2

@Encore Nico miał kontuzje 6 meczów, tak naprawdę 3 tygodnie. Znowu nie przesadzajmy, że przez kontuzje nie ma liczb. Jest przereklamowany i tyle, dobrze, że mamy Rasha.

1

@Zbyszard W 100% zgoda

2

@Zbyszard Dokładnie XD Obrażanie sie na Gundo bo prawde powiedział. Też nikt o tym nie pamięta? Dopiero teraz jak ofiare z siebie robi i psycha siadła po tym wszystkim co odwala.

3

@tbas Jeden kosztowny błąd? Czerwona z PSG? Czerwona z Realem? Jeden kosztowny błąd? Zejdz na ziemie.

0

@Sulimo Jak schował do kieszeni Viniego to go nie obrażali ani nie szydzili wiec jak cały czas? Jesteś w takim klubie to musisz sie z tym liczyć. Ile można te same błędy popełniać, mówić w wywiadach jakieś głupoty, zamiast przyjąć, że porażki były głównie jego winą i przeprosić kibiców?

0

@Pablozeusz Courtois to by nawet nie wytrzymał jakby obok niego próbowali strzelać, a nie cały czas w niego.

0

Niech już odejdzie, dość głaskania. Ileż można?

0

@Laminedependencia 3? XDDDD Chyba nie myslisz ze Real bedzie 4 xD

0

@partymaker Gavi tak jak napisałeś to jedna wielka niewiadoma, może tak być że będzie po prostu zajebistym zawodnikiem do rotacji, ale musimy ściągnąć dobrze zbudowanego i twardego SPD, dość już z tymi patyczakowatymi lalusiami na takiej pozycji

1

@partymaker Za de jonga ŚPD, z prawdziwego zdarzenia, dobrze zbudowanego a nie takiego patyczaka jak holender

2

@TR3YWAY No oczywiście ze jest

4

Ale ten Nico jest słabiutki XDDD To jest coś pieknego

1

@StevenGastonMartin99 Pedri Rapha wygladało na przemęczenie. Po kontuzji ciężko o 90 minut na takiej intensywności. Dobrze, że zeszli.

0

@tbas Wychodzi na to, że dosziśmy do półfinału słabą pomocą.

4

Vitor jak Vitor, może być ciekawie znowu XDD

0

@APTAPT Atletico które jest w gazie XDDD Betis który remisuje z przesłabą Girona i Alaves który też przegrał z przesłaba z Girona. A wyżej jeszcze dodałeś że Girona nieprzyjemna XDDD Ty wgl wiesz co sie dzieje w tym świecie piłki czy co?

0

@Comentateiro Coś pięknego :D

0

Tego olmo to puścić za 40 o ile ktoś za niego tyle da.

1

@Vegeta88 Najwiekszego stadionu z pojemością 45k? na bank, im wiecej miejsc będzie to bilety będą tańsze.

0

Najpierw ironiczne oklaski, że zajebiście wybrał jak na jego grę, a potem gwizdy buczenie - cały czas.

2

@Kgorecki2500 Po co to jezcze kupować? Co rok zamiast cos poprawiać to ona co rok jest gorsza XD

0

@Aragorn33 Lepiej być zwolennikiem Ukraińców co? Hahhaha

1

@zadafcb W Polsce też trzeba zapłacić, nic chyba za darmo nie jest

0

@4drian0 Tragedia, bo ktoś oszczędził pieniądze na wypłatach. XD

0

@Fantastyczny Chłopiec Oczywiście że Barca nie strzeli dziś - powiem więcej, obie nie strzelą, będzie 0:0

0

@Messibestplayerintheworld Jak nie przedłuża to od razu rezygnuje xd 160 zł już płacę żeby wszystko mieć

0

@Guillegavira Z elche to musimy wystawić najlepszych bo inaczej ciężko to widze. To nie jest przeciwnik na testowanie.

0

@PawkoFCB Ja mu daje maks 3 mecze.

1

@Messibestplayerintheworld Jeżeli chodzi o bronienie to świetnie zastąpił, ale niestety Wojtek co dostał pilke to ją wywalał na aut.

0

@ACMaldini3 Obecny rząd bardziej by sie skupił jednak na ewakuacji Niemców niż Polaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?