Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tej formie to chyba lepiej trafić w finale na Real niż Athletic.
3
Bardzo solidnie wygląda Athletic w tych pierwszych 20 minutach.
0
No i Real w plecy. :)
34
@ViscaBarca123 Well, well, well.
4
Real wypożyczył dzisiaj Jovicia z powrotem do Eintrachtu. W tej chwili w ataku mają:
Na 9: wiekowego Benzeme i Mariano
Na skrzydłach: słabego (w mojej opini) Viniciusa, Hazarda, Rodrygo z kontuzją oraz Lucasa Vazqueza, który jest częściej obrońcą niż skrzydłowym
Do tego dochodzi Asensio, który jest takim naszym Coutinho - na skrzydle daje może z 20%, a w pomocy nie ma dla niego miejsca.
Nie pamiętam kiedy ostatnio Real miał tak beznadziejny atak. Jedyną ich nadzieją jest Hazard, ale on ma problemy i z kontuzjami, i z formą.
21
@jeyx77x Podwójny Bartra biegł za Balem.
52
Dembele zagrał 120 minut i przeżył.
Jakiś cud.
2
@cules100pro Podobno powiedział "I tak sobie nie pograsz".
0
@socha Odpal to sobie wyniki ostatnich El Clasico - https://www.fcbarca.com/historia-el-clasico.html
3
@Katalonbar Przecież w dogrywce cała Barcelona grała piach. On tam nie miał już z kim 3 podań wymienić.
10
@socha Barcelona jeśli przegrywa z Realem to po równych spotkaniach.
Oklep w ostatnich latach to dostawał Real od Barcelony. I to niejednokrotnie.
1
@Filipfcb2000 Proste - nie jest pewny siebie, więc wali na siłe.
0
@Barca-Messi10 Real, ale pewnie przegrają. ;]
0
Trzeba wysłać Griezmanna na korepetycje z karnych do Lewego.
0
@insp1re Akurat 4 czy 8 to raczej większego znaczenia nie ma bo Pique to nigdy nie był demon szybkości. Chodzi o to, że jeszcze pare lat temu grał po prostu lepiej.
3
@mielniczas Mają Neuera zamiast Matsa i są rezultaty.
1
Gdyby Ter Stegen miał w obronie Umtitiego w normalnej dyspozycji oraz Pique z 4 lata młodszego to Barcelona traciłaby najmniej bramek w Europie. Od kilku sezonów razem z Messim ciągnie ten wózek.
1
RIKI PUĆ! RIKI PUĆ! RIKI PUĆ!
No i oczywiście niezawodny Matsik. :)
0
Szału nie ma. Dobrze, że prowadzimy.
Lepsza drużyna od Sociedad te Busquetsowe straty zamieniłaby na bramke.
24
Puig musi bardziej wykorzystywać te szanse. 3 gole jak wpakuje to może mu Koeman da zagrać 30 minut.
0
Bardzo chciałbym El Clasico w finale. Każdy mecz z Realem o coś to jest fajny spektakl niezależnie od rangi pucharu czy formy obu drużyn.
0
@Wiktoria13 Szanse oceniam na 50%.
Nie wiadomo jeszcze.
0
@MesQueUnClub_87 Nerke musisz oddać.
1
@barcelonaLM Suarez w NBA.
3
@cybo Puchar to puchar. To może być nasze jedyne trofeum w tym roku.
3
Ja bym nie dał karnego za to. Według mnie dobra decyzja.
0
No i 1:0 dla Atletico.
1
Polacy znani z tego, że lubią wiatr w plecy dzisiaj dużo słabiej właśnie z takim wiatrem niż wczoraj gdy wiało wszystkim pod narty. :)
0
Z Mistrzostw Polski na Mistrzostwa Norwegii.
7
@sonek To jest La Rambla. Tutaj sami eksperci.