Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Metalowy14 A jak Yamal broni to już źle co? Poza boiskiem a przede wszystkim na boisku prezentuje sie jak zwykły buc. A jak u ciebie osiągnięcia oznaczają szacunek to powodzenia XDDDDD Szanować to można Modricia albo Kroosa a nie takie buca jakim jest Carvajal.
0
@Metalowy14 Hahahahahhaaha szacunek do Carvajala? XDDDDDDD
0
@Filipem No to proszę o niepowoływanie piłkarzy Barcy na zgrupowania. Po problemie.
0
@LeszekFCB Żadnego. W szatni na bank wyzwiska lecą w stronę Barcy.
0
@Pedri16Future To ja też mogę powiedzieć że yamal odpowiedział na jeszcze wcześniejsze prowokacje realu. I tak można w kółko.
2
@spiderman1899 Jak ten carvajalek na tą rozmowę dotrze teraz?
0
Komentarz usunięty
1
@norbi77 Też na to zwróciłem uwagę XD Hit totalny.
0
@Pedri16Future Żałosny to ty jesteś XD
0
@Hosh Szkoda ze go nie udusił
0
@MYTO Adidas Ultraboost już 7 rok leci. Na dodatek nie sa wgl zniszczone.
0
@loswariatofano Nie pokazywać od małego, że musi być wszystko po myśli kobiety, czyli matki, tylko, że ojciec ma więcej do gadania.
0
@45 Jak dostaniemy 350 za Yamala to za średniego grajka zawołają nam 250, tak jak to było jak sprzedaliśmy Neymara.
1
@4drian0 Wydaje mi się, że jakby był Garcia to jeszcze lepiej by to wyglądało, bo by umiał coś rozegrać, a Szczęsny co piłka to na aut.
0
@czarny20 Dokładnie, tak samo nie rozumiem takie hejtu na Yamala ze strony ,,kibiców" Barcy. Oni mogą prowokować odkąd pamiętam, za to jak młody się nie boi i powie swoje to jest hejtowany XDDD Nie rozumiem tego ale tutaj można sie wszystkiego spodziewać. Uwierz, że jakby taki carvajal mi pokazał tak jak wczoraj Yamalowi, to wypomniałbym mu na kadrze, co on kiedyś odwalał, a teraz ucisza XD
1
@TR3YWAY Niestety teraz za takie wychowanie biją brawa, a tak być nie powinno. Teraz 1 miesiąc ciąży a baba se już w domu siedzi, bo nie nadaje sie do pracy XDDD
2
@TR3YWAY Niestety dopóki będzie sie chłopców wychowywać na stulejaków, to będzie co raz gorzej.
0
@czarny20 Niestety, dopóki u nas w środku obok Pedriego będą grać takie chucherka jak De Jong, (nie piszę tutaj, że jest słaby, bo technicznie jest ok) zamiast gości którzy nie boją się zagrać chamsko ciałem, dostawić jakoś chamsko nogi itd. to zawodnicy realu będą sobie pozwalać. Tak samo wczoraj trochę nie rozumiem postawienie na duet obrońców Garcia-Cubarsi zamiast Araujo za któregoś z nich. Dla mnie to był błąd.
1
7 doliczył a juz 101 XDDDDDDDDD
0
@MessiForeverTheBest A skąd wiesz co mu Conte powiedział? Jak go obraził to miał nie odpowiadać i podkulić ogon, bo jest starszy? XDDDD No niestety, może ty jesteś taką nie powiem co, ale to że ktoś jest byłym trenerem, jest starszy i zaczyna mnie obrażać to nie znaczy, że mu nie odpowiiem i dam sie wyzywać. Jak ktos nie ma szacunku do mnie to ja nie mam szacunku do niego, nie ważne czy ma 20, 30 czy 80 lat czy jest byłym trenerem itd.
1
@Greg1991 Wydaje mi się, że już w Polsce nie jesteśmy.
0
@FcPortoFan1999 Porto i Raków muszą przynajmniej remis ugrac
0
@Frimpong Słabo to wygląda w tym momencie, ale popatrz jak ktoś poinwestował w jakieś kapsuły w 2014 roku ile teraz ma siana. Tak jest ze wszystkim, teraz spadek cen na KOSACH ale za to czerwone skiny poszły po 500% w górę i wydaje mi się, że cały czas pójdą do góry. Jak ludzie z nich będą kontrakty robić, to ich będzie brakować a co za tym idzie pójdą do góry, ale to jest tylko moje zdanie. Coś za coś.
0
@Frimpong Tak samo jest w inwestowaniu ze wszystkim, chyba oprócz nieruchomości. Największa głupota jest to co ty piszesz teraz.
0
@maroon A da ktoś 100 mln jak jest w takiej formie? Taka jest klauzula
1
@TR3YWAY Może ma 30 cm knagę, nie wiadomo
0
@maroon Teraz będzie drżeć o to, żeby w pucharach za rok grać XDDDDD
0
@damian16161212 To już się okazało i wyszło na dobre. Rash w porównaniu z Nico to kozak :D
0
@tbas Zobacz se oceny za mecz jakie ma Yamal po kontuzji a Nico po kontuzji (Yamal 4 mecze Nico 6 meczów opuścił). Co ty chłopie wgl porównujesz XD
3
@tbas Yamal przynajmniej ma liczby XD Wiliamsik niech z bratem se siedzi w tym Atleticu, a my mamy Rasha