Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Czemu Footrolla? Wystarczy napisać Trolla. Niesamowity jest ten człowiek xD
0
@Messibestplayerintheworld I oby nie sędziował
0
@Messibestplayerintheworld Pięknie grał
1
@kubix05 Oby na urodziny dzisiaj wygrał wolne od LM do końca sezonu :)
0
Po takim dwumeczu jak z Bodo na pewno chce
1
@Mutas95 No tak, mógł się nie przyznawać tutaj racja, bo raczej nic by mu nie udowodnili, bo to jest słowo przeciwko słowu, ale nie zmienia to faktu, że jakby każdy zawodnik płakał po wyzwiskach i takie coś by było karane potem to nie miałby kto grać i takie są fakty. Kibice śpiewają ,,Puta Barca", ,, Puta Real" i to nie ma karane i nie szukają osób które tak śpiewają, bo kibicować i chodzić na stadiony też by nie miał kto. To są żarty przecież co sie na tym świecie dzieje. To jest słowo przeciwko słowu.
1
Jak byłbym Mou, kazałbym go połamać nawet kosztem awansu. Może to by coś go nauczyło.
5
@Mutas95 I co z tego? Myślisz ze pilkarze sie nie wyzywają? Tylko ten śm*** sie poleciał spłakać do sedziego XD
0
@FCB24 A gdzie Barca 6-1 PSG?
4
A czerwona kartka w 50 minucie już nie podlega dyskusji? XDDDDD Co za cep haha. ptfu na niego.
2
Niestety atmosfera u siebie na trybunach nie ta sama co w meczu z PSG, jak ci*** nie chcą wpuścić ultrasów na stadion. Wierzyć trzeba w powrót, ale fakty są takie że zawodnicy PSG wtedy bali się tej atmosfery, a teraz zawodnicy Atletico powinni się bać jeszcze bardziej wściekłych ultrasów za to co ten pajac w żółtej koszulce wczoraj gwizdał.
1
@Pedri16Future Powinni mu to samo zrobić co on zrobił.
0
@Zoker B, zamiana Nico na rashforda i zostaje jeszcze 25 baniek.
0
@LukaszFan Już nawet nie o drugie. Villareal wygra swoje mecze i Atletico spada na 4 miejsce
1
@norbi77 Czerwo tutaj to akurat przesada, żółta byłaby ok.
0
@Rupert_Haubica Ale kto?
0
@Andi18 Najpierw to on musi w tym PSG grac
0
W ktorej minucie dziś czerwona Araujo? 20? 30?
2
Dlaczego nie Roony za Yamala? Yamal wszystko będzie grać od dechy do dechy? Oby sie to nie skończyło jak z Pedrim.
1
A komentatorzy smutni bo realek gola stracił xd ptfu na nich.
0
@Derpowsky Nie degradacje bo by zarobił, lepiej niech nie sędziuje wogole
0
@Sulimo A nie może rotować Roonym? Jakiś niemoralny jesteś? Roony dobry zmiennik
0
@Derpowsky Nie, on dostał w 91 minucie a Araujo dostaje w 30
0
@Criss18Barca Ty jako kibic i fan nie wiesz czy może bronić?
2
@Pedri16Future Wolności? Moim zdaniem nawet coś wiecej, tylko nie wiem czy bana nie dostane jak to tutaj napiszę.
1
@kanver_ A wiesz gdzie mam od nich rekordy? Szeroko i głęboko w d***
1
@Messibestplayerintheworld No i jest następny, a co niektórzy się tutaj napłakali o Dro to jest coś pięknego.
0
@AlexDark00 No kto i kogo wyciągnął niby? XDDDD
6
@AlexDark00 To chyba nie pamiętasz jacy zawodnicy w niej grali xddddd
1
@APTAPT Gładko z drużyną ze strefy spadkowej.