3

@IronSanHybrid Po tym jak biega to raczej Vice City.

0

@BarcaInfo Super wiadomość. Każdy skrzydłowy na wage złota.

0

@gontex Sztywne zalecenie. Czyli zakaz.

0

@piotrek1315 Z dachu możesz np. zjechać.

37

@MasnyTed W domu możesz.

3

@FafitFCB Asensio Vinicius Isco

2

@Rielan Nie zapomną aż do wyborów :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Comentateiro Długo nie będziemy czekać żeby się dowiedzieć po kolejny mecz tuż za rogiem. Wcześniej już zdarzały się przebłyski dobrej gry, więc ja narazie nie popadam w huraoptymizm szczególnie widząc drugą połowe, w której mecz o mało nam się nie wymknął spod kontroli.

2

Porównując nosa do zmian Valverde i Koemana to Holender w tym porównaniu wygląda beznadziejnie.

5

@AmigoBlancos Nie było żadnego spalonego. Koleś na wykroku przy dośrodkowaniu. To nawet nie było jakoś super close.

0

@Tomek54321 Może i tak było, ale to nie zmienia faktu, że Griezmann powinien mieć w tym sezonie znacznie więcej bramek, przecież to niepierwszy jego taki mecz. On po prostu wygląda tak jakby nie miał pewności siebie przy strzałach natomiast w prowadzeniu gry nie ma żadnego problemu.

2

@IronSanHybrid I po jego zejściu gra zupełnia siadła.

On może mieć jakiś problem z psychiką bo przecież ma dobry strzał, a w tym sezonie jego skuteczność jest dramatyczna.

5

Po prostu Portugalczycy podpisują z Ronaldo umowe sabotażującą przed przyjściem do Barcy. Innego wytłumaczenia nie ma.

0

@BarcaInfo A skończy sie tak, że odejdzie Puig, a Pjanić zostanie :)

2

To jest hit, że Griezmann nie trafia 2 razy na pustą. Przecież skuteczność to lepszą by miał u nas Paweł Brożek.

0

@Misugi14 Jakim niewygodnym jak my na Camp Nou z nimi ze 30 lat nie przegraliśmy. Pierwsza połowa super, ale druga to porażka.

0

Dlaczego oni tak oddają kontrole nad meczem...

0

@soczeq Jeden mecz zaległy ma Atletico względem nas.

2

@robsesh Nie szalejmy. Fajna gra, ale już były przebłyski lepszej gry w tym sezonie po czym wszystko wracało do normy.

0

Może dzięki związanym włosom Griezmann będzie odczuwał mniejszy opór powietrza dzięki czemu będzie szybszy i zostanie skrzydłowym na lata.

11

Prawda jest taka, że jeśli to byłaby nagroda faktycznie indywidualna to Messi odkąd wszedł na swój normalny poziom (czyli odliczając młodzieńcze lata w Barcelonie) te nagrode zdobywałby co roku, może odliczając ze 2-4 sezony dla Ronaldo.

1

@Olszak1986 Najprawdopodobniej po nowym roku.

1

@DonMatteo901 Ładna brameczka.

0

@eckov Grałby w pierwszym składzie na ten moment na pewno, a może i by niezłą kariere tu zrobił kto wie.

0

@viscajasiek Dokładnie. Nasz Klopp przynajmniej na picu nie jedzie.

1

Kto by jeszcze niedawno pomyślał, że Polak będzie jednym z najważniejszych piłkarzy lidera Premier League.

Chyba nie muszę mówic komu to zawdzięczamy. :)

5

@Barca1992 Onet ją zaraził? W sumie nie dziwie się, niezły syf tam mają.

1

@FafitFCB To trzeba na spokojnie rozegrać od tyłu, a nie jakieś tam piłki na chaos.

5

@patataj No nie wiem. Z jednej strony miałbyś kogoś kto by w Ciebie wierzył, a z drugiej takiego typowego rodzica, który by mówił "A wiesz, że syn Karyny Mbappe to mając 21 lat to jest mistrzem świata, a ty co nadal w Metina2 grasz?". ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?