2

@Survier Zdecydowanie.

3

Oby Umtiti wyzdrowiał już na stałe. Może dzięki niemu Lenglet się za siebie weźmie i będzie większa konkurencja na środku obrony co nam tylko wyjdzie na dobre.

Mając Araujo, zdrowego Umtititego, Lengleta, Mingueze i wracającego Pique wydawanie pieniędzy (których nie mamy) na Garcie w styczniu jest według mnie niepotrzebne. Zastanowiłbym się nad Depayem bo jest w niezłej formie tylko pytanie czy to nie jest kolejna '10'. Jeśli jednak potrafiłby pograć na 9 to dobrze gdybyśmy go już teraz wzięli bo w lato chętnych na niego nie zabraknie.

6

Skoro Koeman przeszedł na 4-3-3 to ja nie widze powodu dla którego nie mógłby dać Puigowi chociaż 45 min. Przecież Pedri nie może grać wszystkiego.

0

@pax Zgadzam się. Dest jest mocno pod formą ostatnio. Dobrze, że wraca Roberto niedługo bo przyda się mu odpoczynek.

5

Riki Puć! Riki Puć! Riki Puć!

Koeman musisz.

3

Braithwaite zle przyjal, ale na szczescie go zfaulowali. :D

7

RIKI PUĆ NA PREZYDENTA

0

Mam nadzieje, ze Rambla pochwali Busquetsa. Dobry mecz.

0

Nie ma co płakać o tego Busquetsa. Między nim a Pjaniciem praktycznie nie ma różnicy. Z Granadą będziemy mieli bardzo często piłke przy nodze, a z tym Busquets nie ma problemu na ogół. Niestety nie ma dla niego alternatywy na ten moment.

0

@Sangria Druga drużyna Polaków.

0

@NeroTFP Bardzo fajne. :D

4

No jak narazie ten transfer Pjanica to majstersztyk.

0

Ktoś tu wspominał, że Stękała kuleje, a mi się wydaje, że w tych butach się do dupy chodzi.

5

Nie wiem jak on to wyciągnął.

0

@bari_94 Mając taką rozpoznawalność to nawet na Naszej Klasie by zarabiali. ;]

11

@Bogan Było i wolałbym więcej tego nie oglądać. :D

2

@aleksande_r Widziałeś może TikToka Lewandowskiego? :)

7

Dembele musi grać. Ten cały sztab medyczny powinien na niego chuchać i dmuchać. My musimy mieć szybkich skrzydłowych bo inaczej gramy cały mecz po obwodzie.

1

Naprawde dobry mecz Barcelony. Grać tak dalej, nie popełniać gówniarskich błędów w obronie i poprawić skuteczność, a będzie dobrze.

3

@pax Tak jak Rambla lubi krytykować Busquetsa tak Ty i @Rewolucja123 lubicie go bronić. Para idealna.

1

Messi postanowił oddać MOTM Pedriemu.

0

Puig nadal za słaby na te oszałamiającą Barcelone.

10

Suarez był jaki był, ale jakim kretynem trzeba być żeby oddać najlepszą 9 w zespole do bezpośredniego rywala o lige i nie sprowadzić nikogo.

Naprawde Bartomeu to musi być jakiś szpieg ukryty albo ma ze 20 IQ.

1

Nie pamiętam meczu, w którym Barcelona wcisnęła jakąś bramke w ~90 minucie na wagę zwycięstwa. Brakuje charakteru.

0

Stracili bramkę w końcówce meczu grając z przewagą jednego zawodnika. Brzmi jak coś co Barcelona mogłaby zrobić.

1

Czy Polacy mieli kiedyś pełne podium w skokach? Dzisiaj naprawde było blisko.

0

Chyba trzeba belke obnizyc. 134m to za duzo.

1

Przy lepszych skokach w drugiej serii realna szansa na polskie podium. 2 Anze Lanisek, 3 Ryoyu Kobayashi i 4 Hayboeck mogą popsuć swoje skoki. Trzeba trzymać kciuki.

0

@NeroTFP Ludzie nie mają wstydu.

5

@Comentateiro Nie ma. Real ma beznadziejny skład. Są wyżej w tabeli bo nie robią błędów w obronie.

Oglądam też ich mecze i zazwyczaj grają przeciętnie. Mają jeden plus - Benzeme. Zawsze coś tam strzeli albo zaabsorbuje 2 obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?