Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kch Hahahaha piękny komentarz
0
@Krzyniu A to przepraszam jak nie można się cieszyć wygrana z 3 najlepszym klubem LL i ćwierćfinalistą LM. Ja już nie będę.
1
@Kapitan9 Ty oglądałeś dzisiejszy mecz realu że mówisz że się tak źle nie zachowuje?
0
@JimMorrisonFCB Jakby nie bawiło to bym nie czytał, że Xavi oficjalnie wraca od następnego sezonu
0
Ale tutaj dziadziusie siedzą, jak jeszcze bawi prima aprilis, oj boomerki z was
0
@gumaz Elegacko za latanie z maczetami
1
@blakkudium A byli takim zdecydowanym faworytem w LM, a tutaj może już byc niespodzianka ze Sportingiem XD
1
@Laminedependencia W prawej nodze ledwo pięta dotyka, a w lewej pierwsze co idzie to pięta XD Przeciez widać jak byk na filmiku
1
@esem91 A co ma do miarodajności profil zawodnika? XD
0
@Faro Lepiej to niż jakby mieli skakać z 8 pieter.
14
Moim zdaniem każdy pomysł bardzo fajny, tylko żeby się sędziowie stosowali do tego.
1
@Faro Hahahahahaha, coś pieknego :D
1
@Ptasior Dokładnie, rok temu słyszałem od jednego 30 letniego hala dzieciaka, że kupili Mbappe i w grudniu bedzie 20 punktów przewagi, a kazdy wie jak było XDDD
0
@Frimpong Nie wiem czy nie Frimpong XD
1
@Faro U mnie Barca - Live i Barca win.
1
Ludzie tu są tak piękni XDDD Jeden pisze, że Lewy pressuje, drugi, że Garcia nie broni XDDDD, trzeci, że Gavi sztywniak XDDDD Piszcie dalej, pieknie się to czyta XD
0
@Proxi Własnie widziałem jak spacerował
14
@PatrychoO A co miał zrobić tu? XD Chłop mu pakuje z 2 metrów i jeszcze prawie to wyjął
0
@BarcaKings965212 Ale jaka lige? Mistrzow?
3
Ale mnie Yamal zaczyna irytować za takie zachowania jak teraz…. Dramat
0
@Vurt Drużynę powinno budować sie od obrony.
0
@mekston Dokładnie xD
1
@Arden Pozwolić mu 2 razy do roku pojechać na 3 miesiące, na wakacje wzmocnić się duchowo.
0
@addept I bardzo dobrze, niech nawet na trybunach wyląduje za to że ma taki potencjał, a wybrał tak żalośnie grający klub
0
@Rifek Na pewno lepszą ekipę niż teraz jest XD
1
@Messiah10 Środek Pedri, Gavi i Bernal. Innej możliwości nie widzę.
1
Trochę się dziwię, że Flick wystawial Kounde praktycznie w każdym meczu zamiast Cancelo. Przecież Kounde w tym sezonie to jest porażka, a Cancelo jak widać spokojnie go mógł w przynajmniej paru meczach odciążyć.
0
@pride1899 Bo nie mogą chyba na razie.
0
@LukaszFan Emery i PSG też mieli nie być głupi.
0
@Victorybarca Dobrze że dałem getafe z podpórką hehe także 3.0 kurs wleciał