0

Barceloński walec rozpędza sie. :)

4

Rok 2037. Barcelona gra z Espanyolem. Na lewym skrzydle Griezmann, na prawym Coutinho. Espanyol faworytem spotkania.

3

@Darkfin Kocham takie wpisy. Po prostu kocham.
Oby to była ironia.

2

@shaun Dokładnie. Barcelona w Lidze Mistrzów ma takie samo zdanie. :D

0

Tak jak Atletico często wygrywa niezasłużenie tak dzisiaj w drugiej połowie mogli ze 4 bramki strzelić. Równowaga w naturze widocznie musiała zostać zachowana.

7

Ten bramkarz z Levante kozak niesamowity.

0

@AmigoBlancos Po prostu Real, Barcelona i Atletico (szczególnie Real i Barcelona) to nie są już zespoły, które co tydzień na spokojnie wywoziły 3 pkt z praktycznie każdego terenu, a mistrza wyłaniało El Clasico czy derby Madrytu. Mnie zupełnie nie zdziwi jeśli Atletico nie zdobędzie mistrzostwa mimo takiej przewagi jaką mieli.

1

@Coutinho007 W ogóle się nie zdziwie. Jak narazie to bliżej nam właśnie takiego końca sezonu.

0

Najpierw Superpuchar miał być okazją na jakiś puchar w sezonie. Przepadło.
Potem Puchar Króla. Jeszcze nie przepadło, ale wisi nad przepaścią.
Mieliśmy sobie odbić w Lidze Mistrzów. Nie pykło.
No i teraz liga gdzie przy porażce Atletico i naszym zwycięstwie dojeżdżamy na 6 pkt.

Ciekawe czy uda się coś wydrzeć w tym sezonie. Wiele osób pisze, że mamy beznadziejny skład, a ja myśle, że z tym co mamy to przynajmniej jakiś puchar pocieszenia powinien wpaść.

6

Nie lubie takiego gadania. Przegraliśmy bo byliśmy słabsi. To czy Dest ma 19 lat czy 30 nie ma znaczenia.

Nie powinniśmy przegrać 1-4 w takim stylu. Są drużyny z gorszymi składami, które zaprezentowały by się znacznie lepiej.

0

@LuisSalvano Gdy Laporta przyjdzie do Barcelony to będzie już po sezonie. Zostanie liga, w której jeśli Atletico czegoś nie odwali to się możemy bić o 2 miejsce.

0

@Kettger No to lepiej sobie wyobraź bo Koeman zostanie bo to "sezon przejściowy". Oprócz tego Barcelona nie ma pieniędzy na odszkodowanie dla trenera. Aha i kto za niego? Xavi?

7

@Kettger Jakie nie ma. Przecież nie zostanie zwolniony, a pewnie zostanie na następny sezon. O czym ty mówisz?

1

@Janiama A z Suarezem wyglądałoby to jeszcze gorzej. Głupotą było oddanie go, ale mając Busquetsa, Suareza i Messiego moglibyśmy dostać jeszcze wyżej.

0

@GeneralXavi Tak, tak mamy beznadziejną kadrę. Jakoś nikt w Europie nie przegrywa tak jak my. Co rok mamy taką beznadziejną kadrę?

3

Im po prostu trzeba wmówić, że przed początkiem spotkania są 2:0 w plecy. Naprawde.

Gdy gramy zachowawczo to dostajemy oklepy. Barcelona po prostu tak nie potrafi. Może czas pożegnać się z Busquetsem na stałe i wychodzić ofensywnie na spotkania mając piłkarzy, którzy dobrze operują piłką?

0

@Vebrol Poleci do Paryza na rewanz.

7

Błagam nie piszcie, że nie mamy zawodników bo DUŻO GORSZE KADRY nie dostają takich batów jak Barcelona dostaje w ostatnich latach.

0

@marcin000019 Tak, tak wina Ter Stegena.

2

Iwanow irytuje niesamowicie.

2

Grając jak gramy odpadniemy. Na 100%.

Całkowicie przegrany środek. Jak w każdym ważnym meczu.

0

@Dembele_gora Tylko jeśli będziemy przegrywać.

0

@Jacu327 Myślisz, że Real sypnie na Mbappe 100+ milionów? Według mnie Mbappe nigdzie nie odejdzie, a jeśli już to w czerwcu 2022 gdy mu się kontrakt skończy.

2

@LS Nie ma szans na Puiga. Pomoc Busi De Jong Pedri na 100%.

2

@LeoMessi1994 Oglądając ostatnio Umtitiego mam wrażenie, że on nie jest w stanie wykonać już sprintu. Więc Busi.

41

@BarcaInfo Jest w tym coś co chwyta za serce. ;]

0

@Zdzich11 taktyk

13

@BarcaInfo Cholernie go brakuje.

3

@ShawnC Trincao, Puig?

6

@Pawlak1992 Najlepsze, że tak jest praktycznie co roku i zawsze coś Guardiola przekombinuje. Jeśli w tym sezonie nie wygrają to już chyba nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?