Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barceloński walec rozpędza sie. :)
4
Rok 2037. Barcelona gra z Espanyolem. Na lewym skrzydle Griezmann, na prawym Coutinho. Espanyol faworytem spotkania.
3
@Darkfin Kocham takie wpisy. Po prostu kocham.
Oby to była ironia.
2
@shaun Dokładnie. Barcelona w Lidze Mistrzów ma takie samo zdanie. :D
0
Tak jak Atletico często wygrywa niezasłużenie tak dzisiaj w drugiej połowie mogli ze 4 bramki strzelić. Równowaga w naturze widocznie musiała zostać zachowana.
7
Ten bramkarz z Levante kozak niesamowity.
0
@AmigoBlancos Po prostu Real, Barcelona i Atletico (szczególnie Real i Barcelona) to nie są już zespoły, które co tydzień na spokojnie wywoziły 3 pkt z praktycznie każdego terenu, a mistrza wyłaniało El Clasico czy derby Madrytu. Mnie zupełnie nie zdziwi jeśli Atletico nie zdobędzie mistrzostwa mimo takiej przewagi jaką mieli.
1
@Coutinho007 W ogóle się nie zdziwie. Jak narazie to bliżej nam właśnie takiego końca sezonu.
0
Najpierw Superpuchar miał być okazją na jakiś puchar w sezonie. Przepadło.
Potem Puchar Króla. Jeszcze nie przepadło, ale wisi nad przepaścią.
Mieliśmy sobie odbić w Lidze Mistrzów. Nie pykło.
No i teraz liga gdzie przy porażce Atletico i naszym zwycięstwie dojeżdżamy na 6 pkt.
Ciekawe czy uda się coś wydrzeć w tym sezonie. Wiele osób pisze, że mamy beznadziejny skład, a ja myśle, że z tym co mamy to przynajmniej jakiś puchar pocieszenia powinien wpaść.
6
Nie lubie takiego gadania. Przegraliśmy bo byliśmy słabsi. To czy Dest ma 19 lat czy 30 nie ma znaczenia.
Nie powinniśmy przegrać 1-4 w takim stylu. Są drużyny z gorszymi składami, które zaprezentowały by się znacznie lepiej.
0
@LuisSalvano Gdy Laporta przyjdzie do Barcelony to będzie już po sezonie. Zostanie liga, w której jeśli Atletico czegoś nie odwali to się możemy bić o 2 miejsce.
0
@Kettger No to lepiej sobie wyobraź bo Koeman zostanie bo to "sezon przejściowy". Oprócz tego Barcelona nie ma pieniędzy na odszkodowanie dla trenera. Aha i kto za niego? Xavi?
7
@Kettger Jakie nie ma. Przecież nie zostanie zwolniony, a pewnie zostanie na następny sezon. O czym ty mówisz?
1
@Janiama A z Suarezem wyglądałoby to jeszcze gorzej. Głupotą było oddanie go, ale mając Busquetsa, Suareza i Messiego moglibyśmy dostać jeszcze wyżej.
0
@GeneralXavi Tak, tak mamy beznadziejną kadrę. Jakoś nikt w Europie nie przegrywa tak jak my. Co rok mamy taką beznadziejną kadrę?
3
Im po prostu trzeba wmówić, że przed początkiem spotkania są 2:0 w plecy. Naprawde.
Gdy gramy zachowawczo to dostajemy oklepy. Barcelona po prostu tak nie potrafi. Może czas pożegnać się z Busquetsem na stałe i wychodzić ofensywnie na spotkania mając piłkarzy, którzy dobrze operują piłką?
0
@Vebrol Poleci do Paryza na rewanz.
7
Błagam nie piszcie, że nie mamy zawodników bo DUŻO GORSZE KADRY nie dostają takich batów jak Barcelona dostaje w ostatnich latach.
0
@marcin000019 Tak, tak wina Ter Stegena.
2
Iwanow irytuje niesamowicie.
2
Grając jak gramy odpadniemy. Na 100%.
Całkowicie przegrany środek. Jak w każdym ważnym meczu.
0
@Dembele_gora Tylko jeśli będziemy przegrywać.
0
@Jacu327 Myślisz, że Real sypnie na Mbappe 100+ milionów? Według mnie Mbappe nigdzie nie odejdzie, a jeśli już to w czerwcu 2022 gdy mu się kontrakt skończy.
2
@LS Nie ma szans na Puiga. Pomoc Busi De Jong Pedri na 100%.
2
@LeoMessi1994 Oglądając ostatnio Umtitiego mam wrażenie, że on nie jest w stanie wykonać już sprintu. Więc Busi.
41
@BarcaInfo Jest w tym coś co chwyta za serce. ;]
0
@Zdzich11 taktyk
13
@BarcaInfo Cholernie go brakuje.
3
@ShawnC Trincao, Puig?
6
@Pawlak1992 Najlepsze, że tak jest praktycznie co roku i zawsze coś Guardiola przekombinuje. Jeśli w tym sezonie nie wygrają to już chyba nigdy.