1

@Kz1234 Barcelonie

3

Nie wierze... co za głąb.

1

Nie lekceważcie Krystiana bo zaraz dostanie piłke na pustą, potem strzeli z karnego i będzie bohaterem przez następny tydzień. ;]

1

@Cvzx Piach grają.

5

Pooortooo 1-0 :)

0

"Sevilla nie potrafi bronić."

Druga najlepsza obrona w lidze...

0

No i Rakieta znowu na ławie.

0

@MSN1998 Idiotyzm.

21

@Kusco15 No jak jest zepsute to chyba normalne, że może. Pies to nie robocop.

5

@skakun95 W sumie realne. Oprócz jednej rzeczy. Griezmann nigdy w życiu nie przedrybluje 3 obrońców.

2

Trzeba Roberto jakoś doprowadzić do ładu na środe. Niech gra nawet o kulach bo jak nie on to kto. ;]

5

Nie jestem pewien czy Victor Valdes to odpowiedni kandydat żeby szkolić młodych piłkarzy.

1

@D10SLEO Nadal zbyt mało na awans.

3

Font naprawde niezły wynik. Gdyby był trochę bardziej charyzmatyczny to mógłby to nawet wygrać.

0

@donleo12 Około 23.

7

@PatrychoO Braithwaite 2030

2

@Piorun Z tą Valencią to bym nie przesadzał bo tam jeszcze większy syf niż u nas.

21

Atletico ma zaległy mecz z Athletic, a to nigdy nie jest łatwe spotkanie. :)

5

@KacperVEB Jeśli Real zagra z nami jak z Atletico dzisiaj to nie ma się czego bać. ;]

1

BRAWO REAL! KOCHAMY CIE!

3

Zidane wyklaszcz gola albo ze dwa!

0

@daniel32778 Real myśli, że ich sam Mbappe uratuje. Problem jest taki, że im się cały kręgosłup sypie, a nikt nie ma takich pieniędzy żeby kupić 3-4 topowych zawodników.

4

Coś czuje, że zostanie uruchomiona akcja "Wrzutka" w drugiej połowie.

1

@koziar Bo oni grają to samo tylko, że nie ma kto wrzutek wykończać odkąd Cristiano odszedł, a CKM też jest już starsze. Dodatkowo Marcelo, który był ich bardzo ważnym zawodnikiem nie gra bo już jest za słaby. Zidane tkwi w czymś co kiedyś działało i ma nadzieje, że znowu jakimś cudem zacznie działać.

6

Trudna sytuacja. Gdyby nie ta ręka to Casemiro miałby pustaka chyba.

3

@DanielOOL Podwyżke w PSG przyjechał negocjować.

6

@BarcaInfo Iniesta z Pedrim w pomocy i mamy tryplet w tym sezonie.

25

Ile on by miał więcej bramek na koncie gdyby próbował ładować pod poprzeczke jak wczoraj niż na siłe zawsze szukać Messiego... W tym sezonie świetny i będziemy tęsknić jak za Alvesem gdy odejdzie.

21

@WiernyKatalonii SPOJRZAŁ W KAMERE!!!

1

@MigcampistaCesc Skoro nie ma informacji to pewnie jest w miare gotowy do gry, ale nie chcą ryzykować. Na PSG już pewnie będzie (szczególnie, że nie ma Pique).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?