Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop Dembele to nie za wiele, a przynajmniej narazie bo kontuzje złapał.
0
Ten mecz Realu to wygląda jakby Legia grała z Podbeskidziem.
0
@Sergio_Devils W twoim ustawieniu Dembele z Fatim grają w środku pola. Raczej to nie zadziała.
3
Jeszcze Real odejdzie, socios zagłosują za dołączeniem i mamy jeden tytuł co roku więcej.
2
Juventus out czyli na ten moment El Clasico co tydzień.
0
Ciekawe jaki będzie kolejny klub, który da się nabrać na Mourinho. Na kafejce tam go chcieli, więc może Real? ;]
5
Ciekawe czy Chelsea będzie w stanie powalczyć z Realem. Myśle, że się zepną bo w finale ich bardzo długo nie było, a taka okazja może im się szybko nie powtórzyć.
1
@MasnyTed Taktyk
1
Pytanie za 100 pkt - czy przy niepodyktowanym karnym dla Getafe był spalony?
1
Oglądam Getafe od 10 minuty i nie wiem czy Alena miał pół udanego zagrania... i jeszcze ten strzał.
3
Alba to też jest niezły agent. Każda drużyna na świecie wie, że będzie odgrywał do tyłu do Messiego, a ten i tak to robi nawet gdy jest w tym miejscu zawodnik. Już wolałbym jakby z czuba w trybuny uderzył bo przynajmniej kontry by nie było.
5
Trzeba przejść na 4-3-3 z jakimiś skrzydłami, które wygrają pojedynek 1 na 1. Bez tego to możemy sobie 3 dni tak kopać.
3
Nie, nie mówcie mi, że City znowu dzisiaj odpadnie...
0
Czupo Moting > Neymar
1
Pamiętacie ten faul na Neymarze? :)
0
@NiemoralnyAdam Wzór zwany hiperbolą.
17
@kamiVeB No i git, Sevilla goli trójke liderujących frajerów i zgarnia mistrzostwo. Gdzie trzech się bije tam czwarty korzysta.
0
@Kondziubarca Narazie to jeśli Atletico się nie sfrajerzy ma mistrzostwo bo nadal są liderami.
0
@itmustbejoke Każda z 3 drużyn ma praktycznie tak samo trudny terminarz - też to analizowałem.
To czy się gra u siebie czy na wyjeździe nie ma znaczenia bez kibiców.
3
@bartekvisca Jakie przyzwyczaił? W tamtym sezonie wygrali i już przyzwyczaił? Oni zdobywają mistrzostwo raz na dziesięć lat.
5
@PatrykBarca Proponuje oddać walkowera i jeszcze im dać z 10 pkt.
3
No i gitarka. Atletico straciło pkt, Real też na pewno jeszcze straci.
Tak trzeba myśleć, a nie płakać, że Real to już wszystko wygra... Jeszcze 2 tyg. temu byli bez formy. Dwa mecze i najlepsza drużyna świata.
3
@abram3k Co??? 15 znaków
0
@neeed Bo nie ma alternatywy.
0
@Kettger Wiadomo, że posiadanie dla posiadania tak jak i klepanie po obwodzie jak wczoraj nic nie daje samo w sobie, ale mając piłke to ty kontrolujesz przebieg spotkania. Różnica jest taka, że Bayern robił z tego pożytek, a my nie.
0
W sumie ten nasz mecz z Realem można trochę porównać do meczu Bayern-PSG.
Bayern posiadał całkowitą kontrole nad meczem przynajmniej jeśli chodzi o posiadanie piłki (tak jak my). Różnica jest taka, że oni jak widzą autobus to nie klepią piłki po obwodzie przez 10 minut tylko grają na skrzydło i wrzucają na takiego Choupo Motinga, który jest cienki, ale przynajmniej można na niego dośrodkować, a ten albo strzeli z główki albo zrobi zamieszanie. Oni w takim meczu są w stanie oddać 30 strzałów, a my 1/3 tego. Przegrali bo Neuer miał słabszy mecz i PSG sporo farta.
Właśnie dlatego pozbycie się Suareza i nie sprowadzenie nikogo (Braithwaite nie liczę) na jego miejsce to była kretyńska decyzja. Taki Suarez przydałby się niesamowicie w takim meczu.
2
Oglądając wczorajszy mecz miałem początek sezonu przed oczami. Bezradność w obronie, wpadający jakiś farfocel po rzucie wolnym, którego dało się w 100% uniknąć, a w drugiej połowie oblężenie Częstochowy z którego nie za wiele wynikało bo przeciwnik broni się głęboko, a my bez dobrej 9 na którą można posłać dośrodkowanie nie możemy zrobić praktycznie nic. W tej kadrze jest za dużo słabych punktów i te 2 porażki w klasykach i oklep w pierwszym meczu z PSG to nie przypadek.
1
@Marcel99 Podaj kandydature, kto za niego? Kto tu wejdzie i od razu zdobędziemy LM, La Lige i Ekstraklase? (jesli to ironia to ciezko wyczuc)
0
Dopóki nie będziemy mieli ogarniętej 9 to takie autobusy jak Valladolid albo dzisiaj Real będą nam sprawiały olbrzymie problemy.
0
Mnóstwo niedokładności. Brak 9. Wolna gra.
Przegrywamy z Realem, którego cała gra opiera się na ladze do przodu...