0

No dobra, to teraz pytanie o kim 3 miesiące temu rozmawiali? xD

0

@MOLESTA były Lechita pracuje w Barcelonie? :)

0

@Kibicodlat5 zapytaj się kibiców Karabachu co o tym sądzą :P

0

Pewnie wszystko za chwilę będzie dogadane, aż nagle wyjdzie dyrektor finansowy Barcelony z prostym przekazem:


0

@Oster273727 oby Olmo ;)

0

@18Pawel99 zawsze zostają tymczasowe rozwiązania, jak np. Morata i Segi Roberto ;)

0

Fajne te wszystkie Alvarezy i Gordony, ale ciekawi mnie jaki mają pomysł na Ter Stegena, Fatiego i Penie...przy ich pensjach chętnych nie będzie pewnie. Znowu sponsorowane przez nas wypożyczenia?

0

@Derean już w kwietniu raportowano o ich problemach finansowych, a teraz dołożyli brak LM, mogą być zmuszeni sprzedawać.


0

@Aequlibre wiesz, w kontekście "9" to pewnie Gordon>Yildiz, ale w kontekście skrzydła to na odwrót. W sumie nie wiemy w jakiej roli go Flick widzi.

3

To ten Gordon na "9" czy lewe skrzydło? Bo jeżeli na skrzydło, to dramat...Yildiz pewnie byłby niewiele droższy z uwagi na brak LM dla Juve, a taki bardziej kataloński się wydaje ;)

1

Jeszcze apropo powołań do La Furia Roja na Mundial, to warto przypomnieć wypowiedź Flicka z 15 marca 2025 r. odnośnie Gavi'ego: "Uważam, że wystąpi na mistrzostwach świata w 2026 roku. Na 100% tam będzie."
Skąd myślicie, że to wiedział? Moim zdaniem na pewno od Negreiry xD
Źródło: https://www.fcbarca.com/124877-hansi-flick-gavi-bedzie-jedna-z-supergwiazd-na-pewno-pojedzie-na-mundial.html

1

@robsesh tylko to transfer na "9", na lewe skrzydło nadal chciałbym Godtsa jako rezerwowego, bez Yamala brakuje nam graczy z dryblingiem i pojedynkami 1 vs 1, żeby stworzyć przewagę w ataku.

0

@LukaszFan a skończy się na transferach z Como - do ataku Morata, a do obrony Roberto wracający w stylu Daniego Alvesa xD

0

Ja to coraz bardziej uważam, że Deco i Laporta robią sztuczne zamieszanie (Alvarez, Pedro, Gordon, jutro/pojutrze pewnie wjedzie Lautaro albo Oshimen), żeby stworzyć wrażenie, że mamy wiele opcji, aby ew. trochę osłabić pozycję negocjacyjną klubu, z którego realnie chcemy dokonać wzmocnienia.

5

Z Gordonem Barcelona powinna postąpić standardowo, tj.:
1. Na razie odpuścić, bo niesprawdzony, za słaby.
2. Po tym jak wybije się np. w Bayernie stwierdzić, że jednak jest spoko, no ale z Bayernu to jednak już za drogi.
3. Zwrócić uwagę na innego gracza, ale odpuścić bo niesprawdzony, za słaby...

0

@maroon ale to dla większości jest reprezentant Polski, a niekoniecznie Polak, niezależnie od aspektów prawnych - ważne jest to jakie budzi to emocje u kibiców, którzy mają robić wycieczki do Barcelony i zostawiać tam pieniądze.

4

Możemy się śmiać z Kiwiora itd., że koszt do jakości na rynku marny, są lepsze alternatywy itd.
Natomiast tak szczerze to czego nie wiemy, to jest jak na przychody samego klubu miał wpływ Lewandowski i może celem Barcelony jest (tak wiem, że to dziwne) naprawdę zatrudnienie po prostu jakiegoś Polaka, bo klub ma "zmpaowane" przychody od polskich kibiców sprzed transferu Lewandowskiego i po tym transferze i jakoś ekonomicznie paradoksalnie ma to wszystko sens? Co o tym myślicie?
A jeżeli by tak faktycznie było - to jakiego innego Polaka byście widzieli obecnie w Barcelonie zamiast Kiwiora, zakładając że nie ma jeszcze tematu Oskara?

0

@vangoor nie pamiętasz epizodu naszego Piątka tam? :D

4

Tęsknię za czasami kiedy dyrektorem sportowym był Txiki Begiristain, gdzie bardzo często była po prostu nagle oficjalka, a jakieś przecieki to się zdarzały tylko czasami i dosłownie nie więcej niż 24h przed oficjalką.
Swoją drogą, mógłby do nas wrócić. Odszedł z klubu razem z Laportą w 2010 roku, a jeszcze na sam koniec zaklepał nam Davida Villę przed Mundialem.

1

@Matheu12 czyli miejski, ale jednak prywatny xD wspaniała jest ta polska mentalność. Ja jednak stoję na stanowisku, że dostęp do miejskiej infrastruktury sportowej powinien być w miarę możliwości i potrzeb dostosowany do wszystkich miejskich zespołów spełniających obiektywne kryteria, niezależnie od nazwy i historii. Może jeszcze zakażmy ustawowo zakładać kluby piłkarskie?

0

@th@les "Ich stadion może pomieścić 12 tysięcy widzów. Nikt pewnie nie przypuszczał, że któregoś dnia będą grać w tych prestiżowych rozgrywkach." - no właśnie jest z tym obecnie pewien problem, na dzień dzisiejszy nie ma kategorii 4 i nie może być zgłoszony jeszcze.

0

@Matheu12 no napisałeś wprost, że skoro nie ma własnego stadionu, to w domyśle nie powinna mieć licencji, kiedy stadion przy ul. Reymonta jest miejski i właśnie powinni promować coś takiego, żeby zrobić tam miejsce także dla Wieczystej.

0

@Matheu12 jak miała nie dostać licencji, skoro wskazała stadion spełniający kryteria?
Naprawdę nie rozumiem czemu każdy klub musi mieć własny stadion, sfinansowany oczywiście z kasy podatnika. Milan i Inter mogą mieć wspólny (i taki nowy zbudują), tak samo Roma i Lazio...a u nas trzeba spełniać zachcianki patusów i każdy klub musi mieć własny stadion, bo inaczej to wielka krzywda im się dzieje. Dla normalnych ludzi to byłby żaden problem, żeby dwa rywalizujące kluby z jednego miasta miały jeden wspólny, większy i lepszy stadion, niż dwa łącznie droższe i gorsze.

0

@Piorun znowu pewnie zachlał ;)

0

@BorzyKrzys a teraz nie czas w Milanie na jakiś powrót do korzeni? Gattuso, Inzaghi?

2

Paradoksalnie Górnik ma większe szanse na LE niż LKE. Zgadzacie się?
50% na wylosowanie Sturm Graz wydaje się lepsze, niż trochę "przepotężna" ścieżka niemistrzowska w LE, a i skład rozstawionych w IV rundzie el LKE wydaje się dość mocny. W każdym razie nie będzie łatwo o awans na fazy ligowej....
w tym roku raczej tylko Lech, Raków i Jagiellonia zagrają na jesieni, pierwszy w LM/LE, druga i trzecia w LKE.
Źródło: https://rankinguefa.pl/rozstawienia.html

0

@BojanKriKicz w fazie grupowej masz chociażby mocno fizyczny Urugwaj, gdzie Gavi dostanie szansę, żeby się wykazać. To będzie zawodnik zadaniowy pod rywala lub określoną fazę meczu. W "11" będą grali generalnie Rodri, Pedri i Olmo.

1

@Pedri16Future Najgorszy zawodnik: Araujo - zostawić drużynę w trakcie sezonu jako kapitan? ps. ter Stegena nie liczymy.

0

Widzę tylko, że nie ma jeszcze ogłoszonych numerów Hiszpanów...bardzo proszę wszystkich, żeby w ramach dobrego talizmanu Pedri zagrał z "6", a Gavi z "8" ;)

0

W naszej polskiej skali też mamy tak, że są dwa duże kluby, które niby mają dobre szkółki, ale w praktyce tylko jeden z nich jest bardzo ważny dla kadry, a drugi jest kompletnie bez znaczenia - mam tu oczywiście na myśli Lecha i Legię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?