Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb Chciałbyś słyszeć wymysły swojej żony cały czas codziennie?
0
@12Frost12 Napisz co z tym Negreirą. Chcę, żebyś zmarnował troche twojego nic cennego czasu.
2
@Eklerek Przecież to robi 80% piłkarzy, widać to po mokrym śladzie na koszulkach w tym miejscu.
0
@daniel32778 Pewnie jakieś barany sie spuszczały.
0
@Encore 51 games, 30 G/A, 21 penalties
0
@Czarny_ck Uspokojony to on jest jak się piłki boi i sie od niej odwraca jak przeciwnik oddaje strzał, albo jak się boi wstawić nogę jak rywal też idzie na kontakt.
2
Tym krzywym pyskiem to obronił.... I tutaj jeszcze ktoś pisał, że nie celują w niego...
0
@FCB24 De jong to panienka nie piłkarz
0
@MesQueUnClub_87 Jak go zastrzelili od razu to mu się właśnie upiekło. Powinien się męczyć.
0
@PIWOSZ89 Jak pralka chodzi, a mi się chce srać to idę się wysrać do zlewu w kuchni. Proste.
0
@marcin62 Powinien od razu w nogi strzelać, żeby został inwalidą jak na ludzi poluje.
1
@lucas/catalan W dzisiejszych czasach bez inwestora będzie lipa z każdym klubem powoli, niestety takie realia.
1
@Who_you_mam Przecież on pośmiewisko z siebie zrobił z tym braciszkiem jego XDDDD Atletic wiiiinnn lalalllalaaaaaaaa
4
Atletic wiiiiiiiin lalalalalaaaaaaa XDDD PTFU
4
@fart Dobrze, że nie gra za taki hajs XD
8
Pięknie Nico strzelony karny XDDDD Coś pieknego
0
@ventriloquist1 Dokładnie. Zdaniem niektórych tutaj to spoko ze patusiarnie wywalili XDDDD Pewnie uważają też, że fajnie jest na Camp Nou słyszeć ,,puta barca, puta barca hej, hej". Piękni ludzie tutaj siedzą XD
0
@Rifek A ty z tych co by mi trzepali.
0
@lithotripter Na szczęście
1
@KrychaFCB Co to za pytanie? To są wyborcy tuska xD
1
@lithotripter A mi sie wydaje, że nosisz takie żonobijki jak chłop na twoim profilowym.
1
@lithotripter No i gdzie rzucali w ludzi czymś albo coś? A jak masz na myśli tą flagę to ,,heil" oznacza po niemiecku ,,chwała" lub ,,sława". W czym masz problem?
0
Nie no zmieńcie to zdjęcie na głownej WIELKIEJ Pani wiceprezydent bo na to się patrzeć nie da XDDDD
10
@lithotripter Patusiarnia to jest to co robili pseudokibice Entrachtu, czyli rzucanie przedmiotami na sektor gdzie siedzą rodziny z dziećmi itd. Gdzie ty widziałeś patusiarnie na Camp Nou którą robili kibice Barcy?
1
@Bzyczekk No ja miałem na Francuzów, źle to troche napisałem.
0
@Bzyczekk Teraz jeszcze Vitality i pickem siedzi.
5
Dobrze, że dziś od Jagi wpierdziel obskoczyli jak autokarem jechali.
0
@kacperFCB_ Oberwało mu sie bo grał 19 minut, a pedri z Garcia po 85, mimo tego De Jong zamiast zapieprzać to wrócił ostani. Co ty wgl piszesz za głupoty? Lepiej nie komentuj.
0
@Pedri16Future W LM? Myślałem że to Liga Europy słuchając hymn, nawet poziomem gry by sie to zgadzało.
1
@Who_you_mam Spokojnie psycha mu siądzie jak będą po nim jechać i znowu tutaj sie troche osób znajdzie co m uwspółczują, bo jeden mecz zawalił XDDDDD