Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Nico miał kontuzje 6 meczów, tak naprawdę 3 tygodnie. Znowu nie przesadzajmy, że przez kontuzje nie ma liczb. Jest przereklamowany i tyle, dobrze, że mamy Rasha.
1
@Zbyszard W 100% zgoda
2
@Zbyszard Dokładnie XD Obrażanie sie na Gundo bo prawde powiedział. Też nikt o tym nie pamięta? Dopiero teraz jak ofiare z siebie robi i psycha siadła po tym wszystkim co odwala.
3
@tbas Jeden kosztowny błąd? Czerwona z PSG? Czerwona z Realem? Jeden kosztowny błąd? Zejdz na ziemie.
0
@Sulimo Jak schował do kieszeni Viniego to go nie obrażali ani nie szydzili wiec jak cały czas? Jesteś w takim klubie to musisz sie z tym liczyć. Ile można te same błędy popełniać, mówić w wywiadach jakieś głupoty, zamiast przyjąć, że porażki były głównie jego winą i przeprosić kibiców?
0
@Pablozeusz Courtois to by nawet nie wytrzymał jakby obok niego próbowali strzelać, a nie cały czas w niego.
0
Niech już odejdzie, dość głaskania. Ileż można?
0
@Laminedependencia 3? XDDDD Chyba nie myslisz ze Real bedzie 4 xD
0
@partymaker Gavi tak jak napisałeś to jedna wielka niewiadoma, może tak być że będzie po prostu zajebistym zawodnikiem do rotacji, ale musimy ściągnąć dobrze zbudowanego i twardego SPD, dość już z tymi patyczakowatymi lalusiami na takiej pozycji
1
@partymaker Za de jonga ŚPD, z prawdziwego zdarzenia, dobrze zbudowanego a nie takiego patyczaka jak holender
2
@TR3YWAY No oczywiście ze jest
4
Ale ten Nico jest słabiutki XDDD To jest coś pieknego
1
@StevenGastonMartin99 Pedri Rapha wygladało na przemęczenie. Po kontuzji ciężko o 90 minut na takiej intensywności. Dobrze, że zeszli.
0
@tbas Wychodzi na to, że dosziśmy do półfinału słabą pomocą.
4
Vitor jak Vitor, może być ciekawie znowu XDD
0
@APTAPT Atletico które jest w gazie XDDD Betis który remisuje z przesłabą Girona i Alaves który też przegrał z przesłaba z Girona. A wyżej jeszcze dodałeś że Girona nieprzyjemna XDDD Ty wgl wiesz co sie dzieje w tym świecie piłki czy co?
0
@Comentateiro Coś pięknego :D
0
Tego olmo to puścić za 40 o ile ktoś za niego tyle da.
1
@Vegeta88 Najwiekszego stadionu z pojemością 45k? na bank, im wiecej miejsc będzie to bilety będą tańsze.
0
Najpierw ironiczne oklaski, że zajebiście wybrał jak na jego grę, a potem gwizdy buczenie - cały czas.
2
@Kgorecki2500 Po co to jezcze kupować? Co rok zamiast cos poprawiać to ona co rok jest gorsza XD
0
@Aragorn33 Lepiej być zwolennikiem Ukraińców co? Hahhaha
1
@zadafcb W Polsce też trzeba zapłacić, nic chyba za darmo nie jest
0
@4drian0 Tragedia, bo ktoś oszczędził pieniądze na wypłatach. XD
0
@Fantastyczny Chłopiec Oczywiście że Barca nie strzeli dziś - powiem więcej, obie nie strzelą, będzie 0:0
0
@Messibestplayerintheworld Jak nie przedłuża to od razu rezygnuje xd 160 zł już płacę żeby wszystko mieć
0
@Guillegavira Z elche to musimy wystawić najlepszych bo inaczej ciężko to widze. To nie jest przeciwnik na testowanie.
0
@PawkoFCB Ja mu daje maks 3 mecze.
1
@Messibestplayerintheworld Jeżeli chodzi o bronienie to świetnie zastąpił, ale niestety Wojtek co dostał pilke to ją wywalał na aut.
0
@ACMaldini3 Obecny rząd bardziej by sie skupił jednak na ewakuacji Niemców niż Polaków.