możecie zagłosujcie - będę wdzięczny :(
https://rudaslaska.com.pl/plebiscyt-odpowiedz,wybierz-najfajniejsze-zdjecie-pierwszoklasisty-z-tyta---weronika-z-czarnego-lasu,1351456,19570.html
0
Piłka podskakuje sama z siebie jakby miała zaraz odlecieć
4
Albo mi sie wydaje albo Dembele strasznie na sępa jak to mówią ligi osiedlowe
0
Zaczynamy zabawe z obramowaniem xD
1
Pewnie na szybko było pisane, stąd taka budowa zdania. Oczywiście już geniusze po polonistyce musieli wychylić czoła
0
Słyszałem to w radiu tydzień temu.
0
Jest ktoś dobry z języka Angielskiego i byłby w stanie przetłumaczyć mi jedno zdanie na priv? Bo musze się utwierdzić w przekonaniu
1
Jakby kogoś to interesowało to Taco Hemingway chwile temu wrzucił nowy album na youtube.
Swoją drogą gość mógłby większy napływ ludzi zgarnąć poprez promocję i lepszy marketing jak niektórzy, a on wrzuca sobie cały album za przeproszeniem z dupy bez praktycznie żadnego słowa zapowiedzi. Podziwiam chłopa
0
Leo Mossi... Może Fonsi
0
Wysmiewacie Meze, aa będzie jak z Miną ze jeszcze gola wbije
0
Higuain zbiera się do strzału jak du.. do srania
10
Lata lecą a Higuain nic się nie zmienia
0
Oojjj coś czuje problemy Argentyny z Chorwacją xD
2
Marciniak...
że tak to tylko tu zostawię
0
Teraz 4 minuty schodzi z boiska
3
Jak oni mają strzelić jak Islandia w 11 stoi pod własną bramką. No masakra to są mistrzostwa świata
0
Marciniak co za pie...
2
Autobus jak za czasów Mourinho
0
Messi by doskonale pasował do stylu gry Hiszpanii
0
Jak nie karny to moze wolny?
0
Ja pier... No niemozliwe
7
Ale powiem jedno. Mistrzostwa świata to chyba jedyne rozgrywki, które tak wiele osób ogląda i kibicuje. Jak na razie praktycznie w każdym meczu widać było taką walkę w każdym z zawodników, że aż szkoda, że się skończyły. Pozostało czekać na kolejne
1
Nigdy więcej nie obejrzę z nim meczu w roli głównej oprócz el classico
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czaruje, czaruje..
2
Gorszego mema wizualnie i merytorycznie nie widziałem