0

@kch Hahahaha piękny komentarz

0

@Krzyniu A to przepraszam jak nie można się cieszyć wygrana z 3 najlepszym klubem LL i ćwierćfinalistą LM. Ja już nie będę.

1

@Kapitan9 Ty oglądałeś dzisiejszy mecz realu że mówisz że się tak źle nie zachowuje?

0

@JimMorrisonFCB Jakby nie bawiło to bym nie czytał, że Xavi oficjalnie wraca od następnego sezonu

0

Ale tutaj dziadziusie siedzą, jak jeszcze bawi prima aprilis, oj boomerki z was

0

@gumaz Elegacko za latanie z maczetami

1

@blakkudium A byli takim zdecydowanym faworytem w LM, a tutaj może już byc niespodzianka ze Sportingiem XD

1

@Laminedependencia W prawej nodze ledwo pięta dotyka, a w lewej pierwsze co idzie to pięta XD Przeciez widać jak byk na filmiku

1

@esem91 A co ma do miarodajności profil zawodnika? XD

0

@Faro Lepiej to niż jakby mieli skakać z 8 pieter.

14

Moim zdaniem każdy pomysł bardzo fajny, tylko żeby się sędziowie stosowali do tego.

1

@Faro Hahahahahaha, coś pieknego :D

1

@Ptasior Dokładnie, rok temu słyszałem od jednego 30 letniego hala dzieciaka, że kupili Mbappe i w grudniu bedzie 20 punktów przewagi, a kazdy wie jak było XDDD

0

@Frimpong Nie wiem czy nie Frimpong XD

1

@Faro U mnie Barca - Live i Barca win.

1

Ludzie tu są tak piękni XDDD Jeden pisze, że Lewy pressuje, drugi, że Garcia nie broni XDDDD, trzeci, że Gavi sztywniak XDDDD Piszcie dalej, pieknie się to czyta XD

0

@Proxi Własnie widziałem jak spacerował

14

@PatrychoO A co miał zrobić tu? XD Chłop mu pakuje z 2 metrów i jeszcze prawie to wyjął

0

@BarcaKings965212 Ale jaka lige? Mistrzow?

3

Ale mnie Yamal zaczyna irytować za takie zachowania jak teraz…. Dramat

0

@Vurt Drużynę powinno budować sie od obrony.

0

@mekston Dokładnie xD

1

@Arden Pozwolić mu 2 razy do roku pojechać na 3 miesiące, na wakacje wzmocnić się duchowo.

0

@addept I bardzo dobrze, niech nawet na trybunach wyląduje za to że ma taki potencjał, a wybrał tak żalośnie grający klub

0

@Rifek Na pewno lepszą ekipę niż teraz jest XD

1

@Messiah10 Środek Pedri, Gavi i Bernal. Innej możliwości nie widzę.

1

Trochę się dziwię, że Flick wystawial Kounde praktycznie w każdym meczu zamiast Cancelo. Przecież Kounde w tym sezonie to jest porażka, a Cancelo jak widać spokojnie go mógł w przynajmniej paru meczach odciążyć.

0

@pride1899 Bo nie mogą chyba na razie.

0

@LukaszFan Emery i PSG też mieli nie być głupi.

0

@Victorybarca Dobrze że dałem getafe z podpórką hehe także 3.0 kurs wleciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?